Sta joj je ?

Pa mislim... sta je sad? Da cujem? A? :D

Ja volim da skucam i neku brojku, jer muski mozak bolje pamti precizno definisane recenice... e sad... ja znam da je svaka zena moj post i brojke shvatila kao otprilike, a muskarci su svi od reda shvatili bukvalno... Kapirate? .;)

Da, da... muskarci sve bukvalno shvataju... al nema veze, to je simpa...:D
 
Pa mislim... sta je sad? Da cujem? A? :D

Ja volim da skucam i neku brojku, jer muski mozak bolje pamti precizno definisane recenice... e sad... ja znam da je svaka zena moj post i brojke shvatila kao otprilike, a muskarci su svi od reda shvatili bukvalno... Kapirate? .;)

Da, da... muskarci sve bukvalno shvataju... al nema veze, to je simpa...:D

Pa moras da razumes nas sa planine..................malo vise smo sirovi...........sta da se radi.........
 
Cao svima.
Sinoc sam izasao prvi mut sa devojkom koju sam upoznao pre nekoliko dana. Upoznala nas je nasa zajednicka drugarica. Seli smo u moj auto (nije neki, zastava, ali mislio sam, posluzice, pa danas se vecina vozi busom) i odveo sam je u McDonalds na Terazijama. Tu sam joj galantno kupio sve sto je trazila, i pomfrit i sok od pomorandze, a i ja sam se lepo najeo. Posle toga sam isplanirao da idemo u bioskop, da gledamo Terminator 3, ali je ona htela nesto drugo, jer joj je to dosadno (zamislite nekoga kome je dosadan takav film !),ali sam je ubedio da ipak pogledamo. Film je strava! Posle filma, pitala me je da se malo prosetamo pogradu, ali je meni utrnula noga od sedenja u bioskopu pa nisam mogao. Posto mi se malo prispavalo, predlozio sam da idemo kuci. Ona se slozila i otpratio sam je na Trg da uhvati bus. Seo sam u kola i otisao kuci. Meni je bilo mnogo super, a imao sam utisak da je i njoj bilo. Medjutim, jutros kad sam je pozvao, da je pitam da se vidimo veceras, ona je rekla da nije raspolozena da se vidja sa mnom i da je vise ne zovem !? Meni se slomilo srce, jer sam mislio da sam najzad nasao devojku. :cry: Da li mi mozete pomoci i dati neki savet kako da je ponovo nagovorim da izadjemo ? Ja imam 25, a ona 24 godine i normalne smo osobe... Pomozite ! :cry:

Javi pandurima da je u njenoj zgradi bomba. Morace da izadje. A ti je sacekaj i odvedi je u cirkus.
 
Cao svima.
Sinoc sam izasao prvi mut sa devojkom koju sam upoznao pre nekoliko dana. Upoznala nas je nasa zajednicka drugarica. Seli smo u moj auto (nije neki, zastava, ali mislio sam, posluzice, pa danas se vecina vozi busom) i odveo sam je u McDonalds na Terazijama. Tu sam joj galantno kupio sve sto je trazila, i pomfrit i sok od pomorandze, a i ja sam se lepo najeo. Posle toga sam isplanirao da idemo u bioskop, da gledamo Terminator 3, ali je ona htela nesto drugo, jer joj je to dosadno (zamislite nekoga kome je dosadan takav film !),ali sam je ubedio da ipak pogledamo. Film je strava! Posle filma, pitala me je da se malo prosetamo pogradu, ali je meni utrnula noga od sedenja u bioskopu pa nisam mogao. Posto mi se malo prispavalo, predlozio sam da idemo kuci. Ona se slozila i otpratio sam je na Trg da uhvati bus. Seo sam u kola i otisao kuci. Meni je bilo mnogo super, a imao sam utisak da je i njoj bilo. Medjutim, jutros kad sam je pozvao, da je pitam da se vidimo veceras, ona je rekla da nije raspolozena da se vidja sa mnom i da je vise ne zovem !? Meni se slomilo srce, jer sam mislio da sam najzad nasao devojku. :cry: Da li mi mozete pomoci i dati neki savet kako da je ponovo nagovorim da izadjemo ? Ja imam 25, a ona 24 godine i normalne smo osobe... Pomozite ! :cry:


Ako ti se devojka svidja u smislu da zelis sa njom vezu... sastanak mora da bude romantican. To nikako ne podrazumeva Terminatora, brzu hranu niti nocni bus (a ti imas auto u koji ces da sednes kada nju ispratis). Ne znam stvarno kako bi mogao ponovo da stupis sa njom u kontakt i ispravis krivu drinu. Cak i da ste prijatelji, kolege, komsije... morao si da je odvezes kuci, makar zivela u, kao sto neko rece, Begaljici...
A mozemo samo da pretpostavimo STA JOJ JE... Posle ovakvog sastanka, sta ona moze da ocekuje od tebe? A imam osecaj da si joj se dopadao, pre nego sto si sve ovo napravio. Ja ne bih izrazila zelju da setam sa nekim ko mi je bezveze, radije bih setala sama... Sve si upropastio...
Zato, sledeci put moras drugacije. Ne samo na prvom sastanku, nego uopste...
 
prvo joj kupi 101 ruzu i to posalji na kucnu adresu,onda sacekaj da te zove,pa kada te otera u materinu e onda joj predlozi da gledate rokija 3:D
Ček, ček, nije rekao da ima Stojadina , nego Zastavu, a to može biti i Jugić, Tristać, Florida... tako da bi najbolje prošao sa Zastavom 10, ali ona tad nije bila u proizvodnji, te je sledeća najbolja stvar 45ica....u svakom slučaju jeftinije, mislim, poslati 45 ruža i 101... i haaaa, cena se penje, još uz dostavu...
 

Back
Top