Zeleo bih da postanem PROGRAMER.Pomozite mi!
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Zeleo bih da postanem PROGRAMER.Pomozite mi!

Milan_S
    Guest

Podrazumevano Zeleo bih da postanem PROGRAMER.Pomozite mi!

Kroz godinu dana zavrsam srednju skolu i zeleo bih da upisem fakultet.Nakon zavrsenih studija voleo bih da imam zvanje programera,ili diplomiranog programera,....ili kako to vec ide.Problem je u tome sto ne znam koji fakultet treba da upisem,ili bar da pokusam da upisem,da bih nakon nekoliko godina ucenja i prakse uspeo da ostvarim svoju zelju.
    Zavrsavam srednju tehnicku skolu smer racunara.Do sada sam se upoznao sa dva programska jezika,to su Pascal i C,i zanima me koliko godina traje skolovanje na takvom fakultetu,uz uslov da se svi ispiti poloze u roku.

HVALA VAM!!! :wink:

Milan_S
    Guest

Podrazumevano

Jedno sam zaboravio.Omoguceno mi je dalje skolovanje bilo gde u Evropi,pa ako znate neki fakultet u Austriji,....Napisi te!!!
    HVALA JOS JEDNOM!!!

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

u gracu ima jazz akademija )
    to je valjda neki centar a valjde je i bech ok ali ja stvarno ne znam samo hocu da pishem da pishem: da pishem i tako

Podrazumevano

Citat Original postavio jagodica
    u gracu ima jazz akademija )
    to je valjda neki centar a valjde je i bech ok ali ja stvarno ne znam samo hocu da pishem da pishem: da pishem i tako
    Ako imaš priliku da studiraš napolju, nemoj ni da razmišljaš o studiranju ovde!

Situacija kod nas je tanka šta god da upišeš, bilo ETF, MATF ili FON. Ne znam kakva je situacija na privatnim... U principu, ako hoćeš da budeš dobar programer, moraćeš mnogo da radiš samostalno, mimo studija, da čitaš, eksperimentišeš... i što je najvažnije, pišeš što više softvera! Bez prakse nema ništa.

minemaer
    Guest

Podrazumevano sta

zeleo bih da postanem programer.koju skolu treba da upisem za to?molim vas da mi pomognete.ako hocete,saljite mi na minemaer@yahoo.com.
    unapred HVALA

Slične teme

1. KAKO DA POSTANEM GLUMICA
    Autor GOSCA u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 05.07.2012., 12:18
  2. Kako da postanem moderator?
    Autor summer girl 93 u forumu Arhiva
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 10.11.2008., 20:39
  3. Palo mi je na pamet da postanem ISP !!! Pomozite
    Autor Aleksa Bg u forumu Preduzetništvo i radni odnosi