Kosovo: Raskid koalicije DPK i DSK

Halix

Elita
Poruka
16.206
Kosovo: Raskid koalicije DPK i DSK

20. novembar 2009. | 00:28 | Izvor: Beta

Priština -- Demokratska partija Kosova i Demokratski savez Kosova odlučili su da raskinu koaliciju na centralnom nivou, nezvanično je potvrđeno agenciji Beta u DSK.

RTV Kosova prenela je pozivajući se na visokog zvaničnika DPK u vladi Kosova da je postignut koalicioni sporazum s Alijansom Novo Kosovo Bedžeta Pacolija i Demokratskim savezom Dardanije Nedžada Dacija. Prema tim informacijama, novi predsednik Kosova biće Bedžet Pacoli dok će funkciju predsednika Skupštine Kosova obavljati lider DSD Nedžad Daci.

Razlog za prekid koalicije je potpisivanje sporazuma DSK i Alijanse za budućnost Kosova o zajedničkom nastupu u drugom krugu izbora za predsednike opština Kosova.

Cekam mog prijatelja Adema da nam da opsirnije informacije...
 
Posto je DSK partija Ibrahima Rugove,kako mi je rekao Adem,ne znam zasto sad svi beze od njih...a da podsetim DSK je ubedljivo pobedila na lokalnim izborima u Pristini...izgleda da ozbiljno smetaju ovim teroristima...a cuj ovo:`Bedzet Pacoli predsednik Kosova`...:hahaha:
To kao da kod nas predsednik bude Milan Beko ili Miroslav Miskovic...
 
Posto je DSK partija Ibrahima Rugove,kako mi je rekao Adem,ne znam zasto sad svi beze od njih...a da podsetim DSK je ubedljivo pobedila na lokalnim izborima u Pristini...izgleda da ozbiljno smetaju ovim teroristima...a cuj ovo:`Bedzet Pacoli predsednik Kosova`...:hahaha:
To kao da kod nas predsednik bude Milan Beko ili Miroslav Miskovic...

Pa Pacoli svojim parama odrzava tu "drzavu"!;)
 
Posto je DSK partija Ibrahima Rugove,kako mi je rekao Adem,ne znam zasto sad svi beze od njih...a da podsetim DSK je ubedljivo pobedila na lokalnim izborima u Pristini...izgleda da ozbiljno smetaju ovim teroristima...a cuj ovo:`Bedzet Pacoli predsednik Kosova`...:hahaha:
To kao da kod nas predsednik bude Milan Beko ili Miroslav Miskovic...

pa za njih je bolje da im predsednik bude Pacoli jer ima neki ugled u svetu , bogat je ,obrazovan , govori strane jezike ... i kao takav je sigurno povoljnije resenje od onih koji su izasli iz sume sa oruzijem i odmah zaseli u fotelje kao kod nas 45.
mada sipci imaju srecu da njihovom "nazavisnoscu " i pravljenju drzave ne rukovode oni sami vec ozbilnine marketniske , lobisticke i paradrzavne firme iz USA ,pa tako se tamo ubrzano radi na obrazovanju mladih kadrova za rukovodjenje drzavom , privredom ,resursima ,administracijom ... na najprestiznijim zapadnim univerzitetima
tako da sa aspekta nase drzave i interesa za Kosovo treba pratiti situaciju tamo posto ne predrasude i stereotipi o svim sipcima kao divljim , neobrazovanim i zaostalim divljacima nece jos dugo imati uporiste u realnosti
 
pa za njih je bolje da im predsednik bude Pacoli jer ima neki ugled u svetu , bogat je ,obrazovan , govori strane jezike ... i kao takav je sigurno povoljnije resenje od onih koji su izasli iz sume sa oruzijem i odmah zaseli u fotelje kao kod nas 45.
mada sipci imaju srecu da njihovom "nazavisnoscu " i pravljenju drzave ne rukovode oni sami vec ozbilnine marketniske , lobisticke i paradrzavne firme iz USA ,pa tako se tamo ubrzano radi na obrazovanju mladih kadrova za rukovodjenje drzavom , privredom ,resursima ,administracijom ... na najprestiznijim zapadnim univerzitetima
tako da sa aspekta nase drzave i interesa za Kosovo treba pratiti situaciju tamo posto ne predrasude i stereotipi o svim sipcima kao divljim , neobrazovanim i zaostalim divljacima nece jos dugo imati uporiste u realnosti

Bandi,.....zar mislis ,kad nisu uspeli za hiljadu godina da evoluiraju u coveka,....
da ce to postici za par godina:rotf::rotf::rotf:
 

Back
Top