Prvi put...

opresteno ti je zato sto si nov, neki su ovde skoro vise od godinu dana, pa prave baljezgarije od tema.
prvi sex, prva veza, prvi poljubac... nije to nigde zapisano da mora da se dogodi tad i tad. Jednostavno, kad se oboje sloze, kad osete da mogu da se povere jednom drugom i to treba koristiti samo da bi se pojacala ljubav, a ne da bi stvorili ljubav...
 
opresteno ti je zato sto si nov, neki su ovde skoro vise od godinu dana, pa prave baljezgarije od tema.
prvi sex, prva veza, prvi poljubac... nije to nigde zapisano da mora da se dogodi tad i tad. Jednostavno, kad se oboje sloze, kad osete da mogu da se povere jednom drugom i to treba koristiti samo da bi se pojacala ljubav, a ne da bi stvorili ljubav...

to sam i ja misleo kad su oboje spremni... ne treba pozurivati i treba shvatiti ako nije spreman.. a ovi moji vrsnjaci kao ono sto pre samo je izvataj i to je sad fora ... ne znam jos sam nevin pa sam hteo da vidim misljenja iskusnijih
 
Evo normalan odgovor:
Ne prije 17.
Doduše ja imam osamnaest ipo i, nisam nijednu kresnuo do sada...
Jednostavno nikad nisam tome, djevojkama dovoljno vremena posvećivao.
Evo večeras, umjesto da sam na rođendanu ja sam ostao kući da vidim kako se radi nešto u džomli...
 
takve kojke kao "nisu kao ostale" su one koje najlakse daju i na dosta toga oce da pristanu.
Veruj mi licno iskustvo!
xD
Ne budi glup, ove sto su mainstream se mnogo teze daju od kojekakvih ovih sto se ne sminakju itd.
 
ti delis devojke na nasminkane i nenasminkane?
sta sve od tebe necu da cujem:dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash:

Znam recmo da sam takve u roku od dva ili jednog dejta odvlacio u krevet. (mada moram da napomenem da je bilo uvek one hemije :D)
Ono fazon ona skroz nevina, i onako ja sladak is ve, i bukvalno posle drugog dejta ili sex, ili nesto nadomak tome
Dok ove nafurane nasminkane itd, uopste nisu tako "lake"
 

Back
Top