Buducnost...

Ja sam otišao na faks... Studiram, PR Menadžment i odnose sa javnošću, kad završim, posao obavezno, može žena, deca... npr. troje, ali u "razmacima"( :hahaha: ) Ima se, može se! Planiram i da izdam roman,... mogao bih dobrom promocijom i reklamama učiniti da bude bestseler, ali ne pucam visoko... Više bih voleo da bude umetničko delo, nego veliki "priliv novca"! Ionako, to na Balkanu ne može da uspe! I tako... Imam dosta planova za budućnost, možda sam malo i preambiciozan, ali još uvek se kontrolišem! :lol:
 
Kad smo kod novca , da ostvarim neki mali prihod sa minimalno truda , mozhda da se razbijem od shtekanja i shljake nekoliko godina , pa da zhivim od kamate i da se ne brinem o novcu .
 
Poslednja izmena:
da dam sve od sebe i da ginem od posla da bih bila koliko toliko uspesna ... nemam nameru da se ceo zivot drkam i radim ko crnac za neku bednu platu ... a za muza i decu ima vremena ... necu da se zarobim u braku bez posla i da zavisim od nekog majmuna ... :mrgreen:
 
o faxu josh ne razmishljam jer nisam ni srednju josh upisala :lol:
ali icicu.. sigurno.... :)
i necu se udajem pre 30 :P nisam luda :P
max. 1 dete.. koji ce mi mali majmuni.. mrzim malu djecu.. :p
chime cu da se bavim... pfff otkud znam.. :) al verovatno u firmi kod mojih pa onda nasledim od njih i tako... :)
 

Back
Top