koji ste tip vi?

Poruka
1.786
aa situLacija: u vezi ste s nekom dobrom ribom... :zper:
i izadjete s njom u klub... a ona onako dobra ne prodje neprimetjena... i sad padnu pogledi...
i sad postoji dva tipa mushkaraca...
1. prvi je ljubomoran shto je gledaju i neprijatno mu je... i td..:roll:
2. a drugi likuje shto je bash on s tom curom...:cool:
je l' ste ljubomorni ili nemate problem s tim?:mrgreen:
 
aa situLacija: u vezi ste s nekom dobrom ribom... :zper:
i izadjete s njom u klub... a ona onako dobra ne prodje neprimetjena... i sad padnu pogledi...
i sad postoji dva tipa mushkaraca...
1. prvi je ljubomoran shto je gledaju i neprijatno mu je... i td..:roll:
2. a drugi likuje shto je bash on s tom curom...:cool:
je l' ste ljubomorni ili nemate problem s tim?:mrgreen:

Ako i ona pocne da uzvraca poglede, moze da nastane jebada...Ali ako je drugacije, onda sam tip br.2.:mrgreen:
 
Što se tiče gledanja i najnormalnije spike sa mojom curom, to mi je ok, i ne pravim nikakvu frku... "ladan sam k'o špricer! Ali dešava se da je muvaju, i tada mi malko zastane "knedla" u grlu, ali dok god ih ona "odbija", sve ok podnosim... Međutim, čim počne da me pravi ljubomornim, čim počne sama da flertuje i tako dalje, tada kupim svoje "igračke" i odlazim bez pozdrava i bez ikakvih problema! Možda to deluje kao potez slabića, ali ja tako ne mislim, i sa tog "mesta" odlazim uvek kao moralni pobednik. Sa dve cure mi se to desilo, s tim što je jedna istčala odmah za mnom s rečima: Izvini, izvini i sl., a ova druga je ostala sa tim frajerom što ju je startovao... Pa mi se javila tek posle mesec dana, kao glupo joj što je to uradila i tako... Samo sam joj rekao: Nadam se da si srećna kao i ja... Ne brini ništa, samo opušteno! Učinila si pravu stvar!

Tako da- nisam ljubomoran nikada, ljubomora je čin "mržnje", a ne ljubavi kako neki glupani smatraju! Mislim, ako te volim neću te namerno praviti ljubomornom, i ako me voliš nećeš ni ti meni to raditi... A ne lažem, zaista... kad god joj neko priđe, ja progutam knedlu... iskreno, osetim nešto, ali to osećanje ne manifestujem... samo iskuliram!:ok:
 
aa situLacija: u vezi ste s nekom dobrom ribom... :zper:
i izadjete s njom u klub... a ona onako dobra ne prodje neprimetjena... i sad padnu pogledi...
i sad postoji dva tipa mushkaraca...
1. prvi je ljubomoran shto je gledaju i neprijatno mu je... i td..:roll:
2. a drugi likuje shto je bash on s tom curom...:cool:
je l' ste ljubomorni ili nemate problem s tim?:mrgreen:

Mesavina ova dva..
Tj koncentrisem se na ovaj drugi, ali osecaj kada te zajebe je tako prokleto bolan :D
Ko visoko leti, polomi se kada padne xD
Mada naravno uvek sam u fazonu ja sam skroz hladan, sta god desilo, mene se ne tice ovo ono :D
 
pravis se hladan al ono unutra goris. el to braco?

Pa tako nesto, ono ponasam se kao da me to ne dotice sve, mada je jasno da nije bas tako :D
Isto tako i kada je u pitanju sex, volim ono kao mene bas zabole, a ona kao neka radi sta hoce :D.
Mada na kraju uvek sve to se zaboravi kada dodje do toga, i onako uvek krenem prvi i sve xD
E i da stalno pokusavam da ispadnem hladan, ali uvek kada sam sa devojkom Ja naprosto MORAM da je grlim, ljubim, pipkam i tako to :D
Znaci neverovatno ensto koliko ja volim taj dodir i to xD
To je bolesno :D
 
jesi siguran da je cin "mrznje"?
ja bih jos jednom razmislio.
i editovao bih post.
realno.

Mrvo, stavio sam pod navodnike reč "mržnja"... Neću da editujem post, zato što "ljubavna mržnja" zaista postoji... Većina ljudi, a posebno omladine nekada i ne zna šta je to ljubav, pa se koriste mnogim trikovima iz spektra "ljubavne mržnje", da bi ispleli svoje veze i vezice! A ta igra "pravim ga ljubomornim" jeste igra u kojoj devojka saznaje koliko je NJEMU stalo do nje. Meni je to sve pogrešno, i smatram da je to neki vid ljubavne ucene, u kojoj uvek oni dobri i normalni naje.bu, koji ne prave frku ako neko pokuša da im otme devojku! Seti se, zbog Lepe Helene, Grci su ratovali 10 godina sa Trojancima... Nije Menelaj vodio rat zbog ljubavi, nego zbog uvređene časti i osvete. Helena se odlučila za Parisa, Menelaj ne bi mogao nikako da vrati njenu ljubav, ali je jedino mogao da se sveti i osvećuje. To je pravi primer "ljubavne mržnje". I danas ti je tako... treba pustiti i ne mešati se preterano... Ako joj je onaj drugi bolji, i ako joj želiš samo dobro, pa neka ona ide sa njim kad joj je bolji, i neka bude srećna!
 
"zhena tje vam retko oprostiti ako ste ljubomorni ali nikada vam netje oprostiti ako to niste":mrgreen:
ali znam da nema osobe koja ne bi osetila bar zrno ljubomore u tom trenutku, shto je po meni ok... ali msm da nema potrebe za ljubomornim ispadima... msm da je najbolje curu u tom trenutku zagrliti, tako i svima stavish do znanja da je ona s tobom... a i njoj tje biti drago 200% :mrgreen: a i niko s njom netje flertovati u takvoj situaciji...
 
aa situLacija: u vezi ste s nekom dobrom ribom... :zper:
i izadjete s njom u klub... a ona onako dobra ne prodje neprimetjena... i sad padnu pogledi...
i sad postoji dva tipa mushkaraca...
1. prvi je ljubomoran shto je gledaju i neprijatno mu je... i td..:roll:
2. a drugi likuje shto je bash on s tom curom...:cool:
je l' ste ljubomorni ili nemate problem s tim?:mrgreen:

Pa obicno se za takvima samo okrecu, a malo im ko prilazi, tako da bih likovao.
 

Back
Top