...pitanje ........
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: ...pitanje ........

Elita kambodza (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    193

Podrazumevano ...pitanje ........

........jedno kratko pitanje za neke forumashe koji su mozda to ispratili ,ja sam se trudio ali nisam uochio ..................zanima me da li su cnn ,bbc i ostale "grobarske" televizije ispratile bar sitnom veshcu danas sahranu patrijarha .........imam utisak da su kao one stanice iz pozarevca koje prenose samo sahrane ,samo su malo modernije pa izveshtavaju samo o explozijama i o vishe od 10 zrtava .......

p.s. posle izvesnog vremena i dobijenih odgovora molim moderatore da zakljuchaju i obrishu teme ,danas nisam shaljiv jednostavno sam radoznao ,hvala unapred ...
    sitnim slovima na smrtovnici na banderi pishe "on je imao prednost"

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: ...pitanje ........

Citat Original postavio kambodza Pogledaj poruku
    ........jedno kratko pitanje za neke forumashe koji su mozda to ispratili ,ja sam se trudio ali nisam uochio ..................zanima me da li su cnn ,bbc i ostale "grobarske" televizije ispratile bar sitnom veshcu danas sahranu patrijarha .........imam utisak da su kao one stanice iz pozarevca koje prenose samo sahrane ,samo su malo modernije pa izveshtavaju samo o explozijama i o vishe od 10 zrtava .......

p.s. posle izvesnog vremena i dobijenih odgovora molim moderatore da zakljuchaju i obrishu teme ,danas nisam shaljiv jednostavno sam radoznao ,hvala unapred ...
    jesu.........

Slične teme

1. blentavo pitanje, ali pitanje...
    Autor Becky Thatcher u forumu Žene
    Odgovora: 104
    Poslednja poruka: 04.06.2009., 21:57
  2. Pitanje za C++
    Autor GrimReaper u forumu Programiranje
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 11.02.2006., 13:34
  3. Pitanje za Dr.
    Autor sneks u forumu Zdravlje