EXIT Festival 2010 - Official

EXIT Festival

Zainteresovan član
Poruka
194
Počinje prodaja ulaznica za Exit

1193.jpg


Prodaja ulaznica za jedanaesti Exit festival koji će se održati od 8. do 11. jula 2010. godine, počinje u ponedeljak, 7. decembra u 12 časova na internet adresi Gigstix.com. Najbrži posetioci imaće priliku da naruče ograničen broj ulaznica po promotivnoj ceni od 4990 dinara, što iznosi 55% popusta u odnosu na redovnu cenu ulaznice od 10 990 dinara.

Kada se naruče i prodaju sve ulaznice po prvoj promotivnoj ceni, ulaznice će moći da se naruče i kupe po drugoj promotivnoj ceni od 6490 dinara. Sve informacije o cenama i načinu kupovine posetioci mogu pronaći na sajtu Exitfest.org.
Kao i svake godine, Exit nagrađuje svoju najverniju publiku dajući im mogućnost da pre svih kupe ulaznice sa popustom od 63%. Posetioci festivala koji već godinama kupuju karte na samom početku prodaje, moći će da kupe ulaznice po ceni od 3990 dinara, 25. novembra, a o tačnom vremenu početka prodaje biće obavešteni putem mejla.

Ulaznice za Exit naručuju se putem aplikacije na sajtu Gigstix.com gde se posetioci mogu registrovati tako što će upisati svoju važeću mejl adresu i lozinku po svom izboru. Nakon toga će automatski primiti mejl sa linkom za aktiviranje svog računa za kupovinu.
Od tog trenutka, pomoću mejl adrese i prethodno odabrane lozinke, posetioci će uvek moći da pristupaju svom računu i naručuju ulaznice. Svi oni koji su na sajtu Gigstix.com ranije već otvorili račun za kupovinu ulaznica, moći će da ga koriste i za kupovinu Exit ulaznica. Prilikom prvog naručivanja, potrebno je ispravno uneti tražene podatke o naručiocu ulaznica. Ulaznica se smatra naručenom samo nakon popunjavanja aplikacije i nakon što kupcima stigne potvrdni mejl, koji sadrži uplatnicu sa instrukcijama za plaćanje.

Svaki kupac može da naruči maksimalno četiri ulaznice, a rok za uplatu je sedam dana. Kupovina ulaznice se završava tek nakon uplate iznosa, posle čega će kupci dobiti mejl sa .PDF vaučerom, kao dokaz da su ulaznice plaćene. Kupci će biti pravovremeno obavešteni o zameni vaučera za fizičku ulaznicu.
 
Svake godine sve vise kukanja oko Exita. :confused:
Jedva cekam prve vesti o mogucim nastupima i sl. Mozda neko glasanje opet...


:)

da...i to obicno raja iz srbije...dok strendzere boli tuki...dodju,nalocu se,nazderu za male pare...brljave...rade sve sto im je zabranjeno u njihovim drzavama,a ovde se raspilave,nauzivaju,pa se vrate kuci zadovoljni,sa mozgom izgorelim od alkohola,droge i slicno...egzit vise nije festivala za nas lokalne,vec za strance...pola egzita su stranci,a pola mi...oni se bahate,puni para,boli ih tuki...jedina opcija ti preostaje da preskocis,da se umuljas kako god znas,pa da lepo imas cuge u rancu,da ne moras da gledas bahate engleze kako se ubijaju od cuge,a ti cevcis jedno pivo 12 sati...nikada nisam platio kartu za egzit...a od 2003ce sam redovan...bez cuge i klope u rancu,ne vredi ni ulaziti...svake godine je sve teze i teze...grbave se za 50 ljudi koji ce da udju bez karte...pas ih jebbo...2009sam uspeo samo 3 i 4 da se uvucem unutra...2010te ce ga ga hermeticki zatvoriti...
 
Poslednja izmena:
"Fora" je realnost.
Svake godine se angazuju "skupljii" muzicari.
Prosle godine je cena bila dobra, s obzirom na to kakav je bio line-up na dance areni, sva 4 dana + nekoliko zahtevnih imena na mejn stejdzu.
Ne razumem tu pricu koja se stalno vrti: Skupo za nase uslove.
Da naravno da jeste. Pa sta? Nekima od nas je to jedina prilika da vide nastupe koje zele da vide (pritom po manjoj ceni nego negde drugde).

Licno mislim da je festival odlican, jedina briga mi je sto se dovode bendovi
kojima je istekao rok trajanja.
 
"Fora" je realnost.
Svake godine se angazuju "skupljii" muzicari.
Prosle godine je cena bila dobra, s obzirom na to kakav je bio line-up na dance areni, sva 4 dana + nekoliko zahtevnih imena na mejn stejdzu.
Ne razumem tu pricu koja se stalno vrti: Skupo za nase uslove.
Da naravno da jeste. Pa sta? Nekima od nas je to jedina prilika da vide nastupe koje zele da vide (pritom po manjoj ceni nego negde drugde).

Licno mislim da je festival odlican, jedina briga mi je sto se dovode bendovi
kojima je istekao rok trajanja.

pa vidis, ni ja ne razumem sta tebe tu buni... necu sigurno da skacem od srece sto nemam kintu i sto cena nije ko od pre dve godine...da li je skupo za nase uslove ne znam, samo znam da je skupo za mene... sta me briga da li nekom ovo odgovara ili ne, da li je negde drugde skuplje ili jeftinije... ja samo znam da JA nemam te pare da odem na ovogodisnji exit i normalno da sam nadrkan zbog toga, a to nema nikakve veze sa kvalitetom festivala koji je je nesumnjivo premasio sva moja ocekivanja...
 
"Fora" je realnost.
Svake godine se angazuju "skupljii" muzicari.
Prosle godine je cena bila dobra, s obzirom na to kakav je bio line-up na dance areni, sva 4 dana + nekoliko zahtevnih imena na mejn stejdzu.
Ne razumem tu pricu koja se stalno vrti: Skupo za nase uslove.
Da naravno da jeste. Pa sta? Nekima od nas je to jedina prilika da vide nastupe koje zele da vide (pritom po manjoj ceni nego negde drugde).

Licno mislim da je festival odlican, jedina briga mi je sto se dovode bendovi
kojima je istekao rok trajanja.

dobro je za tebe ako ti je cena "dobra"...ako imas da platis,ti plati...raja koja nema ce da kuka...posebno ako je iz novoga sada...kao ja...pa da se nagleda bahatih engleza,koje boli penis za cene,za ponasanje,za bilo sta za sta se obican covek cima..,banalan primer...velika je razlika kada englez napravi neku glupost i kada lokalac to isto uradi...eto,ti jarane imas pare za kartu,blago tebi,to bi svako zeleo,lepo se provedi...al raja iz srednje klase nema!!!!super,sada neko moze da kaze kako se te pare za te izvodjace mogu skupiti...realno,mogu se te pare skupiti...u tom slucaju 361 dan zivi za ta 4...a verujem da niko nije toliko bolestan...i lepo je kada ne moras sam da ih skupljas i kada matorci imaju kinte da ti daju...
 
dobro je za tebe ako ti je cena "dobra"...ako imas da platis,ti plati...raja koja nema ce da kuka...posebno ako je iz novoga sada...kao ja...pa da se nagleda bahatih engleza,koje boli penis za cene,za ponasanje,za bilo sta za sta se obican covek cima..,banalan primer...velika je razlika kada englez napravi neku glupost i kada lokalac to isto uradi...eto,ti jarane imas pare za kartu,blago tebi,to bi svako zeleo,lepo se provedi...al raja iz srednje klase nema!!!!super,sada neko moze da kaze kako se te pare za te izvodjace mogu skupiti...realno,mogu se te pare skupiti...u tom slucaju 361 dan zivi za ta 4...a verujem da niko nije toliko bolestan...i lepo je kada ne moras sam da ih skupljas i kada matorci imaju kinte da ti daju...

Za ovo prvo nemam reci. Tuzno je sto 95% ljudi tako razmislja.

Drugo, ne preteruj.
Kupis kartu na vreme, tj. sad po prvoj ili kasnije po drugoj ceni i nemas frke. ;)
Ako si zdrav i prav nije toliki problem sakupiti tu kintu.
 
Za ovo prvo nemam reci. Tuzno je sto 95% ljudi tako razmislja.

Drugo, ne preteruj.
Kupis kartu na vreme, tj. sad po prvoj ili kasnije po drugoj ceni i nemas frke. ;)
Ako si zdrav i prav nije toliki problem sakupiti tu kintu.

ako si samostalan i studiras,onda je prilicno tesko...tesko je i kada treba matorci da ti daju...srednja klasa...kako to 95 posto mladih razmislja?pa 95 posto mladih nema kinte...tebi je lepo kada ti matorci udele kintu,pa bi mogao i na mars,al drugi to ne mogu...
 
kakv bre rediohed?gomila urbanih alternativnih ficfirica...uglavnom vole da ih slusaju predsednici studentskih parlamenata i omladinci raznih proevropskih stranaka...ako os da budes urban,kazes da volis rediohed i franc ferdinanda....neka lepo dovedu ofspring...da se raja nauziva...

Da... a pazi sad ovo, mozda ce ti delovati neverovatno, ali neko (npr. ja) slusa Radiohead zato sto mu se svidja njihova muzika.
Neverovatno, ne?
 

Back
Top