Virtuelni egzibicionizam

Poruka
19.457
Da li smatrate da je na ovom forumu prisutno malo vise egzibicionizma nego sto bi trebalo?
Na primer,slike u profilu koje neke od nas predstavljaju lazno ili verno ali tako da ocuvamo tajnost nase identiteta?Da li te iste lazne slike pokazuju mozda koliko bi neki od nas zeleli da ih takve vide poznanici, prijatelji itd. u realnosti?
Da li smatrate da su postovi pojedinaca daju direktan prenos desavanja u njihovim spavacim sobama i najintimnijih trenutaka...I sta je razlog tome?
Da li pojedinci na ovom forumu svesno stvaraju svoje male virtuelne Pretorijanske garde jer im je lakse da namecu svoje misljenje nego da ga iznose a virtuelni Pretorijanci ih u tome podrzavaju.
Forum je mesto za razmenu misljenja a ne za privatne ratove.
Svesni smo da na forumu ima onih koji nemaju puno iskustva i koji bi zeleli da probaju mnogo toga sto se na forumu pominje.U vezi sa tim, da li smatrate da postoje i oni koji svesno iznose neistine da bi tim ljudima nabijali jos jace komplekse uvodeci ih u neki svet koji su sami stvorili po svom ukusu i zeljama takvog auditorijuma?To bi se pre moglo nazvati 'virtuelni sadizam'

Zahvaljujem na komentarima.
8)
 
snoshaj efendija:
Da li smatrate da je na ovom forumu prisutno malo vise egzibicionizma nego sto bi trebalo?
Na primer,slike u profilu koje neke od nas predstavljaju lazno ili verno ali tako da ocuvamo tajnost nase identiteta?Da li te iste lazne slike pokazuju mozda koliko bi neki od nas zeleli da ih takve vide poznanici, prijatelji itd. u realnosti?
Da li smatrate da su postovi pojedinaca daju direktan prenos desavanja u njihovim spavacim sobama i najintimnijih trenutaka...I sta je razlog tome?
Da li pojedinci na ovom forumu svesno stvaraju svoje male virtuelne Pretorijanske garde jer im je lakse da namecu svoje misljenje nego da ga iznose a virtuelni Pretorijanci ih u tome podrzavaju.
Forum je mesto za razmenu misljenja a ne za privatne ratove.
Svesni smo da na forumu ima onih koji nemaju puno iskustva i koji bi zeleli da probaju mnogo toga sto se na forumu pominje.U vezi sa tim, da li smatrate da postoje i oni koji svesno iznose neistine da bi tim ljudima nabijali jos jace komplekse uvodeci ih u neki svet koji su sami stvorili po svom ukusu i zeljama takvog auditorijuma?To bi se pre moglo nazvati 'virtuelni sadizam'

Zahvaljujem na komentarima.
8)
Zar zaista verujes da bi ja voleo da me prijatelji i poznanici vide ovakvog!? :twisted:
 
Kad_LupimLupim:
snoshaj efendija:
Da li smatrate da je na ovom forumu prisutno malo vise egzibicionizma nego sto bi trebalo?
Na primer,slike u profilu koje neke od nas predstavljaju lazno ili verno ali tako da ocuvamo tajnost nase identiteta?Da li te iste lazne slike pokazuju mozda koliko bi neki od nas zeleli da ih takve vide poznanici, prijatelji itd. u realnosti?
Da li smatrate da su postovi pojedinaca daju direktan prenos desavanja u njihovim spavacim sobama i najintimnijih trenutaka...I sta je razlog tome?
Da li pojedinci na ovom forumu svesno stvaraju svoje male virtuelne Pretorijanske garde jer im je lakse da namecu svoje misljenje nego da ga iznose a virtuelni Pretorijanci ih u tome podrzavaju.
Forum je mesto za razmenu misljenja a ne za privatne ratove.
Svesni smo da na forumu ima onih koji nemaju puno iskustva i koji bi zeleli da probaju mnogo toga sto se na forumu pominje.U vezi sa tim, da li smatrate da postoje i oni koji svesno iznose neistine da bi tim ljudima nabijali jos jace komplekse uvodeci ih u neki svet koji su sami stvorili po svom ukusu i zeljama takvog auditorijuma?To bi se pre moglo nazvati 'virtuelni sadizam'

Zahvaljujem na komentarima.
8)
Zar zaista verujes da bi ja voleo da me prijatelji i poznanici vide ovakvog!? :twisted:

Pogledao sam fotku i moguce je da si to ti, malo iskrivljen u Photoshopu.Ko te poznaje, verovatno bi te prepoznao na slici a to je znak da verovatno nisi po forumu:
1/Kenjao da ti je patka 35cm
2/Da kreses 5 sati
3/Da si kresao 1000 riba
4/Da ribe cvile kad ih omlatis k...em

Ako jesi, svaka cast.Ti si onda superegzibicionista ili pedigrirani pastuv.
Pozdrav.
 
Ima nas raznih.
Nekom je ovaj forum egzibicionisticki ventil, nekom sredstvo za ubijanje vremena, nekom mesto gde ce izloziti neki problem ...
.. A shto se tiche "shminkanja" izjava i fotki, mislim da je bezveze da se osecas frustrirano zbog toga. Sindrom "skrivanja iza monitora" je ipak prejak ... prihvatio ti to ili ne.
:twisted:
 
Kad_LupimLupim:
snoshaj efendija:
Da li smatrate da je na ovom forumu prisutno malo vise egzibicionizma nego sto bi trebalo?
Na primer,slike u profilu koje neke od nas predstavljaju lazno ili verno ali tako da ocuvamo tajnost nase identiteta?Da li te iste lazne slike pokazuju mozda koliko bi neki od nas zeleli da ih takve vide poznanici, prijatelji itd. u realnosti?
Da li smatrate da su postovi pojedinaca daju direktan prenos desavanja u njihovim spavacim sobama i najintimnijih trenutaka...I sta je razlog tome?
Da li pojedinci na ovom forumu svesno stvaraju svoje male virtuelne Pretorijanske garde jer im je lakse da namecu svoje misljenje nego da ga iznose a virtuelni Pretorijanci ih u tome podrzavaju.
Forum je mesto za razmenu misljenja a ne za privatne ratove.
Svesni smo da na forumu ima onih koji nemaju puno iskustva i koji bi zeleli da probaju mnogo toga sto se na forumu pominje.U vezi sa tim, da li smatrate da postoje i oni koji svesno iznose neistine da bi tim ljudima nabijali jos jace komplekse uvodeci ih u neki svet koji su sami stvorili po svom ukusu i zeljama takvog auditorijuma?To bi se pre moglo nazvati 'virtuelni sadizam'

Zahvaljujem na komentarima.
8)
Zar zaista verujes da bi ja voleo da me prijatelji i poznanici vide ovakvog!? :twisted:
Jadno malo pače! Vidjela sam tvoju fotku. Ma niko nije savršen :lol:
 
Forum ne treba shvatiti ozbiljno. A mladi naraštaji će to naučiti isto kao i mi pre njih. Sve su to samo bezazlene igre. Šta sve ima tek na tv-u da se vidi, pa nikom ništa. Ne postaje se ludak tek tako, zato ne treba apelovati na tudju savest da nešto naročito vode računa. U kom god da je obliku ipak je ovo samo zezancija i ljudi koji su upoznati sa netom to dobro znaju.
Jedino sto bih ja zabranila (da mogu)je svadjanje i potcenjivanje po forumu, sve ostalo je boza.
 
littlefoot:
Forum ne treba shvatiti ozbiljno. A mladi naraštaji će to naučiti isto kao i mi pre njih. Sve su to samo bezazlene igre. Šta sve ima tek na tv-u da se vidi, pa nikom ništa. Ne postaje se ludak tek tako, zato ne treba apelovati na tudju savest da nešto naročito vode računa. U kom god da je obliku ipak je ovo samo zezancija i ljudi koji su upoznati sa netom to dobro znaju.
Jedino sto bih ja zabranila (da mogu)je svadjanje i potcenjivanje po forumu, sve ostalo je boza.

jeee, cooool, opustencija, samo bez vredjanja... (gomila smajlija)

ne znam za tebe, ali meni ovde ima i pomalo diskusije.
ovo nije bas samo "bezazlena boza-zezancija".
necu da kazem da nije bezazleno i da je preterano ozbiljno, ali bi poneki povremeno, osim laganja i "kul opustene zezancije" mogli da kazu i ponesto sto stvarno misle... znas, za neke stvari postoji chat, tako bi forum bio malo "ozbiljniji"...

i jos nesto: jul je cool...
 
Efendija, stvarno me odusevljava tvoj analiticki um. Slazem se sa tobom da na forumu ima svakakvih ljudi. Ma koliko nam anonimnost koju imamo ovde dozvoljava da otvoreno pricamo o raznim temama, i ma koliko cesto se dogadjalo da kazemo i ono sto u `realnom` zivotu nikada ne bismo, ipak smo ovde svi ono sto zapravo jesmo. Ova recenica je bas bas... :)
Ergo, ovde je covek ono sto je u realnom zivotu i njegovo ponasanje na forumu je, bas kao i u relanosti, uslovljeno nizom faktora - od vaspitanja, preko okruzenja itd. Dakle, to kako ce se neko ovde ponasati, u kojoj meri ce bit egzibicionista, da li ce leciti svoje komplekse isl. zavisi od licnosti.
Ako si primetio da je puno takvih ljudi ovde, to znaci, po mom misljenju, da ih je puno i inace. Samo, ovde je lakse to primetiti.
 

Back
Top