New Year

gost 185738

Veoma poznat
Poruka
11.623
Ok, znam da je pred nama jos nesto vise od mesec dana do odbrojavanja, ali nema veze, ja bih vec sada da vas pitam da li cete na temu ljubavi doneti neke nove novogodisnje odluke, postaviti kriterijume, principe i tome sl. na osnovu ovogodisnjeg iskustva. Usput, imate li ideju kako cete sa :heart: osobom docekati sklapanje kazaljki?

:kiss: vas!
 
Ok, znam da je pred nama jos nesto vise od mesec dana do odbrojavanja, ali nema veze, ja bih vec sada da vas pitam da li cete na temu ljubavi doneti neke nove novogodisnje odluke, postaviti kriterijume, principe i tome sl. na osnovu ovogodisnjeg iskustva. Usput, imate li ideju kako cete sa :heart: osobom docekati sklapanje kazaljki?

:kiss: vas!

Hm...o tome ću razmišljati kada dođe vreme...inače nikad ništa ne zamišljam, pošto se uvek dogodi totalno obratna situacija.
 
Ok, znam da je pred nama jos nesto vise od mesec dana do odbrojavanja, ali nema veze, ja bih vec sada da vas pitam da li cete na temu ljubavi doneti neke nove novogodisnje odluke, postaviti kriterijume, principe i tome sl. na osnovu ovogodisnjeg iskustva. Usput, imate li ideju kako cete sa :heart: osobom docekati sklapanje kazaljki?

:kiss: vas!

Obozavam Novu Godinu i znam kako cu docekati ovu.Idem bez voljene osobe sa svojim prijateljima u provod.Prijace mi malo promene nakon svih ovih godina...Nisam donela nikakve odluke u vezi ljubavi jer sam tu,jednu pravu donela odavno
 
  • Podržavam
Reactions: Zak
Ja moram da razmisljam o tome sada (pokloni, proslava i tome sl.) jer kada dodje vreme za docek i u gradu vlada opste ludilo, devojke se sudaraju u prodavnicama i pustaju nokte u redu za garderobu, ja se smeskam jer mi je haljina vec do sredine decembra na vesalici, a pokloncici vesto sakriveni od onih kojima su namenjeni. Volim da sam organizovana :) :)
 
Tako i ja radim jer mrzim da ostavim sve za poslednji dan.Kad sve obavim,onda opusteno :)Imam vremena i za porodicu,prijatelje i sebe.Bas volim docek Nove Godine:)
 
Tako i ja radim jer mrzim da ostavim sve za poslednji dan.Kad sve obavim,onda opusteno :)Imam vremena i za porodicu,prijatelje i sebe.Bas volim docek Nove Godine:)

Ja :heart: Novu godinu. Zao mi je samo sto se vecina ljudi tek tada seti da nekog obraduje, ali ima izuzetaka i lepo je videti ih kako tragaju za necim savrsenim da stave podjelku ;)

Ja decku uvek smislim i romanticne i :rumenko: poklone, hihihih... :lol:
 
Ja :heart: Novu godinu. Zao mi je samo sto se vecina ljudi tek tada seti da nekog obraduje, ali ima izuzetaka i lepo je videti ih kako tragaju za necim savrsenim da stave podjelku ;)

Ja decku uvek smislim i romanticne i :rumenko: poklone, hihihih... :lol:

To je bas lepo jer se potrudis oko dragih osoba:)Obozavam grad koji je fantasticno okicen,praznicnu atmosferu,svetlucave,sarene papire za poklone,ono razmisljanje sta kome pokloniti..Uf,bas si mi ulepsala vece ovom temom.
U,pa ukrasavanje kuce,smejanje sa klincima kad probaju kostime od prosle godine i shvate da su im premaleni...Divota:D
1992 sam u to vreme bila u Rimu.Tada sam videla kakva je prava novogodisnja atmosfera.U centru je svaka grana bila ukrasena.Jedna ulica je bila u crvenoj boji lampica,druga u beloj i tako u raznim bojama,razne ulice.Fantazija uz sve one fontane koje svetle :zaljubljena:
 
To je bas lepo jer se potrudis oko dragih osoba:)Obozavam grad koji je fantasticno okicen,praznicnu atmosferu,svetlucave,sarene papire za poklone,ono razmisljanje sta kome pokloniti..Uf,bas si mi ulepsala vece ovom temom.
U,pa ukrasavanje kuce,smejanje sa klincima kad probaju kostime od prosle godine i shvate da su im premaleni...Divota:D
1992 sam u to vreme bila u Rimu.Tada sam videla kakva je prava novogodisnja atmosfera.U centru je svaka grana bila ukrasena.Jedna ulica je bila u crvenoj boji lampica,druga u beloj i tako u raznim bojama,razne ulice.Fantazija uz sve one fontane koje svetle :zaljubljena:

Drago mi je :heart:
Mene je nesto bas veceras spopalo da mislim o tome, pa sam zato i postavila temu.
 
Ok, znam da je pred nama jos nesto vise od mesec dana do odbrojavanja, ali nema veze, ja bih vec sada da vas pitam da li cete na temu ljubavi doneti neke nove novogodisnje odluke, postaviti kriterijume, principe i tome sl. na osnovu ovogodisnjeg iskustva. Usput, imate li ideju kako cete sa :heart: osobom docekati sklapanje kazaljki?

:kiss: vas!

jedva cekam drugu polovinu decembra... kako se tada ljudi uzvrte po ulicama grada... svi negdje jure, kupuju, cavrljaju... stepen tolerancije tada znacajno poraste, pa je manje namrstenih, ljutih... vole ljudi tada reci i hvala, izvini... i svi su srecni, srecni...

samo sto ja ne volim novogodisnje proslave, nikada i nisam
volim izaci na trg... samo kada ne bi bilo petardi, kao ni onih kineza od prosle godine... heheh, ono je bilo za plakanje od smijeha... kolce igraju kinezi uz igrale se delije

ma neka budu kinezi i ove godine, bas me brigac... ja se ususkam uz mocne muske grugi, cugnem po koji gutljaj ljute i brigu na veselje
 
Valjda zbog iscekivanja neceg.. veceg, tako nekako..
Jedna nova mi je bila zaista zanimljiva, ostalo se svelo na bahanalije..
Na zalost, ne seksualne..
Tu ideju su svi odbili a ja sam se zdusno zalagao :(..
 

Back
Top