Surova realnost

Ovo je tema gde bi u teoriji trebalo da pricamo o tome sta smo mislili ranije a sta smo otkrili kao surovu realnost
ja cu poceti
1)ranije sam mislio da devojke zele da se volimo, da sve bude ok ovo ono itd. A onda sam surovom realnscu otkrio da uopste ne zele to, nego samo neke igre, neke odredjene statuse itd z:(
2) Ranije sam mislio da se u drustvu najvise postuje dobar covek, i da je dobar covek taj koji je najcenjeniji i da treba tome stremiti, A onda sam otkrio da su takvi likovi omrzeni, i da su naj u drustvu decaci koji su kao neki huligani itd, prave sranja itd i sa time idemo na tacku tri
3) Ranije sam mislio da je nepravljenje srana vrlina, medjutim onda sam bolno otkrio da je to jako popularno, i da to uspeva kod svega pa i suprotnog pola
4) Ranije sam mislio( ali ovo u odmakloj fazi) da ruzna devojka moze voleti ruznog,siromasnog itd decka. Zato sto sam razmisljao pa ono ako on nju voli zasto ne bi nasli srecu?! Fail surova realnost potvrdjuje da one njega ne mogu voleti, vec ce biti sa njime samo zato sto ne mogu naci bolje
5) Ranije sam mislio da postoji ljubav, a onda sam otkrio da postoji racunica, a ljubav je samo nadgradnja na osnovu bazu racunice z:(
(Karl Marks je bio u pravu z:()
Ajde sada malo vi ^_^

e ovako takva situacija je mozda sve vise zastupljena,ali nit su sve zene fuks e nit su svi muskarci kret eni.sve ti zavisi kakvim se ljudima okruzujes.
1.po mom misljenju tih 'status girls' ima(sa tendecijom rasta:)) al ima i onih normalnih.a sto se tice veza i onog sto od njih dobijas devojke(bar u mom okruzenju) ne igraju nikakve igre(to po meni rade one iskompleksirane koje ne znaju sta zele) a ulaze u vezu po principu 'ako je dobro trajace ako ne dovidjenja';ni ja ne zelim sad neku extra deep ljubavnu vezu al ako se desi desi se,necu da bezim od toga.
a cisto da razbijem tu tvoju depresiju(svojom:)) : mogu da u svojoj okolini nabrojim najmanje 5 parova sa vezama od preko godinu dana,ljudi normalni zaljubljeni(spomenuh li da im je oko 20god)
e sad mozda sam ja entitet sa takvim drugarima al sta da vam radim;)
2.da vidimo problem ti je to sto da bi te primili u drustvo treba da budes takav i ti si razocaran.a mene cudi sto ne mozes da nadjes nikog na ovom velikom svetu ko je ok za bleju(i isto gore i za devojku).i napravio si losu sliku o tome da su takvi likovi najpozeljniji ribama(a to je tacno jedino u periodu odrastanja,a sve posle toga je posledica kompleksaaaa)zar zaista mislis da su privlacni likovi koji se opijaju,za koje se zna da kradu,i koji su balgo receno raspad...
mene npr. privlaci decko koji zna da se zeza ali i da bude zreo kad situacije zahtevaju..
3.neke forice da,ali sve vise od toga je popularno jedino za ogovaranje uz kafu.
i nemoj se ljutis al sve mi je ovo malo glupo,jer ti ocigledno imas komleks :devojke vole lose momke ja sam izvisio al iskreno se nadam da ces prerasti tu glupost..
4.zasto boze..?aj ovako relna situacija je da ce ful riba ili lik pre biti sa istim kalibrom,ali to ti je u vecini slucajeva,al blagoj.meni su se na primer svidela dva lika koji nisu bili nista specijano lepi al su obojica imali ono nesto.npr taj jedan lik je imao pogled koji razvaljuje dok je dr imao drzanje kao da je njegov svet(svako ima nesto sto trazi i sto ga privlaci kod nekog;iz cega ni ruzni ni lepi nisu iskljuceni)
5.postoji ljubav al je ti ocigledno nisi iskusio do sad jer ne bi ovako 'pucao od srece'.
moj savet:radi na sebi ako vec imas komplekse(na svom izgledu i karakt.)
u realnom svetu niko ne trazi da si savrsen i pun ko brod(osim ako ti je ciljna grupa plavi most i njihovi potomci,al ima i njih kolko hoces):lol:
 
Ranije sam mislio da je forum mesto gde dolaze ljudi, deca itd. radi razmenjivanja misljenja i iskustva, upoznavanja... a onda surovom realnoscu vidim da se nakotilo koje kakvih debila kojima je glavni cilj da se pohvale sa svojim novim air maxicama, da drze sliku iz wc-a napucenih usta, i da im je potreban jos neko ko ce da kaze vau, sto si seksy, al bi te kresno (ne bas tako direktno, ali u tom fazonu). :roll:
 
Bratislave, to što si nabrojavao u uvodnom postu jeste, ali nažalost, tačno.

Danas je loše dobro. Danas je dobro loše.

Zato se dobri ljudi prepoznaju i istaknu, voleće ih dobri, mrzeće ih loši.

Nemoj da kloneš i nemoj im se pridružiti. Nemoj postati nula kao oni.
Ni međusobno se ne cene. To je samo prividno i neiskreno.

Treba da verujemo u dobro.
 
1. Ranije sam mislio da postoji Deda Mraz, ali kada smo učestalo počeli zvati odžačara,da čisti dimnjake, shvatio sam da je surova realnost da Deda Mraz ne postoji... i da ne moram biti dobro dete, jer će me svejedno svi voleti i opet ću dobijati poklone! :per:
2. Ranije sam mislio da u televizoru žive neki baš-baš mali ljudi, a surova realnost je da su svi oni "prirodne" veličine, ali da su takođe i zaista "mali" ljudi, samo u nekom drugom smislu!
3. Ranije sam mislio da ću doživeti ljubav i da će me voleti jedna, i da ću ja voleti nju... ali surova realnost mi govori da nijedna ne može mene voleti!
4. Ranije sam mislio da je sve što piše u novinama istina, a onda me je surova realnost uverila da je većina tih stvari LAŽ!
5. Ranije sam mislio da su svi ljudi dobri, ali surova realnost mi govori, da je malo dobrih! :whistling:
 
one zele dve stvari! Da ih neko voli i da bude djubre prema njima,dobrice retko kad prolaze i zena obicno njima nametne svoju volju!
!

E, ali moram je*eno da pitam za ovo.
Zašto potenciraš toliko na tome?
Nije tačno.
Ne znam ni jednu budalu koja želi da je muž/dečko/ljubavnik tuče, psuje, naređuje šta i kako da radi!
U kom je*enom veku živiš? Odnosno, u kom svetu živiš? :eek:

Bez uvrede, naravno. :o

A što se tiče topica, hm... nemam pojma, nisam ni o čemu razmišljala ranije što nije bilo realno, donekle makar.
Recimo da sam gledala sve crno-belo.
To radim i sad, doduše.
U svakom slučaju, no comment.
 
Poslednja izmena:
E, ali moram je*eno da pitam za ovo.
Zašto potenciraš toliko na tome?
Nije tačno.
Ne znam ni jednu budalu koja želi da je muž/dečko/ljubavnik tuče, psuje, naređuje šta i kako da radi!
U kom je*enom veku živiš? Odnosno, u kom svetu živiš? :eek:

Bez uvrede, naravno. :o

A što se tiče topica, hm... nemam pojma, nisam ni o čemu razmišljala ranije što nije bilo realno, donekle makar.
Recimo da sam gledala sve crno-belo.
To radim i sad, doduše.
U svakom slučaju, no comment.
:dash::dash::dash::besna: *** ne da je neko maltretira,vec da ima muda da joj se usprotivi i da kaze ili po mom ili mi se sklanjaj sa ociju! Bome volite i vi poneku sljagu ako je opravdana...
 
Ovo je tema gde bi u teoriji trebalo da pricamo o tome sta smo mislili ranije a sta smo otkrili kao surovu realnost
ja cu poceti
1)ranije sam mislio da devojke zele da se volimo, da sve bude ok ovo ono itd. A onda sam surovom realnscu otkrio da uopste ne zele to, nego samo neke igre, neke odredjene statuse itd z:(
2) Ranije sam mislio da se u drustvu najvise postuje dobar covek, i da je dobar covek taj koji je najcenjeniji i da treba tome stremiti, A onda sam otkrio da su takvi likovi omrzeni, i da su naj u drustvu decaci koji su kao neki huligani itd, prave sranja itd i sa time idemo na tacku tri
3) Ranije sam mislio da je nepravljenje srana vrlina, medjutim onda sam bolno otkrio da je to jako popularno, i da to uspeva kod svega pa i suprotnog pola
4) Ranije sam mislio( ali ovo u odmakloj fazi) da ruzna devojka moze voleti ruznog,siromasnog itd decka. Zato sto sam razmisljao pa ono ako on nju voli zasto ne bi nasli srecu?! Fail surova realnost potvrdjuje da one njega ne mogu voleti, vec ce biti sa njime samo zato sto ne mogu naci bolje
5) Ranije sam mislio da postoji ljubav, a onda sam otkrio da postoji racunica, a ljubav je samo nadgradnja na osnovu bazu racunice z:(
(Karl Marks je bio u pravu z:()
Ajde sada malo vi ^_^

1.Na zalost,vecina devojaka voli kad im decko pljuje pricu kako ih voli a ujedno ih i gazi.
2.nista novo
3.nista novo,mada kada razmislim iz muskog ugla,oni ne vole takve devojke.
4.hmm nikad se ne zna,ali vecinom te kako ti kazes ruzne pucaju na visoko.
5.na ovo pitanje ne smem odgovoriti!
 
surova realnost je da se danas ne moze normalno popricati sa djetetom od 14-15 godina a da ono ne pomene svoje ,,ljubavne jade,, ili kaze kako je zivot grozan
zar se djeca ne mogu ponasati kao djeca u pm

to mora da je zbog hrane, hormona i celokupnog društva... Deca, brže odrastaju! Eto, pre neki dan pročitah negde da je "granica za seks" sa 16 godina starosti pala na 13... mislim, deca već od trinaest godina se uveliko seksaju... pa to je ludilo i bolest ovog društva!:roll:
 
Au Milorade pichko!:mrgreen: Kod pravog muskarca za neki veci propust ili prestup zena dobije sljagu,kod slabica muskarac to oprosti i zena ga posle ponovo zajebava!
Vidiš,to ti je kao da zvizneš malo dete(muško ili žensko,nebitno).Šta,muškarčina si ako ubiješ Boga u nečemu što i da hoće ne može da ti pruži bilo kakav otpor?!To je p**erizam...Kad si m*do mlati gazdu kojeg ćeš svaki dan psovati,a ne dete koje si napravio i voliš ga.Isto i za ženu,ti si je valjda birao j*b'o te.
 
pfff,nadji mi tu glupacu koja voli to.

skoro sve,ali ne da je decko prebije od batina,vec jedna sljaga! To ti je isto kao kad se posvadjas sa nekim ko ti je blizak i udaris ga i onda se pobijete i posle se jos vise volite! Naravno to ponekad mozda jednom u 5 meseci ali ako bas nesto zena zasere i uvali te u neku tesku frku,vako ne jer to je sadizam i maltretiranje! Najbolje je kad dodjes u taku situaciju odalamiti je,pa je odmah posle tog shoka istorbati posle ima da te gleda kao boga,ne zbog batina vec sto si muskarac! Jedno pitanje za sve koji sljagu ne opravdavaju imate li roditelje? Ako imate i jos su u braku ko je glavni u kuci zena ili muskarac?
 
Poslednja izmena:
skoro sve,ali ne da je decko prebije od batina,vec jedna sljaga! To ti je isto kao kad se posvadjas sa nekim ko ti je blizak i udaris ga i onda se pobijete i posle se jos vise volite! Naravno to ponekad mozda jednom u 5 meseci ali ako bas nesto zena zasere i uvali te u neku tesku frku,vako ne jer to je sadizam i maltretiranje! Najbolje je kad dodjes u taku situaciju odalamiti je,pa je odmah posle tog shoka istorbati posle ima da te gleda kao boga,ne zbog batina vec sto si muskarac! Jedno pitanje za sve koji sljagu ne opravdavaju imate li roditelje? Ako imate i jos su u braku ko je glavni u kuci zena ili muskarac?

ne mogu skontat jesi li ozbiljan ili si neka vrsta glupog trola :lol:

ako si ozbiljan, ti ko da si iz srednjeg veka. kako "skoro sve" jes' ti pravio neku analizu pa znas :lol: i odakle ti ta ideja da 'sljaga' resava ista u danasnje vreme. cak iako hoces bit agresivan, dovoljan je povisen glas, kakva sljaga.
 

Back
Top