Ko se opeče na mleko i u jogurt duva

Hangar 18

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
110
Ko je 1914. mogao da poveruje da će Crna Gora gledati na Srbiju kao neprijatelja? Ko je mogao da poveruje da će se ustanoviti crnogorski jezik i crnogorska crkva?
Ko je mogao 1918 da poveruje da će se stvoriti bošnjačka nacija i bosanski jezik?

Nenad Čanak kaže da ga nervira svako poređenje Crne Gore i Vojvodine.
Očito zaboravlja na izreku: ko se opeče na mleko i u jogurt duva.
Pa evo, ja vas pitam, da li će se u budućnosti formirati vojvođanski jezik i vojvođanska pravoslavna crkva? I kako sprečiti crnogorizaciju Vojvodine?

Uopšte me ne bi začudilo da se sutra pojavi neki Dinko Guzičanin (ličanin), koji će tvrditi da su Vojvođani najstariji narod na svetu i da trpi 10000000000000000000000000000 godina teror od srpskih agresora.
 
Ko je 1914. mogao da poveruje da će Crna Gora gledati na Srbiju kao neprijatelja? Ko je mogao da poveruje da će se ustanoviti crnogorski jezik i crnogorska crkva?
Ko je mogao 1918 da poveruje da će se stvoriti bošnjačka nacija i bosanski jezik?

Nenad Čanak kaže da ga nervira svako poređenje Crne Gore i Vojvodine.
Očito zaboravlja na izreku: ko se opeče na mleko i u jogurt duva.
Pa evo, ja vas pitam, da li će se u budućnosti formirati vojvođanski jezik i vojvođanska pravoslavna crkva? I kako sprečiti crnogorizaciju Vojvodine?

Uopšte me ne bi začudilo da se sutra pojavi neki Dinko Guzičanin (ličanin), koji će tvrditi da su Vojvođani najstariji narod na svetu i da trpi 10000000000000000000000000000 godina teror od srpskih agresora.

Budale se ne radjaju,one same nicu!
 
sprdonja je verni dzukac, pardon sluzbenik, vaskolikih interesovanja:

zasto su kostunica i djukanovic rasturili yu

treba li homosexualcima dozvoliti da sluze vojsku

gradonacelnik zajecara trazi autonomiju za timocku krajinu

da li bi skupstina vojvodine priznala nezavisnost kosova

postaje li EU polako federacija

bredju politicarsko pali po novi ID ili menjaj rejon

impotentni kao menadzer prati dete u razvoju
 

Back
Top