Savet..mali
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 40

Tema: Savet..mali

Početnik
    Učlanjen
    17.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Question Savet..mali

Ovakao..poznavao sam devojku od 5 razreda i na kraju osmog smo se smuvali na moru...i zajedno smo u vezi 4 meseca skoro...i sad ja sam nju lepo izvatao...a ona kao to njoj ne smeta...ipak osecam se glupo...ne izgleda mi ona kao sad obicna fuxa sa ulice...volim je puno..al ne znam stecice pogresan utisak o meni..kao da samo zelim da je kresnem i posle sutnem...kako da joj objasnim da nije tako i da zelim da budem sa njom zato sto je volim a ne zato sto bih je povalio...a kad je pitam nesto na tu temi ona kao kroz smeh "pa sta ti imas privilegiju" ... nznm

Primećen član Scatterbrain (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    24
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano Re: Savet..mali

Pa nemoj da je vaćariš pred svima... a kad ste sami, slobodno udri...
    Nego, ti ne želiš da ona pomisli da ti hoćeš nju samo da povališ? O tome ne misli sada, nego tek kada je povališ! Znači, posle seksa, budi još bolji i "zaljubljeniji" u nju... trčkaraj poput kučeta za njom, tj. pokaži joj svoju vernost i dobre namere... A sada trenutno ne misli o tome- samo ćeš se za'ebati... Nemoj ništa da joj objašnjavaš, kapira ona sve, i to bolje nego ti! Znači, slobodno se mazite, ali kada ste sami... ZNAČI, SAMO KAD STE SAMI, i ne moraš joj ništa objašnjavati! Uživa ona u tome!
    "Što se silom postigne, to se samo silom može i zadržati!" Mahatma Gandi

Iskusan Abell (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    95

Pa sta je tebi glupo kada njoj ne smeta?
    Uzivaj,jer ovo su ona dobra stara vremena koja ce ti jednom nedostajati ! :)

Početnik
    Učlanjen
    17.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pa normalno ... da l' cu da je vatam po gradu...to samo kad smo sami ... vazi poslusacu savet..al ne verujem da cemo se kresnuti jos skorije..nznm..hvala na savetu nisam znao da i one uzivaju u tome...

Elita User Friendly (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Ev vako druze,zene su opasne i cim provale da si lud za njima one ce da te namagarce,ali i ako provale da hoces samo da ih kresnes i tu ce da te vuku za nos! Taktika je sledeca:
    -nemoj da navaljujes za sex
    -nemoj je vataciti,niti pokusavati da spavas,suzdrzi se i ona ce onda hteti da **** tebe a ne ti nju
    -reci joj ponekad da je volis,ali pazi to moze i da bude kontra oruzije i posle svake svadje moci ce da te kontrolise
    -uradi nesto za nju sto je orginalno a lepo
    -budi neustrasiv
    ali posto ti nes sa njom da spavas samo prestani da je vatacis i da pricas o sex-u neko vreme i sve ce biti ok!
    Audi, vide, tace, si vis vivere in pace

Početnik
    Učlanjen
    17.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Abell Pogledaj poruku
    Pa sta je tebi glupo kada njoj ne smeta?
    pa poznajem je veoma dobro...i da joj ne prija ne bi to rekla .. sve bi uradila samo da je meni lepo...

Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Citat Original postavio Scatterbrain Pogledaj poruku
    Pa nemoj da je vaćariš pred svima... a kad ste sami, slobodno udri...
    Nego, ti ne želiš da ona pomisli da ti hoćeš nju samo da povališ? O tome ne misli sada, nego tek kada je povališ! Znači, posle seksa, budi još bolji i "zaljubljeniji" u nju... trčkaraj poput kučeta za njom, tj. pokaži joj svoju vernost i dobre namere... A sada trenutno ne misli o tome- samo ćeš se za'ebati... Nemoj ništa da joj objašnjavaš, kapira ona sve, i to bolje nego ti! Znači, slobodno se mazite, ali kada ste sami... ZNAČI, SAMO KAD STE SAMI, i ne moraš joj ništa objašnjavati! Uživa ona u tome!
    Joj papucicu cuti molim te! Nemoj ovo nikad da radis jer ako misli da te ne drzi u saci ima da oblece oko tebe,cim provali da si osvojen brzo ces je smoriti i cao sa vezom! Patetika i ulizivanje nikad ne pale!

Početnik
    Učlanjen
    17.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio †0verkill† Pogledaj poruku
    Ev vako druze,zene su opasne i cim provale da si lud za njima one ce da te namagarce,ali i ako provale da hoces samo da ih kresnes i tu ce da te vuku za nos! Taktika je sledeca:
    -nemoj da navaljujes za sex
    -nemoj je vataciti,niti pokusavati da spavas,suzdrzi se i ona ce onda hteti da **** tebe a ne ti nju
    -reci joj ponekad da je volis,ali pazi to moze i da bude kontra oruzije i posle svake svadje moci ce da te kontrolise
    -uradi nesto za nju sto je orginalno a lepo
    -budi neustrasiv
    ali posto ti nes sa njom da spavas samo prestani da je vatacis i da pricas o sex-u neko vreme i sve ce biti ok!
    Hvala .. brate imacu to na umu al kao sto rekoh ... nije ona takva...ne voli da nosi ono minice i da bude u centru paznje...kako da ti kazem nije kao sad svaka druga 2kg pudera i sad je riba...al ko zna kao sto ti rece zene su opasne ... hvala svakako

Primećen član
    Učlanjen
    02.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

16 godina i vec je zoves zena

Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Mada kad bolje razmislim ipak je smesh vataciti jer one to vole,ali kad ste sami i kad je prilika za to jer pokazujes da ti odgovara,ali nemoj pricati o sexu niti joj to predlazi,rezultate ces videti vec posle par dana,ali suzdrzavaj se sto duze od sexa i dobices je molice te da se kresete!

Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Citat Original postavio Mrvetina Pogledaj poruku
    16 godina i vec je zoves zena
    da se ne zove muskarac?

Veoma poznat Limunovo_Drvo (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    176

Je*i je i svako sebi...
    'ajde, kao da ćeš se nje sjećati za koju godinu
    Ispuni oči suzama, nada se rađa iz beznađa...
    Kad se ruke moje vezane razdvoje.

Početnik
    Učlanjen
    17.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio †0verkill† Pogledaj poruku
    da se ne zove muskarac?
    haha pa ti pomenu zena pa se ja nadovezao xD

znaci samo se suzdrzavam i cekam nju ... al necu kao da primeti da mi se vise ne svidja ... samo cu da pricam o drugim stvarima P

Zainteresovan član _Rent_a_Brain_ (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    32

Pa vataj je ako joj ne smeta....
    Ovo ti je moje iskustvo : Moja drugarica je bila sa deckom nekih mozda mesec dana i on nju nije vatao. Ona je htela da on to radi, ali joj je bilo glupo da mu kaze, pa mu nije ni rekla. Onda on nju prevari, raskinu, i on je sve vreme dok je bio sa tom sa kojom se smuvao nju vatao. Tu drugu, sa kojom je prevario moju drugaricu. E, onda njih dvoje raskinu, i bude on sa mojom drugaricom opet, i opet je ne vata. I sad, 'ajde da ja tu kao pomognem, ja cu tom decku da kazem da je meni moja drugarica rekla da ona hoce da on nju vata, posto je njoj glupo. Uradim ja to i on mi kaze da mu je smor, da on nju stvarno voli i da ne moze da je vata, oseca se kao kreten (kontam da se ti sad tako nekako osecas). Ja to prenesem mojoj drugarici i mozak izvuce sledeci zakljucak : "Vidis?! Jel vidis?! Tacno sam znala da me ne voli....nece ni da me uhvati k'o covek, a nju je vatao, znaci nju je voleo, sto posto je i sad voli kad mene nece da vata!!!" , i raskine sa njim.....A, opet neka misli bas to sto si ti napisao, da ti samo hoces da je povalis i to je to...E, aj sad ti budi pametan pa znaj kako koja misli.... Probaj mozda od neke vase zajednicke drugarice da saznas ili nesto...E, ne znam. Izvini na dugackom postu i izvini sto nisam bas pomogla iiii radi sta znas. zz

Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Citat Original postavio RaiN^^ Pogledaj poruku
    haha pa ti pomenu zena pa se ja nadovezao xD

znaci samo se suzdrzavam i cekam nju ... al necu kao da primeti da mi se vise ne svidja ... samo cu da pricam o drugim stvarima P
    Slobodno je vataci i pricaj o drugim stvarima!

Početnik
    Učlanjen
    17.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio _Rent_a_Brain_ Pogledaj poruku
    Pa vataj je ako joj ne smeta....
    Ovo ti je moje iskustvo : Moja drugarica je bila sa deckom nekih mozda mesec dana i on nju nije vatao. Ona je htela da on to radi, ali joj je bilo glupo da mu kaze, pa mu nije ni rekla. Onda on nju prevari, raskinu, i on je sve vreme dok je bio sa tom sa kojom se smuvao nju vatao. Tu drugu, sa kojom je prevario moju drugaricu. E, onda njih dvoje raskinu, i bude on sa mojom drugaricom opet, i opet je ne vata. I sad, 'ajde da ja tu kao pomognem, ja cu tom decku da kazem da je meni moja drugarica rekla da ona hoce da on nju vata, posto je njoj glupo. Uradim ja to i on mi kaze da mu je smor, da on nju stvarno voli i da ne moze da je vata, oseca se kao kreten (kontam da se ti sad tako nekako osecas). Ja to prenesem mojoj drugarici i mozak izvuce sledeci zakljucak : "Vidis?! Jel vidis?! Tacno sam znala da me ne voli....nece ni da me uhvati k'o covek, a nju je vatao, znaci nju je voleo, sto posto je i sad voli kad mene nece da vata!!!" , i raskine sa njim.....A, opet neka misli bas to sto si ti napisao, da ti samo hoces da je povalis i to je to...E, aj sad ti budi pametan pa znaj kako koja misli.... Probaj mozda od neke vase zajednicke drugarice da saznas ili nesto...E, ne znam. Izvini na dugackom postu i izvini sto nisam bas pomogla iiii radi sta znas. zz
    Lepo si rekao tako se nekako i ja osecam ... hvala na savetu i iskustvu ... vreme ce pokazati valjda nznm

Buduća legenda Reckless (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

Ovakao..poznavao sam devojku od 5 razreda i na kraju osmog smo se smuvali na moru...i zajedno smo u vezi 4 meseca skoro...i sad ja sam nju lepo izvatao...a ona kao to njoj ne smeta...ipak osecam se glupo...ne izgleda mi ona kao sad obicna fuxa sa ulice...volim je puno..al ne znam stecice pogresan utisak o meni..kao da samo zelim da je kresnem i posle sutnem...kako da joj objasnim da nije tako i da zelim da budem sa njom zato sto je volim a ne zato sto bih je povalio...a kad je pitam nesto na tu temi ona kao kroz smeh "pa sta ti imas privilegiju" ... nznm
    Isto kao sto si sad objasnio nama.

Primećen član
    Učlanjen
    02.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

oliver je najgluplja osoba na planeti zemlje
    sertifikovano od strane naucnog instituta iz masacuseca
    sa'ce kazat kako mi je glup humor

Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

oliver je najgluplja osoba na planeti zemlje
    sertifikovano od strane naucnog instituta iz masacuseca
    sa'ce kazat kako mi je glup humor
    E nek si mi reko! Ako si ti jedan od pametnijih onda meni sasvim odgovara da budem glup! Ko ti je taj isfeminizirani lik na avataru? Decko?

Primećen član
    Učlanjen
    02.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

mozda je on isfeminiziran, ali nije zatucan kao ti

Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

mozda je on isfeminiziran, ali nije zatucan kao ti
    Ako je to najbolje sto umes e onda ***! Da li ti nesto govori to sto si isfeminiziran i metroseksualac sto je odvratno?

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Vidi,dovoljno je da ne iskoriscavas njenu dobrotu prema tebi u seksualne svrhe,koliko vidim iz tvoje price ona tebi nista ne brani,a ti ispostuj to i nemoj da je 'vatas kad stignes.Uzdrzi se malo,tako ces joj pokazati da ti nije samo do toga nego je stvarno volis.
    >ALL SYSTEMS OPERATIONAL. BEGIN...

Primećen član
    Učlanjen
    02.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ja dobijam reputaciju, ti samo menstruaciju
    hahahaha

-.-

glup si bre kao tocak

Početnik
    Učlanjen
    17.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Master_Chief Pogledaj poruku
    Vidi,dovoljno je da ne iskoriscavas njenu dobrotu prema tebi u seksualne svrhe,koliko vidim iz tvoje price ona tebi nista ne brani,a ti ispostuj to i nemoj da je 'vatas kad stignes.Uzdrzi se malo,tako ces joj pokazati da ti nije samo do toga nego je stvarno volis.
    To sam i mislio da uradim...sad za 4 meseca cu da smislim neki romatican pokloncic...tipa neki homemade...tnx

Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

ja dobijam reputaciju, ti samo menstruaciju
    hahahaha

-.-

glup si bre kao tocak
    Mrvice jesi sluzio vojisku? Kako je bilo u civilnoj? *** u regularnoj bi te tukli ili bi napravili coveka od tebe,ovako si samo ostao dzabalebaros i gejcina! Da nije tocka nebi bilo ni danasnje civilizacije,jos bi lovili zivotinje po sumi!

Slične teme

1. Paranormalna žena ( mali savet za muškarce )
    Autor KoenBrajan u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 101
    Poslednja poruka: 10.11.2009., 23:35
  2. Treba mi mali savet...
    Autor IX u forumu Romantika
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 17.02.2009., 19:27
  3. Brzo mali savet
    Autor Niidza u forumu Video igre
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 29.07.2008., 02:05
  4. Mali savet...TOP 10 games for you :)