Da li ste kreativni??!

joGooOOD

Ističe se
Poruka
2.201
Palo mi je na pamet...Neke moje drugarice kace zihernadle po odeci i to im je zastitni znak!!!Ili poput mene koja kaci bedzeve metal grupi i parola po jeansima,jaknama i torbi...Cak mi se svidja fora sa rascepanim starkama :wink: bolesno,a---? :lol: da li vi dodajete,crtkate(i gde i sta i koje motive),da li sijete,dodajete ili ste zakleti radnjokupovac...?teeeeeeell me
 
Sto? 'oces da ukrades foru??? :D :D :D
Moj zastitni znak su metalne narukvice koje imam po rukama i metalno prstenje! Na desnoj uvek imam 34 tanane (male), 5 debljih i 4 "normalne"! :wink:
Prstenje obavezno!!!
Crne ISCEPANE :wink: starke,mrezaste carape, kratke karirane suknjice ili tesne farke,gore neku potkosulju i obavezno sam cupava.............. :wink: :wink:
 
8) cool.............e izvini opet za ono malopre :oops: :oops: :oops: :? ,htela koka d ispadne pametnica a nema pojam!!!!!!!!pozdravi drugove...ovaj,svidja mi se sto si opustena,koju si skolu zavrsila?.moram ti reci da su kod nas sve bile fenserke...
 
joGooOOD:
8) cool.............e izvini opet za ono malopre :oops: :oops: :oops: :? ,htela koka d ispadne pametnica a nema pojam!!!!!!!!pozdravi drugove...ovaj,svidja mi se sto si opustena,koju si skolu zavrsila?(ja idem u drinku).moram ti reci da su kod nas sve bile fenserke...
STTTAAAAAAAAAAAA??????????????

Pa,ja sam isla u Drinku... Ove godine sam zavrsila osmi razred! 8/2... Razredna mi je bila ona krava Roza(predaje fiziku)!
Ma ne ljutim se,nemam razloga ! Koje si ti odeljenje???
Upisala sam petu(drustveni smer)
 
Ove dve se raspricale, ko da je ceo forum njihov!!! :D
Ehm...kreativnost...Ja bih rado bio kreativan(sto se odece tice), ali plasim se da to ne predje malo u kich!!!!! :cry:
Moja je odeca sama po sebi malo nauobicajena, pa u stvari i nemam potrebe za nekom krativnoscu!!! :D
 
shinoda,samo hrabro :wink:
mala,ne mogu da verujem!!!!!!!!! :lol: strasno...pa ja sam bivse...e strasno...mozda te i znam? :wink: imamo iste likove za ogovaranje........meni roza dala dvicu pa mi za kraj pokvarila prosek-----------ggggggrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!e ko si ti,mozes da mi pojasnis?istinu za volju,samo neke iz suprotne smene znam ali.... 8)
 
joGooOOD:
Palo mi je na pamet...Neke moje drugarice kace zihernadle po odeci i to im je zastitni znak!!!Ili poput mene koja kaci bedzeve metal grupi i parola po jeansima,jaknama i torbi...Cak mi se svidja fora sa rascepanim starkama :wink: bolesno,a---? :lol: da li vi dodajete,crtkate(i gde i sta i koje motive),da li sijete,dodajete ili ste zakleti radnjokupovac...?teeeeeeell me
To nije kreativnost, nego padanje pod razne uticaje, koji su s'druge strane nastali zahvaljujuci kreativnosti retkih ljudi.
 
joGooOOD:
shinoda,samo hrabro :wink:
mala,ne mogu da verujem!!!!!!!!! :lol: strasno...pa ja sam bivse 7-3(bilja aksentijevic)e strasno...mozda te i znam? :wink: imamo iste likove za ogovaranje........meni roza dala dvicu pa mi za kraj pokvarila prosek-----------ggggggrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!e ko si ti,mozes da mi pojasnis?istinu za volju,samo neke iz suprotne smene znam ali.... 8)
Bilja je bljak!!!! Ja sam bre ja!!!He,he,he... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Roza je djubre!!! Na kraju osmog mi zakljuci trojku,a treba da imam cetvorku!!!
Bilja je nama NEKAD(HVALA BOGU) predavala srpski... Ja sam bre ona cupava... Bila sam nerazdvojna sa onom crnom,buckastom Anjom... Znas,gde sam ja,tu je ona,gde je ona tu sam ja...
 
Е вас две прекините конверзацију,пустите масу да одговоре на тему...имате ПП ,па изволте...почећу да бришем постове будете ли наставиле...
 
Ne znam....ja uglavnom kupujem po second hand ili kineskim i indijskim shopovima...odecu ne diram..eventualno cepkam stare farke i majice.Sama pravim i sijem torbe...obozavam torbe i imam ih mali milion,volim i bedzeve da kacim po sebi ali ne nekih grupa vec ili Peace znakove ili one alkoholicarske tipa..Kiss me I'm an Alcoholic...taj mi je omiljeni...takodje saram po starkama ali u biti ne idem u neke extremne poduhvate:)
A moja soba.....e to je pravi kreativni haos
 
hm.. ja :roll: pa sad sam u tripu da mnogo volim narukvice, da ih imam sto vise i da su sto sarenije.. bez obzira da li idu jedna uz drugu :lol: i nosim ih bez obzira da li obukla neku sarenu ili jednobojnu majcu, ali mi se slaze ili ne.. onda od skoro nosim ogrlicu za priveskom Peace-a :D na torbi sam imala nekolicinu bedzeva, al sam ih sve pogubila po prevozu :cry: imala sam GnR, Maidene (:roll: ne znam zasto), onaj ,ne slusajte narodnjake umrite prirodnom smrcu' i ,don't worry be happy' , sada imam samo veliki GnR i jedan mali smajli (bleach secas ga se? :D) kupis cu ih jos.. rekla mi je courtney kako da mi ne spadaju :wink: onda.. kupila sam plave pretle za starke, a posto su mi teget starke odlucila sam da uzmem konac i da prosaram pertle da budu onako vesele :D nadam se da ce lepo ispasti.. :D e da, znate sta sam jos odlucila da cu da uradim da pravim Pacvork :D :D hehe.. samo dok se smilujem.. e da.. meni nije jasno kad neko kozni (lep kozni) mantil izbusi sa bedzevima! kako im nije zao :cry: ja to nikad ne bih uradila mom :D OK, smorila sam isuvise..
Ajde cao! :lol:
 
mortishaaa:
hm.. ja :roll: pa sad sam u tripu da mnogo volim narukvice, da ih imam sto vise i da su sto sarenije.. bez obzira da li idu jedna uz drugu :lol: i nosim ih bez obzira da li obukla neku sarenu ili jednobojnu majcu, ali mi se slaze ili ne.. onda od skoro nosim ogrlicu za priveskom Peace-a :D na torbi sam imala nekolicinu bedzeva, al sam ih sve pogubila po prevozu :cry: imala sam GnR, Maidene (:roll: ne znam zasto), onaj ,ne slusajte narodnjake umrite prirodnom smrcu' i ,don't worry be happy' , sada imam samo veliki GnR i jedan mali smajli (bleach secas ga se? :D) kupis cu ih jos.. rekla mi je courtney kako da mi ne spadaju :wink: onda.. kupila sam plave pretle za starke, a posto su mi teget starke odlucila sam da uzmem konac i da prosaram pertle da budu onako vesele :D nadam se da ce lepo ispasti.. :D e da, znate sta sam jos odlucila da cu da uradim da pravim Pacvork :D :D hehe.. samo dok se smilujem.. e da.. meni nije jasno kad neko kozni (lep kozni) mantil izbusi sa bedzevima! kako im nije zao :cry: ja to nikad ne bih uradila mom :D OK, smorila sam isuvise..
Ajde cao! :lol:
joj mene nisi smorila :wink: bas mi je bilo zanimljivo ovo da procitam :wink:
narukvice? sarene? :shock: moram to da vidim 8)

ovo sa pertlama ti je mnooogo bre dobra ideja... :wink: :D :D
sto se mantila tice... kako zanimljiva primedba :shock: i meni bi bilo zao :cry: al' nikad nisam razmisljala o tome :P

mortishaaa:
i jedan mali smajli (bleach secas ga se? :D)
da :lol: naravno :wink:

ja sam sad iskopala neki stari nakit... :oops:
pa sam u tripu da kacim broseve :P (ko se jos seca sta je to otprilike... :shock: kad sam rekla drugarici, trebalo joj je vremena da se seti sta je to, a onda je zakljucila da je vreme za to ooodavno proslo 8) ) a ja kao po obicajui kasnim... elem... meni je sve to slatko, al' bas pre neki dan... ne, nije mi se otkacio :? vec polomio :cry: bas bedak... :cry: tako da ne kacim previse... :?

e da... jos nesto... doslo mi da rastavljam neka stara cuda... sama nizem perlice i sl... al neke cudne... blaaah... ma meni se svidjaju :P i tako... :wink:

hihihihi :P ko je sad smorio? :P :P :P
:oops: :oops: :oops:
8)
 

Back
Top