Da li ste kreativni??!
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 106

Tema: Da li ste kreativni??!

Ističe se joGooOOD (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2004.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano Da li ste kreativni??!

Palo mi je na pamet...Neke moje drugarice kace zihernadle po odeci i to im je zastitni znak!!!Ili poput mene koja kaci bedzeve metal grupi i parola po jeansima,jaknama i torbi...Cak mi se svidja fora sa rascepanim starkama :wink: bolesno,a---? da li vi dodajete,crtkate(i gde i sta i koje motive),da li sijete,dodajete ili ste zakleti radnjokupovac...?teeeeeeell me

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.06.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Sto? 'oces da ukrades foru???
    Moj zastitni znak su metalne narukvice koje imam po rukama i metalno prstenje! Na desnoj uvek imam 34 tanane (male), 5 debljih i 4 "normalne"! :wink:
    Prstenje obavezno!!!
    Crne ISCEPANE :wink: starke,mrezaste carape, kratke karirane suknjice ili tesne farke,gore neku potkosulju i obavezno sam cupava.............. :wink: :wink:

Učlanjen
    02.08.2004.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

ma neeeeeee,iskreno,planiram da se dogodine upisem u dizajnersku pa stalno imam nove ideje...zanima me sta 2. rade?is that bad?
    moze malo pitanje za tebe(mala budala)-koje si god?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.06.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

'89,al' ja rodjena u januaru,pa racunam da sam '88...
    Ti?

Učlanjen
    02.08.2004.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

:wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.06.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Eeeee,nasle smo se...
    2 lujke...
    Hi,hi,hi...

Učlanjen
    02.08.2004.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

8) cool.............e izvini opet za ono malopre ops: ops: ops: :? ,htela koka d ispadne pametnica a nema pojam!!!!!!!!pozdravi drugove...ovaj,svidja mi se sto si opustena,koju si skolu zavrsila?.moram ti reci da su kod nas sve bile fenserke...

Učlanjen
    02.08.2004.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

.edit

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.06.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio joGooOOD
    8) cool.............e izvini opet za ono malopre ops: ops: ops: :? ,htela koka d ispadne pametnica a nema pojam!!!!!!!!pozdravi drugove...ovaj,svidja mi se sto si opustena,koju si skolu zavrsila?(ja idem u drinku).moram ti reci da su kod nas sve bile fenserke...
    STTTAAAAAAAAAAAA??????????????

Pa,ja sam isla u Drinku... Ove godine sam zavrsila osmi razred! 8/2... Razredna mi je bila ona krava Roza(predaje fiziku)!
    Ma ne ljutim se,nemam razloga ! Koje si ti odeljenje???
    Upisala sam petu(drustveni smer)

Aktivan član
    Učlanjen
    29.02.2004.
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

Volim kreativnost ali uvek mnogo zakomplikujem.Ja sam veliki komplikator.

Veoma poznat Shinoda (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2004.
    Pol
    muški
    Pancevo, centar juznog Banata, prestonica piva i brojnih zanata :lol:
    Reputaciona moć
    175

Podrazumevano

Ove dve se raspricale, ko da je ceo forum njihov!!!
    Ehm...kreativnost...Ja bih rado bio kreativan(sto se odece tice), ali plasim se da to ne predje malo u kich!!!!!
    Moja je odeca sama po sebi malo nauobicajena, pa u stvari i nemam potrebe za nekom krativnoscu!!!

Učlanjen
    02.08.2004.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

shinoda,samo hrabro :wink:
    mala,ne mogu da verujem!!!!!!!!! strasno...pa ja sam bivse...e strasno...mozda te i znam? :wink: imamo iste likove za ogovaranje........meni roza dala dvicu pa mi za kraj pokvarila prosek-----------ggggggrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!e ko si ti,mozes da mi pojasnis?istinu za volju,samo neke iz suprotne smene znam ali.... 8)

Veoma poznat LPhoklica (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    176

Podrazumevano

prema jednom profesionalnom psiho testu, kreativna sam daleko iznad proseka...

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

shta ima u drinki ljudi, ima li ko od starijih profa josh aktivan!?

Elita wild_child (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

Ja bih da odgovorim na pitanje ali se plasim da pokvarim konverzaciju ops:

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano Re: Da li ste kreativni??!

Palo mi je na pamet...Neke moje drugarice kace zihernadle po odeci i to im je zastitni znak!!!Ili poput mene koja kaci bedzeve metal grupi i parola po jeansima,jaknama i torbi...Cak mi se svidja fora sa rascepanim starkama :wink: bolesno,a---? da li vi dodajete,crtkate(i gde i sta i koje motive),da li sijete,dodajete ili ste zakleti radnjokupovac...?teeeeeeell me
    To nije kreativnost, nego padanje pod razne uticaje, koji su s'druge strane nastali zahvaljujuci kreativnosti retkih ljudi.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.06.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

shinoda,samo hrabro :wink:
    mala,ne mogu da verujem!!!!!!!!! strasno...pa ja sam bivse 7-3(bilja aksentijevic)e strasno...mozda te i znam? :wink: imamo iste likove za ogovaranje........meni roza dala dvicu pa mi za kraj pokvarila prosek-----------ggggggrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!e ko si ti,mozes da mi pojasnis?istinu za volju,samo neke iz suprotne smene znam ali.... 8)
    Bilja je bljak!!!! Ja sam bre ja!!!He,he,he...
    Roza je djubre!!! Na kraju osmog mi zakljuci trojku,a treba da imam cetvorku!!!
    Bilja je nama NEKAD(HVALA BOGU) predavala srpski... Ja sam bre ona cupava... Bila sam nerazdvojna sa onom crnom,buckastom Anjom... Znas,gde sam ja,tu je ona,gde je ona tu sam ja...

Poznat Bliznakinja (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    149

Podrazumevano

Е вас две прекините конверзацију,пустите масу да одговоре на тему...имате ПП ,па изволте...почећу да бришем постове будете ли наставиле...

Učlanjen
    02.08.2004.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Naravno da je kreativno kada ja nesto rasporedim kako zelim. Mogu negde da nadjem ideju ili inspiraciju ali ono sto ja napravim je jedinstveno i originalno i ja bih rekla kreativno 8)

Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

Ne znam....ja uglavnom kupujem po second hand ili kineskim i indijskim shopovima...odecu ne diram..eventualno cepkam stare farke i majice.Sama pravim i sijem torbe...obozavam torbe i imam ih mali milion,volim i bedzeve da kacim po sebi ali ne nekih grupa vec ili Peace znakove ili one alkoholicarske tipa..Kiss me I'm an Alcoholic...taj mi je omiljeni...takodje saram po starkama ali u biti ne idem u neke extremne poduhvate
    A moja soba.....e to je pravi kreativni haos

Učlanjen
    02.08.2004.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

torbe???kako se to radi....i kakvog tipa?

Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

Od cega otjes....u biti su najlakse one od texasa.Volim i one od indijskog platna...Pa uglavnom ili onako indi torbice mada i rance pravim skolske

Domaćin mortishaaa (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

hm.. ja pa sad sam u tripu da mnogo volim narukvice, da ih imam sto vise i da su sto sarenije.. bez obzira da li idu jedna uz drugu i nosim ih bez obzira da li obukla neku sarenu ili jednobojnu majcu, ali mi se slaze ili ne.. onda od skoro nosim ogrlicu za priveskom Peace-a na torbi sam imala nekolicinu bedzeva, al sam ih sve pogubila po prevozu imala sam GnR, Maidene ( ne znam zasto), onaj ,ne slusajte narodnjake umrite prirodnom smrcu' i ,don't worry be happy' , sada imam samo veliki GnR i jedan mali smajli (bleach secas ga se? ) kupis cu ih jos.. rekla mi je courtney kako da mi ne spadaju :wink: onda.. kupila sam plave pretle za starke, a posto su mi teget starke odlucila sam da uzmem konac i da prosaram pertle da budu onako vesele nadam se da ce lepo ispasti.. e da, znate sta sam jos odlucila da cu da uradim da pravim Pacvork hehe.. samo dok se smilujem.. e da.. meni nije jasno kad neko kozni (lep kozni) mantil izbusi sa bedzevima! kako im nije zao ja to nikad ne bih uradila mom OK, smorila sam isuvise..
    Ajde cao!

Iskusan bleach (avatar)
    Učlanjen
    11.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Citat Original postavio mortishaaa
    hm.. ja pa sad sam u tripu da mnogo volim narukvice, da ih imam sto vise i da su sto sarenije.. bez obzira da li idu jedna uz drugu i nosim ih bez obzira da li obukla neku sarenu ili jednobojnu majcu, ali mi se slaze ili ne.. onda od skoro nosim ogrlicu za priveskom Peace-a na torbi sam imala nekolicinu bedzeva, al sam ih sve pogubila po prevozu imala sam GnR, Maidene ( ne znam zasto), onaj ,ne slusajte narodnjake umrite prirodnom smrcu' i ,don't worry be happy' , sada imam samo veliki GnR i jedan mali smajli (bleach secas ga se? ) kupis cu ih jos.. rekla mi je courtney kako da mi ne spadaju :wink: onda.. kupila sam plave pretle za starke, a posto su mi teget starke odlucila sam da uzmem konac i da prosaram pertle da budu onako vesele nadam se da ce lepo ispasti.. e da, znate sta sam jos odlucila da cu da uradim da pravim Pacvork hehe.. samo dok se smilujem.. e da.. meni nije jasno kad neko kozni (lep kozni) mantil izbusi sa bedzevima! kako im nije zao ja to nikad ne bih uradila mom OK, smorila sam isuvise..
    Ajde cao!
    joj mene nisi smorila :wink: bas mi je bilo zanimljivo ovo da procitam :wink:
    narukvice? sarene? :shock: moram to da vidim 8)

ovo sa pertlama ti je mnooogo bre dobra ideja... :wink:
    sto se mantila tice... kako zanimljiva primedba :shock: i meni bi bilo zao al' nikad nisam razmisljala o tome

Citat Original postavio mortishaaa
    i jedan mali smajli (bleach secas ga se? )
    da naravno :wink:

ja sam sad iskopala neki stari nakit... ops:
    pa sam u tripu da kacim broseve (ko se jos seca sta je to otprilike... :shock: kad sam rekla drugarici, trebalo joj je vremena da se seti sta je to, a onda je zakljucila da je vreme za to ooodavno proslo 8) ) a ja kao po obicajui kasnim... elem... meni je sve to slatko, al' bas pre neki dan... ne, nije mi se otkacio :? vec polomio bas bedak... tako da ne kacim previse... :?

e da... jos nesto... doslo mi da rastavljam neka stara cuda... sama nizem perlice i sl... al neke cudne... blaaah... ma meni se svidjaju i tako... :wink:

hihihihi ko je sad smorio?
    ops: ops: ops:
    8)

Učlanjen
    02.08.2004.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

kako da se bedzevi ne otkacuju?juce sam bas izgubila mog mezimca "therion"

Slične teme

1. mladi ste i kreativni, pa zasto se ne prijavite...
    Autor bozam u forumu Web dizajn
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 20.05.2004., 02:37
  2. ako ste mladi i kreativni ucestvujte na festivalu...
    Autor bozam u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 19.05.2004., 11:58
  3. ako ste mladi i kreativni prijavite se na....
    Autor bozam u forumu Likovna umetnost
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 10.05.2004., 15:17

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •