Butabilan DVD - problem

nexxx011

Ističe se
Poruka
2.875
Pozdrav svima!

Napravio sam butabilan DVD Windows 7-ice preko PowerISO programa.Kada u BIOS-u podesim sekvencu za butovanje (butovanje sa DVD-a) neće da se pokrene instalacija Windows 7-ice već diže XP.Međutim, kada se digne sistem i kada ubacim DVD odmah pokreće instalaciju Wondows 7-ice.

Moje pitanje glasi: Zašto neće da pokrene instalaciju Windows 7-ice pri dizanju sistema već samo kada se sistem podigne?!?

Hvala svima unapred!
 
ja sam slicno nesto radio sa power iso i nije mi lepo narezao iso fajl na cd, cak mislim da je to bilo sa jednom verzijom win-a. probaj sa nekim drugim programom, meni je to lepo odradio u nero-u, samo sam ubacio fajl i narezao i bio je butabilan.
 
ja sam slicno nesto radio sa power iso i nije mi lepo narezao iso fajl na cd, cak mislim da je to bilo sa jednom verzijom win-a. probaj sa nekim drugim programom, meni je to lepo odradio u nero-u, samo sam ubacio fajl i narezao i bio je butabilan.

da ali on ima nrg fajl koji mora da prebaci u iso,tako da je najverovatnije problem u tom nrg fajlu
 
Kod mene na neru 6.6 (stara ali najbolja verzija) radi sve bez problema,skini Alcohol 120% ako nece preko ovih mora preko njega,a ako i tada ne radi,onda nesto nije u redu sa tom ISO slikom!
 
Poslednja izmena:
ISO BUSTER probaj sve to sa njime odraditi.

Ako ti sve ne uspe probaj sa gBurner.

Uspeo sam sa Nerom međutim svaki put zakuca instalacija i kada uđem u BIOS vidim da računar ne vidi dvd drajv uopšte.Ne pomaže restartovanje već moram da izvučem napajanje iz DVD drajva i tek onda se vidi dvd drajv u BIOS-u.......................Isti problem sam imao i sa nekim drugim primerkom WIn7................Kod ortaka se sasvim normalno instalira............
 

Back
Top