Sta joj je ?

Ček, ček, nije rekao da ima Stojadina , nego Zastavu, a to može biti i Jugić, Tristać, Florida... tako da bi najbolje prošao sa Zastavom 10, ali ona tad nije bila u proizvodnji, te je sledeća najbolja stvar 45ica....u svakom slučaju jeftinije, mislim, poslati 45 ruža i 101... i haaaa, cena se penje, još uz dostavu...
...a zastava 750....:roll:
 
Pazi, nisam bash nesto kompetentan da ti govorim o tome posto si stariji i iskusniji, ali dok devojka ne pristane da bude sa tobom moras da je drzis kao malo vode na dlanu a ne da je teras da radi ono sto ne zeli, da si bar odabrao neki romantican film nego terminator. Mozda je htela da se seta kako bi razgovarali o svemu a ti u biskop na Terminatora......
 
Cao svima.
Sinoc sam izasao prvi mut sa devojkom koju sam upoznao pre nekoliko dana. Upoznala nas je nasa zajednicka drugarica. Seli smo u moj auto (nije neki, zastava, ali mislio sam, posluzice, pa danas se vecina vozi busom) i odveo sam je u McDonalds na Terazijama. Tu sam joj galantno kupio sve sto je trazila, i pomfrit i sok od pomorandze, a i ja sam se lepo najeo. Posle toga sam isplanirao da idemo u bioskop, da gledamo Terminator 3, ali je ona htela nesto drugo, jer joj je to dosadno (zamislite nekoga kome je dosadan takav film !),ali sam je ubedio da ipak pogledamo. Film je strava! Posle filma, pitala me je da se malo prosetamo pogradu, ali je meni utrnula noga od sedenja u bioskopu pa nisam mogao. Posto mi se malo prispavalo, predlozio sam da idemo kuci. Ona se slozila i otpratio sam je na Trg da uhvati bus. Seo sam u kola i otisao kuci. Meni je bilo mnogo super, a imao sam utisak da je i njoj bilo. Medjutim, jutros kad sam je pozvao, da je pitam da se vidimo veceras, ona je rekla da nije raspolozena da se vidja sa mnom i da je vise ne zovem !? Meni se slomilo srce, jer sam mislio da sam najzad nasao devojku. :cry: Da li mi mozete pomoci i dati neki savet kako da je ponovo nagovorim da izadjemo ? Ja imam 25, a ona 24 godine i normalne smo osobe... Pomozite ! :cry:

Mac ( kupio sam joj sve sto je trazila), Terminator , odvezao sam je da saceka trolu...dajte ovo je neka fora. A lik ima 25 godina... Boze:shock:
 

Back
Top