Savremen sta?

Wester23

Zainteresovan član
Poruka
113
Ako neko ima ideju kakav je to savremen muskarac da li onaj sto se depilira ide u solarijum
vodi evidenciju sta jede i pije ide redovno u teretanu i jako pazi na svoj izgled pritom i cupa obrve,nema nista protiv homoseksualacajer je manje vise i sam.
Kako sam ja prost covek onda. :cry:
 
Toplicic Milos:
Ako neko ima ideju kakav je to savremen muskarac da li onaj sto se depilira ide u solarijum
vodi evidenciju sta jede i pije ide redovno u teretanu i jako pazi na svoj izgled pritom i cupa obrve,nema nista protiv homoseksualacajer je manje vise i sam.
Kako sam ja prost covek onda. :cry:

pobrkao si metroseksualce i savremene muskarce :arrow:
 
u chemu je ebena razlika :roll:
e da...bila je tema i dosadna je....furajte se kako god hocete....shta vas bre bole coshe
dokle bre te seljachke fore tipa "a miloradova radovanka kupila najlonke"
 
goodday:
u chemu je ebena razlika :roll:
e da...bila je tema i dosadna je....furajte se kako god hocete....shta vas bre bole coshe
dokle bre te seljachke fore tipa "a miloradova radovanka kupila najlonke"


E vidis, kada prestanu da vode racuna o tim 'najlonkama', postace 'savremeni muskarci' :wink:
 
streetspirit:
Devilishgirl:
opet ja prva :(
ne depilira se, ne ide u solarijum, ne vodi dnevnik ishrane, ide u teretanu kad mu se hoce, ne cupa obrve i nema apsolutno nista protiv homoseksualaca.

A sta ima lose u tome ako se neko depilira, ide u solarijum, vodi racuna o tome sta jede?!?!?!??!?!

A ja ne chitam prevode ame rickih chasopisa gde savetuju da moramo biti fajteri, priplodna stoka i nezni prema zeni??? Shta cu da radim sa mojim telom - moja stvar... Jel sam onda staromodan? :?
 
Ma gluposti...
Nego znate sta je tu fora...
dok smo bili u industrijskoj eri
niko nije imao vremena da razmislja toliko ni o izgledu ni o teretani i bla bla nije bilo ni homoseksualaca odnosno bilo je ali su bili zatvoreni po psihijatrijskim ustanovama sad nam je to jako daleko...
Nasstupilo je postindustrijsko doba...tacnije
informaticko drustvo...
i sad su svi puni slobodnog vremena...pa onda stizemo i da se ulepsavamo i da brinemo o modi...
postali smo brendomani...
imamo mobilne telefone sa hiljadu i jednom melodijom...i sve to ide u prilog tome da smo postali jako meki...
mada nemam nista potiv toga to je samo jedna posledica.
Po meni savremen je onaj muskarac koji ne nosi nikakve oznake po telu...ne nosi alke,mindjuse,tetovaze,ne nosi ustogljena odela...
ide na posao gradskim prevozom pije prirodne sokove,
ne prati sport vec se sam pomalo bavi,kad ima vremena
ima kuci zenu,vole se... ne idu po kafanama vec kod prijatelja... itako sad moram da prekinem.
 
Savremen muskarac je onaj koji zivi danas. To nije neka ideja o savrsenom muskarcu. Zasto stvari komplikujete bez potrebe? Zar je ponestalo tema ili prosto zelite da namecete sebi i drugima neke nedostizne standarde? Neka svako za sebe utvrdi sta je to za njega. Kao zena, svesna sam onoga sto se meni namece, ali ja za to ne marim... radim po onako kako osecam da treba i svima vam to isto toplo preporucujem. Zivite za sebe, a ne za druge.
 
streetspirit:
Devilishgirl:
opet ja prva :(
ne depilira se, ne ide u solarijum, ne vodi dnevnik ishrane, ide u teretanu kad mu se hoce, ne cupa obrve i nema apsolutno nista protiv homoseksualaca.

A sta ima lose u tome ako se neko depilira, ide u solarijum, vodi racuna o tome sta jede?!?!?!??!?!
crno-belo...crno-belo :roll:
ipak sam za crno.. savremen muskarac je onaj koga nije briga sta ce ko da misli o njegovim rogovima na glavi, jer da mu smetaju skinuo bi ih sam(osim ako nije dzavo). sta ce mu solarijum? da mu izgore mooda? pa da se oljuste kao kuvana jaja..super. i to tako ostane posle..jeste, meni nisu mooda gorela, ali nesto jest' :P aaaaaahhhhh nemam komentara..
 
mishica:
goodday:
u chemu je ebena razlika :roll:
e da...bila je tema i dosadna je....furajte se kako god hocete....shta vas bre bole coshe
dokle bre te seljachke fore tipa "a miloradova radovanka kupila najlonke"


E vidis, kada prestanu da vode racuna o tim 'najlonkama', postace 'savremeni muskarci' :wink:
bravishka...reshishka zagonetishka....
but pssssst!!!!....keep it down low :wink:
 
etotako:
Savremen muskarac je onaj koji zivi danas. To nije neka ideja o savrsenom muskarcu. Zasto stvari komplikujete bez potrebe? Zar je ponestalo tema ili prosto zelite da namecete sebi i drugima neke nedostizne standarde? Neka svako za sebe utvrdi sta je to za njega. Kao zena, svesna sam onoga sto se meni namece, ali ja za to ne marim... radim po onako kako osecam da treba i svima vam to isto toplo preporucujem. Zivite za sebe, a ne za druge.

Bravo!
 

Back
Top