Prvi put...

<hator>, zaista ne udaram po globalizaciji, niti želim nekoga da "unesrećim" svojim rečima, samo kažem da treba biti obazriv, i da reči: "volim te" upotrebljavamo samo u krajnjem slučaju i kada smo 100% sigurni da bismo s tom osobom mogli provesti čitav svoj život! Malo je ofucano kada se dvoje 17-o godišnjaka gađaju "ljubavnim terminima" kao da su zrele ličnosti...a zapravo su još uvek "u razvoju"! Men' je to ofucano!:ok:

pa mozda se neki i stvarno vole,vise nego sto se vole dve 30godisnje individue,koje vode samostalan zivot.........
to je globalizacija..........
 
<hator>, zaista ne udaram po globalizaciji, niti želim nekoga da "unesrećim" svojim rečima, samo kažem da treba biti obazriv, i da reči: "volim te" upotrebljavamo samo u krajnjem slučaju i kada smo 100% sigurni da bismo s tom osobom mogli provesti čitav svoj život! Malo je ofucano kada se dvoje 17-o godišnjaka gađaju "ljubavnim terminima" kao da su zrele ličnosti...a zapravo su još uvek "u razvoju"! Men' je to ofucano!:ok:

e u pravu si..i meni je to ofucano...
 
Mnogima od nas tek prestoji pravi život a svaki početak je težak. Mi donosimo odluke i trebamo ih braniti zato kao što se kaže istorija je učiteljica života.
Gledaj uči, slušaj pa kaži. Nije lako ali je korisno.
 
Mnogima od nas tek prestoji pravi život a svaki početak je težak. Mi donosimo odluke i trebamo ih braniti zato kao što se kaže istorija je učiteljica života.
Gledaj uči, slušaj pa kaži. Nije lako ali je korisno.

e ne bih da smaram samo glagol trebati je bezlican...tako da je umesto ''i trebamo ih braniti'' - ''i treba da ih branimo''.... ;)
 
za neke stvari u zivotu sazrevas sa 30...zato fak of....ne mislim da u pubertetu,kada hormoni lude,uradim nesto zbog cega cu se kasnije moguce kajati....a mozda je i pomalo ofucano ali ''cekam onog pravog'' xDD.....

Znaci, neko tek u 30 postane psihicki zaostao i kresne se? Ma iidi...fak of, mala, ne lupetaj.:cool:

paa pretezno nije ljubav vec zaljubljenost....ali postoji..sto da ne..kao romeo i julija... :rumenko: ...

E, ajde idi ubi se kao ROmeo ili Julija...;)
 
E pa o tome ti pričam! Imate tek 17 godina, i nemate pojma o životu! Živite još uvek na grbači roditelja, i još verujete da je to "ljubav"!? :dontunderstand:

Iskreno scaterbrain sada si rekao glupost
Ne postoji takva stvar kao prava ili neprava ljubav, svaka je na neki nacin prava!
"ljubav" je onda po tebi tek ada imas 80 godina i zivis na grbaci svima i svi zele da umress z:D z:D
Posto jelte tada si "najsikusniji".
 
Znaci, neko tek u 30 postane psihicki zaostao i kresne se? Ma iidi...fak of, mala, ne lupetaj.:cool:



E, ajde idi ubi se kao ROmeo ili Julija...;)

fani o cemu ti to???...ako si psihicki zaostao onda si to oduvek,a ne u 30-oj....mozes da se kresnes samo ako si prihicki zaostao?????daj ne s.eri...

za romea i juliju...to mi je prvo palo na pamet....nema potrebe da me prozivas za to...nadji bolji razlog...
 
fani o cemu ti to???...ako si psihicki zaostao onda si to oduvek,a ne u 30-oj....mozes da se kresnes samo ako si prihicki zaostao?????daj ne s.eri...

za romea i juliju...to mi je prvo palo na pamet....nema potrebe da me prozivas za to...nadji bolji razlog...

O tvojoj odvali... To za "zaostalost" sam se salio u prethodnom postu.:roll:

Mala, ne prduckaj. Ti si rekla da se neces kresnuti pre 18 jer ces tek kad postati psihicki zrela. Glupost. Mislim, ajde mi reci kakva je psihicka razlika izmedju osobe od 16 i osobe od 18 god.? Sta, ova sa 18 god. dobije dozvolu za kola, postaje covek, ili sta? gluposti.

P.S. Ne izvrci mi reci, ne uspeva ti da me "pokopas". Ili mozda ne izvrces reci, vec jednostavno imas slabo pamcenje....ybg:rumenko:

P.S. Haha, malena, mnogo si se ti uzivela nesto... Nisi ti dovoljno vredna da bih te prozivao...:lol:
 
O tvojoj odvali... To za "zaostalost" sam se salio u prethodnom postu.:roll:

Mala, ne prduckaj. Ti si rekla da se neces kresnuti pre 18 jer ces tek kad postati psihicki zrela. Glupost. Mislim, ajde mi reci kakva je psihicka razlika izmedju osobe od 16 i osobe od 18 god.? Sta, ova sa 18 god. dobije dozvolu za kola, postaje covek, ili sta? gluposti.

P.S. Ne izvrci mi reci, ne uspeva ti da me "pokopas". Ili mozda ne izvrces reci, vec jednostavno imas slabo pamcenje....ybg:rumenko:

P.S. Haha, malena, mnogo si se ti uzivela nesto... Nisi ti dovoljno vredna da bih te prozivao...:lol:

nego sta radis nego me prozivas....ne izvrcem ti reci - ti izvrces moje - doduse moguce je da nisi shvatio ono sto sam rekla,ocigledno je zasto....umm to sto osoba od 18 postaje punoletna nije mi palo na pamet nisam zbog toga rekla...daj *** rano je...to je moje misljenje....koji je tvoj problem???ne podudaraju nam se misljenja....gledaj svoja posla umesto sto mene ovde smaras....
 
O tvojoj odvali... To za "zaostalost" sam se salio u prethodnom postu.:roll:

Mala, ne prduckaj. Ti si rekla da se neces kresnuti pre 18 jer ces tek kad postati psihicki zrela. Glupost. Mislim, ajde mi reci kakva je psihicka razlika izmedju osobe od 16 i osobe od 18 god.? Sta, ova sa 18 god. dobije dozvolu za kola, postaje covek, ili sta? gluposti.

P.S. Ne izvrci mi reci, ne uspeva ti da me "pokopas". Ili mozda ne izvrces reci, vec jednostavno imas slabo pamcenje....ybg:rumenko:

P.S. Haha, malena, mnogo si se ti uzivela nesto... Nisi ti dovoljno vredna da bih te prozivao...:lol:

kao napusavanje,a tepa joj:lol:
 
nego sta radis nego me prozivas....ne izvrcem ti reci - ti izvrces moje - doduse moguce je da nisi shvatio ono sto sam rekla,ocigledno je zasto....umm to sto osoba od 18 postaje punoletna nije mi palo na pamet nisam zbog toga rekla...daj *** rano je...to je moje misljenje....koji je tvoj problem???ne podudaraju nam se misljenja....gledaj svoja posla umesto sto mene ovde smaras....

Pa, vi's...forum je napravljen za polemike. I sad je moja duznost da ti nametnem svoje misljenje, tj. ljudi postaju psihicki zreli i pre 18. god. Kontas?
Buci, buci, malena, nemoj da se nerviras. Shvatio sam ja sta si ti htela reci...i ne slazem se sa tobom. Pokori mi se.:rumenko:

PiSi Ako mislis da je ovo sto ja radim, prozivanje...hah, onda bolje idi sa foruma jer ces ovakve stvari vidjati stalno.:lol:
 

Back
Top