Prva odluka predsednika EU:Turska nikada neče postati član EU


Ok... neka bude tako... Samo sto to nece resiti nista znacajno... Turaka ima puno i u Bugarskoj, ne samo u Nemackoj.

Da vidimo sta ce da uradi - sada je predstavljen kao covek od kompromisa - ne mora to da bude po svim temama.

Ipak, ostajem pri primedbi da je sam naslov delimicno los, jer to jos uvek nije odluka, to je samo stav, misljenje... nije zvanicni akt.
 
Politika Turske se sve manje zasniva na težnji da budu članica EU. Snažno ekonomsko jačanje te zemlje, jačanje euroskeptika i sve veći uticaj na Balkan rezultirat će potpunim odustajanjem od težnje da budu članica EU.
Zauzimat će uloga kakvu danas ima Rusija.

Синовче Турска је моћна и велика држава и то ће бити и у будуће ал да је поредиш са Русијом је смехотресно
 
turska nikad nije ni imala teznju da bude u eu. bilo je obratno, sva radi toga da bi se "kulturni" evropljani na elegantnan nacin rastosiljali miliona turaka u recesiji koju imaju. turska ne bi bila to sto jeste danas, ma sta god mi mislili o njoj, da nije u startu shvatila namere tih euro morona i njihove licemerne politike cija ideologija moze da prodje samo kod sluzincadi kao sto smi mi, pa su na onaj fini nacin kako samo muslimani umeju da odrade otezanjem u pregovorima ih ubili u pojam. mislim da eu kakvu god snagu da ima nema sanse da ih primora bilo kakvim obecanjima da stupe u zajednicu necega sto je vec pisi propalo.
 
U EU su 3/4 katolika,a katolici nikako ne mirisu muslimane...posebno one ortodoksne kao sto su Turci...nikada u EU nece uci ni Turska,ni BiH,ni nezavisno Kosovo,ni Albanija...pa pogledajte samo koliko godina lazu Turke,i kao im postavljaju neke nove uslove a u stvari izmedju redova im kazu da ih nikada nece primiti u EU...nije bitna forma,kako im to ovi iz EU saopstavaju,bitna je sustina,sta se moze uociti u tim porukama...

A najzanimljivije je kad dodje neko iz EU u Pristini i kaze Albancima:`Mi vas cekamo u EU`...ma komedija jedna stvarno!
 
Politika Turske se sve manje zasniva na težnji da budu članica EU. Snažno ekonomsko jačanje te zemlje, jačanje euroskeptika i sve veći uticaj na Balkan rezultirat će potpunim odustajanjem od težnje da budu članica EU.
Zauzimat će uloga kakvu danas ima Rusija.
И шта се десило кад је мрмот изашао из своје рупе и појео сав суџук?
 

Back
Top