Komentar?

Manja

Aktivan član
Poruka
1.211
Detroit
Otac ubio sina jer je seksualno zlostavljao sestru
Autor: Blic online | Foto:AP | 21.11.2009. - 13:24

Džamar Pinkni (37), iz Detroita, optužen je da je ubio svog sina, nakon što mu je petnaestogodišnjak priznao da je seksualno zlostavljao svoju trogodišnju polusestru, prenosi "Telegraf".


Pinkni je optužen da je u ponedeljek prisilio svog sina da nag klekne na zemlju, pre nego što ga je ubio jednim metkom u glavu.
Lazet Čeri, dečakova majka, izjavila je za "Detroit fri pres" da je Pinkni dotrčao u njenu kuću u Mičigenu, nakon što mu je ona rekla da je njihov sin priznao da je imao "neprikladan kontakt" sa mlađom sestrom u očevom domu u Detroitu. Čeri je navela da je njen bivši partner mahao pištoljem kad je došao u ponedeljak u njenu kuću.
"Nazvala sam njegovog oca i rekla mu da to nije nešto što se 'pomete pod tepih'", dodala je Čeri.
Kako se navodi, Pinkni je isterao sina iz kuće, naterao ga da se skine i klekne. Čeri je rekla da je njen sin vikao: "Ne, tata, ne", nakon čega ga je ovaj upucao u glavu.
Pinkni, po zanimanju poštar, kasnije se sam predao policiji. Optužen je za ubistvo prvog stepena, a ukoliko bude osuđen preti mu doživotna kazna zatvora.

:eek:

Imate li komentar?
 
зато што је , верујем, имао намеру да заштити трогодишњу, немоћну девојчицу..и то што пре

Misliš da je jedini mogući način bio ubiti sopstvenog sina od 15 godina da bi zaštitio svoju kćerku? I zašto si uopšte prepoznala nameru da se zaštiti kćerka? Izveo je sina ispred kuće, naterao ga da se skine i hladnokrvno ga upucao u glavu!!! Da li se tako štite mlađa deca od stariijih? Ja sam u njegovom činu prepoznao nameru da detetu prekrati život, kao kaznu za ono što je učinio, a sve kao posledicu poremećenih ličnosti roditelja, kao i poremećenih porodičnih odnosa i situacija.
 
..mislim da je zashtitio drugu decu..
..a i "lishio okova zivota" mladica koji bi proveo zivot ili po zatvorima ili po mentalnim institucijama
ili u dubokom raskoraku sa sopstvenim strastima..
 
Misliš da je jedini mogući način bio ubiti sopstvenog sina od 15 godina da bi zaštitio svoju kćerku? I zašto si uopšte prepoznala nameru da se zaštiti kćerka? Izveo je sina ispred kuće, naterao ga da se skine i hladnokrvno ga upucao u glavu!!! Da li se tako štite mlađa deca od stariijih? Ja sam u njegovom činu prepoznao nameru da detetu prekrati život, kao kaznu za ono što je učinio, a sve kao posledicu poremećenih ličnosti roditelja, kao i poremećenih porodičnih odnosa i situacija.

to što ga je naterao da se skine, odn, njegove odgovornosti ...to stoji..za to treba da odgovara
mada verujem i to da je uradio u afektu....dobro nije neki argument

zašto sam prepoznala nameru da se zaštiti ćerka? --- jer je čin ubistva usledio neposredno nakon što je otac saznao za zlostavljanje
 
Zapita li se neko u kakvim je uslovima odrastao taj 15-godišnji dečak, dete razvedenih roditelja??? Kako ga je taj isti otac vaspitavao kad se dogodilo zlostavljanje? Zlostavljači su najčešće i sami bili žrtve zlostavljanja i "samo" ponavljaju viđeni obrazac ponašanja.
 
Zapita li se neko u kakvim je uslovima odrastao taj 15-godišnji dečak, dete razvedenih roditelja??? Kako ga je taj isti otac vaspitavao kad se dogodilo zlostavljanje? Zlostavljači su najčešće i sami bili žrtve zlostavljanja i "samo" ponavljaju viđeni obrazac ponašanja.

Bravo za post!!! Ne, niko se izgleda nije zapitao. Ljudima je najlakše osuditi drugog i čim neko ne valja, odmah ga ubiti i gotova stvar, rešen problem!!! Definitivno je čoveku najteže da bude čovek!!!
 
Poslednja izmena:
Zapita li se neko u kakvim je uslovima odrastao taj 15-godišnji dečak, dete razvedenih roditelja??? Kako ga je taj isti otac vaspitavao kad se dogodilo zlostavljanje? Zlostavljači su najčešće i sami bili žrtve zlostavljanja i "samo" ponavljaju viđeni obrazac ponašanja.

Баш хтедох то да питам....

И не могу да верујем да ико може да оправда хладнокрвно и тако сурово убиство рођеног детета....:roll:
Шта год да је урадио (а да ли је само ''узнемиравао'' или силовао - је ли то уопште доказано?:confused: ) нема оправдања за такав поступак...
Дете од 15 година (код нас, а вероватно ни код њих) није кривично одговорно - за његове поступке одговарају родитељи!
Боље да се тај тата сам упуцао јер је он тај који је одговоран за своју децу - за ОБОЈЕ деце! :rtfm:
 
Јој, јако ми је страшно, све!
Али, мајка свакако има другог ,,мужа'' и ко зна шта се где и како догађало, ко је кога и како злостављао ту уопште. :sad2:
Мајка се није обратила психолозима, било каквој служби, него звала оца дечака, који очигледно није био у контакту са сином.
Тако да је тај човек извршио егзекуцију над момком којег вероватно слабо и познаје.
А мајка је скинула сваку одговорност са себе...
 

Back
Top