Zašto?!
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 54

Tema: Zašto?!

Elita dežurno zvocalo (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    254

Red face Zašto?!

Nikako da dokučim jednu stvar....zašto neki naši muškarci ne dozvoljavaju svojim ženama da idu kod kozmetičara,frizera,pedikira...ili u krajnjem slučaju, zbog nedostatka novca, da to rade same kod kuće,pa ih puštaju da idu ulicom tako zapuštene...a prvi se okreću (i prilaze) negovanim ženama?!
    Ja sam uvek civilizovana ali me ljudi pogrešno tumače.

Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    254

Podrazumevano Re: Zašto?!

Citat Original postavio Brajan Koen Pogledaj poruku
    Jedna kučka za terenski, a druga za provod.
    Šta ti znači ‚‚za terenski‚‚?

Buduća legenda Brajan Koen (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    795

Citat Original postavio malo zvocalo Pogledaj poruku
    Šta ti znači ‚‚za terenski‚‚?
    Kuva, pegla, čuva decu
    Nuclear Ganja

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Nikako da dokučim jednu stvar....zašto neki naši muškarci ne dozvoljavaju svojim ženama da idu kod kozmetičara,frizera,pedikira...ili u krajnjem slučaju, zbog nedostatka novca, da to rade same kod kuće,pa ih puštaju da idu ulicom tako zapuštene...a prvi se okreću (i prilaze) negovanim ženama?!
    Ja mislim da nije tu problem u muskarcima vec u zenama

Kakve su to zene koje dozvole SEBI da im MUZ nesto zabranjuje ili ne dozvoljava???????????????????????????????????????? ?

a takvi muskarci su kompleksaci i kreteni i debili!!!

Moderator fortes (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1394

Patološka ljubomora.
    Želju za doterivanjem podsvesno tumače kao potrebu da se dopadne nekome drugom.

Obećava BabyGirl^^ (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    30

Citat Original postavio fortes Pogledaj poruku
    Patološka ljubomora.
    radije bi gledali devojku/zenu zapustenu nego sredjenu samo zbog ljubomore ... bolesno ...

LindaLee nije na forumu
    Stop vlaznom predstavljanju,obmanjivanju i zastitilazljivaca
    Elita LindaLee (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    4036

to im daje pravo da i oni puste stomak

Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1394

Citat Original postavio BabyGirl^^ Pogledaj poruku
    radije bi gledali devojku/zenu zapustenu nego sredjenu samo zbog ljubomore ... bolesno ...
    Zato se i zove patološka.

Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    254

Patološka ljubomora.
    Pa zar im nije lepše da im neko zavidi na lepoj ženi, jer to ipak nije kompliment za ženu, već za njega, jer je on u stvari taj koji je neguje? Nikada neću razumeti tu vrstu ljubomore

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5977

Pa cim prilaze takvim zenama znaju da bi drugi muskarci prilazili njihovoj..sad dal su nesigurni u sebe ili zene nije na nama da nagadjamo
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Veoma poznat
    Učlanjen
    26.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Kako kako? Zar takvi muskarci zaista postoje? Ne mogu da kazem da ih poznajem, mislim moja mama bi mog tatu obesila o klin kao suvu sunku da mu tako nesto padne na pamet. Zapravo sve zapustene zene koje ja poznajem su se same zapustile pod raznim izgovorima, puno obaveza valjda imaju pa ne stignu da se doteruju. Meni je takvo negiranje zenstvenosti nedopustivo ali opet ne zivimo ni svi istim zivotom pa i ne mogu ocekivati da su sve zene na ulici doterane. Ne znam zasto bih uopste njega pitala kako cu da se sredim, ozbiljno mi nije jasno sta se on tu pita. Ukoliko nemaju novca za kozmeticara i frizera mogu same da se neguju kod kuce, za plavu Niveu i farbu imaju novca valjda, poznajem neke zene koje siju garderobu i izgledaju vrlo lepo i negovano, ne zavisi nega i lep izgled samo od ulozenog novca, puno toga moze da se uradi sa malo para. Valjda su se doticne zene zabavljale sa tim momcima pre braka pa su mogle da uoce da li bi oni prigovarali oko tako nebuloznih pitanja...Sve i da sam baka od 90 godina zelela bih lepo da se nosim...ne razumem zasto im dopustaju takvo ponasanje...puka manipulacija sa muske strane

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5977

Citat Original postavio vazdusasta Pogledaj poruku
    Kako kako? Zar takvi muskarci zaista postoje? Ne mogu da kazem da ih poznajem, mislim moja mama bi mog tatu obesila o klin kao suvu sunku da mu tako nesto padne na pamet. Zapravo sve zapustene zene koje ja poznajem su se same zapustile pod raznim izgovorima, puno obaveza valjda imaju pa ne stignu da se doteruju. Meni je takvo negiranje zenstvenosti nedopustivo ali opet ne zivimo ni svi istim zivotom pa i ne mogu ocekivati da su sve zene na ulici doterane. Ne znam zasto bih uopste njega pitala kako cu da se sredim, ozbiljno mi nije jasno sta se on tu pita. Ukoliko nemaju novca za kozmeticara i frizera mogu same da se neguju kod kuce, za plavu Niveu i farbu imaju novca valjda, poznajem neke zene koje siju garderobu i izgledaju vrlo lepo i negovano, ne zavisi nega i lep izgled samo od ulozenog novca, puno toga moze da se uradi sa malo para. Valjda su se doticne zene zabavljale sa tim momcima pre braka pa su mogle da uoce da li bi oni prigovarali oko tako nebuloznih pitanja...Sve i da sam baka od 90 godina zelela bih lepo da se nosim...ne razumem zasto im dopustaju takvo ponasanje...puka manipulacija sa muske strane
    e to je istina..ako zena dozvoli u toj meni da joj muskarac diktira kakva ce izaci na ulicu ima mnogo veci problem od muskarca koji to zahteva
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1394

Pa zar im nije lepše da im neko zavidi na lepoj ženi, jer to ipak nije kompliment za ženu, već za njega, jer je on u stvari taj koji je neguje? Nikada neću razumeti tu vrstu ljubomore
    Ni ja neću razumeti što na prve znakove takvog ponašanja ne bežite glavom bez obzira.
    A takvi tu vrstu ponašanja manifestuju obično vrlo rano u vezi,dakle pre braka.Pa ipak žene često nastavljaju takve veze.

Ističe se nikoneko (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Ni ja neću razumeti što na prve znakove takvog ponašanja ne bežite glavom bez obzira.
    A takvi tu vrstu ponašanja manifestuju obično vrlo rano u vezi,dakle pre braka.Pa ipak žene često nastavljaju takve veze.
    Yap,ovo si potpuno u pravu .

Buduća legenda ludopileglodjekosku (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2394

Verovatno jer pate od sindroma "žena ***** i žena svetica". Za prvom se okreću, nju bi da...... (provozaju čamcem), a drugom se žene....A zna se da se svetice ne šminkaju niti privlače pažnju drugih muškaraca na bilo koji način.....(gde ste videli Bogorodicu Mariju da navija papilotne.....)....I tako, svetice sede kod kuće, mirišu na zapršku i štancuju decu a ulicama hodaju doterane one druge......sram ih bilo....
    Eno je veverica! Vataj je da joj uzmemo kremić!

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    402

znam ženu kojoj muž branio da se šminka, pa se ona krišom u hodniku ulaza (kad izađe iz stana) šminkala, a onda je brže bolje skidala tu šminku pre nego što se vrati kući ...
    primer 2, muž ženi ne dozvoljava da depilira noge, ali ovo nije bila zabrana, već je čovek voleo prirodno

Veoma poznat Jennifer Jennin (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    366

Zto što su zatucane sirovine...ja ne razumijem te žene koje se ne bore za sebe
    Carpe diem

Veoma poznat Ansai ♀ (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

na koji nacin moze da ne dozvoli nesto odrasloj osobi? o.O
    "I am anti-life, the beast of judgement, I am the dark at the end of everything, the end of universes, gods, worlds … of everything. And what will you be then, Dreamlord?" - I am hope.

Ističe se Sara_ (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    60

Citat Original postavio schatje Pogledaj poruku
    znam ženu kojoj muž branio da se šminka, pa se ona krišom u hodniku ulaza (kad izađe iz stana) šminkala, a onda je brže bolje skidala tu šminku pre nego što se vrati kući ...
    primer 2, muž ženi ne dozvoljava da depilira noge, ali ovo nije bila zabrana, već je čovek voleo prirodno
    I, ona seta au naturale? hehe

Legenda Mali čičak (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2184

Citat Original postavio schatje Pogledaj poruku
    I ja pokušavam da ovog mog ubedim da je to priroda tako htela ali nic... ne vredi...
    Iskustvo je najbolja skola, samo je skolarina vrlo skupa...

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

zato što su ljubomorni magarci..

Poznat kameron (avatar)
    Učlanjen
    28.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    136

dao on ili ne ja odo'...

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ma nema šta on da daje il ne daje...može samo da se složi ili ne složi...

Buduća legenda perafitilj (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1941

Bla-bla bla ,ovce ostaju ovce.

Domaćin milospv (avatar)
    Učlanjen
    14.09.2003.
    Pol
    muški
    Za nezavisnu i suverenu Republiku Srpsku!
    Reputaciona moć
    97

Pa rijeđa je to pojava da muškarac to zabranjuje ženi, barem ja to nisam vidio

Ali ako se to dešava, oboje su u veeelikom problemu.

Slične teme

1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.02.2008., 15:17
  2. Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 26.11.2006., 11:27
  3. Zasto, zasto,zasto neki 'savremeni muskarci'...
    Autor Aleksej_BASO u forumu Muškarci
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06.07.2005., 08:31

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •