Kad jajanjci utihnu

pa kad bi neko od odradjivacha skinuo rton,mozda bi se i srela
icon10.gif

cenis?:D
zelen si dijete, zelen si ko grana zelena u gori zelenoj..:lol:
 
ne dolazi u obzir takva kapljichna infekcija je nedopustiva. Ima da shiba ko fontana bar deset minuta ili mi je zaista propalo svako zezanje. :think:
Trebala je priroda da ugradi i kompletne merene aparate uz mushki pimpilimchich, jer kako da znamo tachnu duzzinu, debljinu, tezzinu, pritisak, volumen i ostale nama tako bitne podatke?
 
ne dolazi u obzir takva kapljichna infekcija je nedopustiva. Ima da shiba ko fontana bar deset minuta ili mi je zaista propalo svako zezanje. :think:
Trebala je priroda da ugradi i kompletne merene aparate uz mushki pimpilimchich, jer kako da znamo tachnu duzzinu, debljinu, tezzinu, pritisak, volumen i ostale nama tako bitne podatke?

ali da su ti aparati kalibrisani propisno i da daju tacne podatke....i da imaju zastitu od razdesavanja :zper:
 
Sta radite kada jaja vaseg dragog,partnera,muza,decka,jebacha,odradjivacha...kako god,
ne isporuche onoliko mujspera koliko bi vi zelele,vec tu i tamo po neku kap?
winking-buddy-1.gif

Podpitanje: da li vam je to uopste bitno?
[/IMG]

O gospode boze!?!?!?! MUJSPERA ? Kako odvratna rec.. kako samo smislite tako odvratne budjave reci za.. tako lepe stvari? Neverovatno.. nadam se da je vise nikada necu procitati..

Elem, odgovor: Ne radim nista.
Pododgovor: Jeste mi bitno, i volim kad ima puno. Normalno do puno. Kapljice me smore. Znaci nije vezano za sam uzitak, ali me kapljice smore posle. A kad ima normalno, onda me ne smori, a kad ima puno... ooooo... onda je i zabavno ;)
 
Sta radite kada jaja vaseg dragog,partnera,muza,decka,jebacha,odradjivacha...kako god,
ne isporuche onoliko mujspera koliko bi vi zelele,vec tu i tamo po neku kap?
winking-buddy-1.gif

Podpitanje: da li vam je to uopste bitno?


..nacii..pitanje je za dame,likovi nisu pozeljni na ovoj temi,
svaki lik koji se upise (osim topicmakera,t.j mene),tim upisom ce potvrditi da je feget ili da nikad nije jeboo + da mu je mama maskota lokalnog fudbalskog kluba.
a maskota se ne postaje tek tako!
winking-buddy-1.gif

pa nisam bas bila u situaciji da bude nekoliko kapi:think:
a sta i da bude, ne razumem....kao ondak to znaci da me vara ili sta, uopste ne razumem zasto to pitas..
mozda bih mislila da je pod falinku :rotf:
 
Sta radite kada jaja vaseg dragog,partnera,muza,decka,jebacha,odradjivacha...kako god,
ne isporuche onoliko mujspera koliko bi vi zelele,vec tu i tamo po neku kap?
winking-buddy-1.gif

Podpitanje: da li vam je to uopste bitno?


..nacii..pitanje je za dame,likovi nisu pozeljni na ovoj temi,
svaki lik koji se upise (osim topicmakera,t.j mene),tim upisom ce potvrditi da je feget ili da nikad nije jeboo + da mu je mama maskota lokalnog fudbalskog kluba.
a maskota se ne postaje tek tako!
winking-buddy-1.gif

Sto bi smetalo? MIslim logicno da ako se dugo ne prazni bice vise..whatever. Bude kap samo kad to bude drugi ili treci put tog dana.
 

Back
Top