Moze li?

Petar BSK

Veoma poznat
Poruka
10.059
Ovako idem u ekonomsku,a ekonomija me ne zanima,pa sam mislio da zavrsim istoriju.Ali cvrc imam istoriju samo prve 2 godine,i to se jako razlikuje od istorije u gimnaziji.Sta da radim?Jedino me istorija zanima u srednjoj...
Pa pitam je li posle ekonomske moze,ili da li je eticki da se upise istorija?I u potpunosti sta mislite o upisivanju necega sto se dosta razlikuje kako ste radili su srednjoj?
Misljenja....
 
Ti ako se spremiš možeš da upišeš bilo koji.
Niko ne gleda koliko si ti godina učio taj predmet niti će te to pitati na prijemnom,
već kako uradiš.;)
Uzmi od nekoga knjige za gimnaziju,čitaj kad te već toliko interesuje,saznaj šta treba za prijemni,uči i eto ti.;)
 
Ovako idem u ekonomsku,a ekonomija me ne zanima,pa sam mislio da zavrsim istoriju.Ali cvrc imam istoriju samo prve 2 godine,i to se jako razlikuje od istorije u gimnaziji.Sta da radim?Jedino me istorija zanima u srednjoj...
Pa pitam je li posle ekonomske moze,ili da li je eticki da se upise istorija?I u potpunosti sta mislite o upisivanju necega sto se dosta razlikuje kako ste radili su srednjoj?
Misljenja....
Eh,sad si se setio...Mislim da bi moglo.Samo mi je jako cudno da neko zeli da studira istoriju,a jos cudnije da si upisao ekonomju,a ne volis je.Sto ti je to trebalo?Je si li nameravao da se prebacis u neku gimnaziju?
 
Naravno da može, jedan od mojih najboljih drugova studira istoriju posle završene ekonomske. Jedna moja drugarica čak ozbiljno razmišlja da upiše medicinu, što veze nema sa ekonomijom, al' eto :eek:
Tako da, možeš ;)
Ekonomska, posle gimnazije, ima najveći izbor mogućnosti za upis na fakultet.
 
Ako te već toliko interesuje, uzmi knjige iz istorije za gimnaziju, pa čitaj u slobodno vreme... Ako te to zanima - zašto da ne? Bolje tako nego da upišeš npr. ekonomiju i mučiš se, ako ti se već to ne sviđa... ;)
 
Mozesh, naravno, ali pochni polako da se premash za prijemni i, ako ti to stvarno lezi i volish to, nema razloga onda da ne upishesh istoriju...
Ja kao turistichki tehnichar isto imam veliki izbor shto se tiche fakulteta, jer nema predmeta koje nisam imao, sem tehnichkih... :)
Sada zelim da upishem psihologiju, jer mi je turizam dosadio, a verujem i tebi ekonomija... ;)
I srecno... :mrgreen:
 

Back
Top