Муслимани убили Руског свештеника у Москви

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Свештеник Данил Сисојев убијен је у цркви јуче око 11 сати увече. Свештеник је пре тога добијао претеће поруке и позиве од муслимана због свог рада на покрштавању Муслимана у Русији.
Маскирани нападач је ушао у цркву и питао да ли је он свештеник Данил Сисојев, када му је свештеник потврдно одговорио и пришао оавај му је пуцао у главу и у груди.

 
Иначе боре се за живот Његовог помоћника

Ево још вести:

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/2/Свет/309801/У+Москви+убијен+свештеник.html

Убиство се догодило на југу Москве, у цркви Светог апостола Томе. Непозната маскирана особа испалила је на свештеника и његовог помоћника у црквеној порти најмање четири метка. Пролазници су жртве одвезли у оближњу болницу, али је свештеник подлегао ранама.

Убиство православног свештеника извршено је највероватније из религиозних разлога, јер се он сматрао великим борцем против секти и религиозног екстремизма, изјавио је шеф градских истражних органа Анатолиј Багмет.

Медији наводе да је отац Данило "активно спорио" с муслиманима. Написао је књигу "Брак са муслиманом", где је писао да Бог и црква "једнозначно осуђују бракове између хришћана и муслимана".

Пре четири године почео је да добија претње. Електронском поштом неки радикални представници ислама обећали су да ће му одрезати главу и "извадити црева".

Недавно је изјавио да је 9. октобра на телефон цркве позвао муслиман који је рекао да ће ако још једном каже нешто о муслиманима бити убијен
 
У Москви је убијен старешина цркве Свети Тома, свештеник Данило Сисојев(35) а његов помоћник Владимир Стрељбицки
тешко је рањен.Непозната лица пуцала су на њих синоћ око 23ч у порти цркве, парохијани су их превезли у оближњу
болницу.
Лекари су саопштили да је свештеник Данило Сисојев преминуо на операционом столу а други повређени се налази у критичном стању.
Јереј Данило био је познат по својој мисионарској активности и непознати ''заштитници ислама''
већ дуже време су му претили смрћу.

51401789_sysoev1.jpg
 
nema nikakvog dokaza da je zlocin pocinio musliman.

sto se mene tice, mogla je to da uradi i britanska tajna sluzba, kao sto su radili po iraku, eksploatisuci nacionalne podele.

nije mnogo proslo otkad je iracka policija uhvatila par britanskih vojnika u automobilu punog dinamita na putu prema suni dzamiji cini mi se.

da podsetim, nakon sto su ih iracke vlasti stavile u zatvor, britanci su trazili bezuslovno oslobadjanje svojih vojnika i nakon odbijanja iracana, britanci su usli tenkovima u zatvor da oslobode svoje.

ili recimo kako su u egiptu izraelci krenuli da dignu u vazduh bioskop.

postoje i indicije da su po arapskim zemljama, takozvani sajanim, da bi pospesili emigraciju domacih jevreja, dizali u vazduh sinagoge.


eksploatacija unutrasnjih tinjajucih konflikta su britanska i cionisticka specijalnost
 
У Москви је убијен старешина цркве Свети Тома, свештеник Данило Сисојев(35) а његов помоћник Владимир Стрељбицки
тешко је рањен.Непозната лица пуцала су на њих синоћ око 23ч у порти цркве, парохијани су их превезли у оближњу
болницу.
Лекари су саопштили да је свештеник Данило Сисојев преминуо на операционом столу а други повређени се налази у критичном стању.
Јереј Данило био је познат по својој мисионарској активности и непознати ''заштитници ислама''
већ дуже време су му претили смрћу.

51401789_sysoev1.jpg

Lici na Teofila Panchica......sa par kila manje....:think:
 
[/SIZE][/B]

Hm.....:think:

Sisojev???......meni zvuci kao zlocin iz strasti........:eek:

U pravoslavnom kalendaru postoji sveti Sisoje Veliki, prema tome, zasto je cudno njegovo prezime, zasto bi ga menjao?
Ja sam iskreno mislila da se ti samo pravis lud i neobrazovan, a sada vidim da sam pogresila.
Kao iza tvog "saborca" Jominija.
Milsim....bruka, sta se onda muvate medju normalne i obrazovane ljude, sta se "dogadjate"?:roll:
 
Lavon afera, kako su izraelci planirali da dignu u vazduh bioskop, i americke te britanske institucije u egiptu da bi se bacila krivica na arape nacionaliste:

http://en.wikipedia.org/wiki/Lavon_Affair

stvar je pukla, domaci jevreji umesani u stvar (sayanim) kao i strani su uhvaceni na vruce.

tako da, bez dokaza mi za sad nista ne znamo u vezi slucaja sa ruskim svestenikom
 
sta ti je, marti???:eek:

pa ko se , bre ,normalan preziva SISOJEV, a da nije promenio prezime..???

ubishe ga ******, mamuimebemsisojevsku:evil::evil::evil:


Cak i da si necovek, ovakve bljuvotine ne bi mogao da kazes..
Katastrofa, a niko ne raguje..
U pitanju je jedan ljudski zivot kojeg vise nema a takve reci, a ljudski zivot je ljudski zivot ma odakle bio i pocinjoa...
KATASTROFA

Tacka
 
U pravoslavnom kalendaru postoji sveti Sisoje Veliki, prema tome, zasto je cudno njegovo prezime, zasto bi ga menjao?
Ja sam iskreno mislila da se ti samo pravis lud i neobrazovan, a sada vidim da sam pogresila.
Kao iza tvog "saborca" Jominija.
Milsim....bruka, sta se onda muvate medju normalne i obrazovane ljude, sta se "dogadjate"?

kapiram da je tebi slava taj, sveti sisoje???:mrgreen:
 
Cak i da si necovek, ovakve bljuvotine ne bi mogao da kazes..
Katastrofa, a niko ne raguje..
U pitanju je jedan ljudski zivot kojeg vise nema a takve reci, a ljudski zivot je ljudski zivot ma odakle bio i pocinjoa...
KATASTROFA

Tacka

Yebote , al ste osetljivi na ruse , pa jos popove..........samo sto se niste raslinili po ekranu..........ajde , dajte predlog da uvedemo interni , dan zalosti za sisojem........:dash:

s druge strane, prdite ko kamile kada se radi o zivotu jednog npr zorana djindjica???

evo,ja kazem, sto se mene tice, bole me bas za sisoja........a vi placite , samo pazite , manje cete da piskite.........:rotf:
 

Back
Top