Да ли је ко од вас гледао 2012 филм?

RibljaCorba

Obećava
Poruka
77
Питање вам је у наслову..

Ево ја сам гледао тај филм и рећу да је срање, чист политички филм који је направила америчка влада како би обаму промоисала као доброг предсједника.

Погледајте филм и сами ћете се увјерити, филм има најглупљи завршетак што је икад могао бити. Ал стварно погледајте филм и стварно ћете се исмијати када видите колико је с р а њ е и из њега се нема шта научити..
 
nije nesto,dobri efekti ali.............

ps Barak Obama gine

Crnac uvek gine nista novo :)
ma beze film uvek se nadje neki autsajder koji nadje nacin da spasi sebe i porodicu. Obicno razveden i decko njegove bivse zene gine, standardna fora u americkim filmovima, da bi kao na kraju ostala srecna porodica... Da je on imao devojq i ona bi poginula xD
 
jel znash mozhda kad je premijera u nishu ?
ja mislim da ce biti dobar ?
a shta je tachnije na kraju ? o.0
Не знам да ли ће бити у нишу пошто нисам из србије...
Што се тиче краја, он је веома ретардиран.. они су на крају сви побјегли у неки велики брод, али су ушли у тај брод кроз неки тајни улаз и ту се заглаве некако па се извуку као по обичају и ништа онда.
I oce li mi neko reci, kakve veze ima Barak Obama sa filmom, jel se pojavljuje u njemu i sprecava unistenje planete ili sta...?
Па обама није ништа спасио већ у фазону он као није хтио ићи на брод на којем је могао преживити већ остаје у вашингтону и гине са својим народом. То јесте фино да предсједник погине са својим народом, ал ми сви знамо да то обама у стварном животу не би никада урадио, већ овај филм је само правила обична пропаганда.
 
Dan nezavisnosti još dođe kao prilično zabavan film.

Štoviše, Patriota i Dan nezavisnosti su jedini Emerikovi filmovi koji valjaju...

Right, mada mi je patriota za klasu bolji od nezavisnosti,verovatno zbog boljeg kastinga i nemogucnosti ubacivanja CGI scena. Kroz sve svoje filmove pokusava da provuce te poteskoce porodice i fokus na karaktere ali mu je to uspelo samo u patrioti.

Jednostavno,postoji razlog sto Kjuzek glumi samo u romanticnim komedijama...:rtfm:
Ovde fali neki hard core karakterni glumac,fali drama. Kao da je rekao ovima iz ILM-a:"vi mi napravite neke yebacke scene unistenja a mi cemo posle da uklapamo scenario"

Bezanje cesnom od piroklastickog oblaka,eskiviranje tektonskih pukotina...suvisno
Steta.Imao je budzet da napravi cudo a ispalo je nesto sto je HISTORY CHANNEL mogao da sklepa...
 
"Apocalyptic freak" Roland Emmerich je uspio da unisti citav svijet a da mu film bude dosadan.
Definitivno treba da napravi radikalnu zanrovsku digresiju,jednostavno,covjek je sve gori u ovome.
Svjedoci smo jedne gradacije nekvaliteta,nije mu pomogao ni bezobrazno veliki budzet.
Nije odolio,morao je da zacini ovu katastrofu nezaobilaznim holivudskim zacinima,da vidimo:
poskropi sa jednom disfunkcionalnom porodicom,zatim uspi jednu kasiku "obnovljenog patrijarhata"
(vi koji ste gledali se sigurno secate "dirljive" scene u kojem do tada indiferentni sin hoce da pomogne svom
caletu da rijesi izvjesni hidraulicni problem,milijarde su umrle,kontinenti "migrirali",ali vazno da je patrijarhat izvukao svoje dupe)
obavezno usuti jednu kesicu "obracanje predsjednika pucanstvu" koje predstavlja eklatantan primjer je.bene patetike,medjutim staticke smetnje su onemogucile Glovera da nas pokopa,(inace sta mu je glasom,kao da je pusio auspuh),dalje,mjesati jelo(katastrofu) sve dok ne poprimi obrise zeljenog dramskog oblika a zatim sve to garnirati sosom "postapokalipticnog humaniteta kao boljeg i naprednijeg",kulminacija hipokrizije(secate se svi,razmazeni potomak ruskog tajkuna pruza psa djetetu "ordinarnih ljudi" i saopstava kako to moze biti i njegov pas).
Da,u ovakvim filmovima ne smijete izostaviti jedan "breathtaking speech",buduci da je predsjednik u ovome filmu dijametralno suprotan onome iz "dana nezavisnosti",buduci da je star,umoran i vise nalikuje nekom podvizniku,odnosi se prema apokalipsi sa poboznoscu,
taj govor je isporucio jedan od glavnih junaka,poziva ljude na postovanje ideja humanosti,
pa onda ono podhrhtavanje usana,toliko pateticno da je neprijatno gledati,morao sam da skrecem pogled.
Eto,koga zanima kako moze izgledati sra.nje biblijskih razmjera moze pogledati,
prije toga odabrati opciju "hibernacija" u meniju mozga.
 
"Apocalyptic freak" Roland Emmerich je uspio da unisti citav svijet a da mu film bude dosadan.
Definitivno treba da napravi radikalnu zanrovsku digresiju,jednostavno,covjek je sve gori u ovome.
Svjedoci smo jedne gradacije nekvaliteta,nije mu pomogao ni bezobrazno veliki budzet.
Nije odolio,morao je da zacini ovu katastrofu nezaobilaznim holivudskim zacinima,da vidimo:
poskropi sa jednom disfunkcionalnom porodicom,zatim uspi jednu kasiku "obnovljenog patrijarhata"
(vi koji ste gledali se sigurno secate "dirljive" scene u kojem do tada indiferentni sin hoce da pomogne svom
caletu da rijesi izvjesni hidraulicni problem,milijarde su umrle,kontinenti "migrirali",ali vazno da je patrijarhat izvukao svoje dupe)
obavezno usuti jednu kesicu "obracanje predsjednika pucanstvu" koje predstavlja eklatantan primjer je.bene patetike,medjutim staticke smetnje su onemogucile Glovera da nas pokopa,(inace sta mu je glasom,kao da je pusio auspuh),dalje,mjesati jelo(katastrofu) sve dok ne poprimi obrise zeljenog dramskog oblika a zatim sve to garnirati sosom "postapokalipticnog humaniteta kao boljeg i naprednijeg",kulminacija hipokrizije(secate se svi,razmazeni potomak ruskog tajkuna pruza psa djetetu "ordinarnih ljudi" i saopstava kako to moze biti i njegov pas).
Da,u ovakvim filmovima ne smijete izostaviti jedan "breathtaking speech",buduci da je predsjednik u ovome filmu dijametralno suprotan onome iz "dana nezavisnosti",buduci da je star,umoran i vise nalikuje nekom podvizniku,odnosi se prema apokalipsi sa poboznoscu,
taj govor je isporucio jedan od glavnih junaka,poziva ljude na postovanje ideja humanosti,
pa onda ono podhrhtavanje usana,toliko pateticno da je neprijatno gledati,morao sam da skrecem pogled.
Eto,koga zanima kako moze izgledati sra.nje biblijskih razmjera moze pogledati,
prije toga odabrati opciju "hibernacija" u meniju mozga.

Pa pravio je digresiju, kada je snimio poslije Dana poslije sutra jedan od najgorih filmova današnjice, i uopšteno notornu glupost - 10.000 godina prije Hrista. I vidio je da ne valja, pa je odlučio da vrati stari recept i snimi 2012. :mrgreen: Šteta što neće snimiti i film Apofis. :hahaha:

U njegovu odbranu, 2012 je i najavio kao posljednji disaster film koji će napraviti, i sa izričitom namjerom da objedini sve apokaliptične teme u jednu cjelinu, kao veliki 'kraj' njegovog rada na tom planu.

Takođe, a zašto svi zaboravljaju Patriotu kojeg je snimio poslije Dana nezavisnosti i Godzile...? Meni se npr. taj film svidio...a i jeste njegov naj-naj. Ja sam takođe izgleda jedan od malobrojnih koji i ne misli da je Zvjezdana kapija nešto baš loš film...
 

Back
Top