cd rezach i obichni citach
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: cd rezach i obichni citach

twentythree
    Guest

Podrazumevano cd rezach i obichni citach

josh jedan problem od mene naime imam obichan cd citach teac 40xil48x medjustim ostario je i predpostavljam i zaprljao jer je star dosta 3,4god i skoro sam uzo Sony crx300 naime combo i chitash,dvd,i rezach sluzi dobro tj sluzi svrsi al se u odskora stari teac pocheo da "kashlje"tj da je u nemogucnosti da prochita cd tj nemoze skoro uopshte,e sad pitanje poshto mi je on glavni kako da prepacim da mi bude sony(2) glavni tj da on bude primaran u chitanju cdova itd a ne ovaj stari teac??
    gde se to meenja?

Ističe se
    Učlanjen
    01.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano ovako...

Nema tu glavni, oba su glavna, samo ako hoces da slusas obicne audio CD-ove sa rezaca, otvori masinu, i prebaci kablic koji ide od muzicke kartice do citaca, da ide do rezaca. I to je to...

twentythree
    Guest

Podrazumevano al

da al ovaj SONY ponekad chita ponekad nechita kako kad a ja ocu da uvek chita kapirash?kao shto ovaj uvek "pokushava"da chita(teac)!!

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Kad oces da uvek cita ti uvek ubacis CD u njega, kapiras?
    Koliko sam razumeo ti imas tri *.ROM uredjaja i od toga dva rezaca.
    Najbolja kombinacija bi bila da CD ROM stavis na Primary Slave (na granu sa hardom) i ne zaboravi da prebacis dzamper kako treba (pise ti uglavnom na pozadini CD ROM-a.
    Rezac i COmbo stavi na drugu granu (Secondary) s tim sto bi bilo bolje da rezac bude Secondary master, a Combo Secondary Slave.
    Ako zelis da to sve to radi opet moras podesiti dzampere kako treba da se racunar ne bi zbunio.

E sad ovo ti je neka kombinacija kako bi to sve najbrze radilo, ali ti ne garantujem da ce citati sve CD-ove, naprotiv sve ce biti kao i dosad... :shock:

Slične teme

1. Obichni ljudi
    Autor jvtnns u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23.10.2006., 19:29

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •