Svrsavanje po faci- da ili ne?

E

Evgenija

Gost
Zasto je muskarcima zelja da svrse devojci po licu?
Da li je to neka podsvesna zelja za unizavanjem iste ili dominacija?
Ako bas ne moze po licu...onda sto blize!
Sta vi mislite o istome i da li vam to prija?
Pitanje je za oba pola...uz obrazlozenje za koje vas molim.
Hvala svima unapred.



Molim moderatore da mi oproste jer sam greskom ovu temu prvo postavila u "zenskom kutku"...sustinski ona pripada ovde.. Zato vas molim ako je moguce... zatvorite istu...
 
Kad sam vec prozvana da i odgovorim na pitanje...
Svrsavanje po licu ili u usta pozelim samo sa muskarcima koji me istinski privlace... Zelim da s njima podijelim sve pa i to... Jos kad se poslije toga pocnemo ljubiti,mmm... :D
Ima tu i zelje za potcinjavanjem, zelje da dominira nada mnom...
A i dobro je za ten... :wink:
 
Mozda je to onaj muski egoizam koji postoji u svima nama, sebicnost, koja bez obzira koliko bio dobar sex, dolazi na kraju, sa onim da smo usrecili partnera. A onda... bumm, ponizis tu istu osobu i ne razmisljajuci puno o tome sta radis zapravo, jer onda i nije bitno, onda smo samo mi, muskarci. Mozda se i kajemo nakon toga ali, ucinjeno je. Inace, mislim da svako od nas misli o tome i zeli da to uradi na kraju, mada, ne uvek i ne svako, zavisi koliko je zadovoljan tj u kom stadijumu sebicnosti se nalazi izvrsilac. Ko zna.... a sta devojke misl
 
CEk..ako se zenama to svidja ne vidim u cemu je problem?Kakav muski egoizam?Naravno da postoji zelja u svakom od nas da dominira, pa testosteroni nas teraju na to, ipak uvek mora da se zna ko je muzijak, to prija i nama a i vama zenama.Priroda je sve lepo udesila (mislim na to da se zna ko je ko a ne na svrsavanje po faci) :)
 
kosmopolit:
Yugoslovenka:
kosmopolit:
ali efikasnije je ako neko drugi promucka tubu
i u kvalitetu a i u kvantitetu 8)
Poenta je u tome da li bi ti ti stvarno uradio!? Pomuckacemo ako je dotle doslo, da bi imao kompletan ugodjaj, a ti mazi facu.....o.k.?
moze , dogovoreno...
hmmmm
pa hajde sad sta cekas ? :? :roll:
Ti bi sve sad i odmah! Za to je potrebna tvoja fizicka nazocnost u mom zivotu!
 

Back
Top