Leona Lewis
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Leona Lewis

Obećava Lorien88 (avatar)
    Učlanjen
    05.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Podrazumevano Leona Lewis

Za administratore: Pravim novu temu, pošto bi bilo totalno glupo voditi bilo kakvu diskusiju na temi "Leona u Beogradu". Ako sam pogrešio, kaznite me

Čitao sam komentare tipa: nikad čuo/čula i slično. Tema popularnosti ove mlade dame je jako pipava. Onome ko prati stranu pop/rnb muziku ne bi trebala da bude nepoznanica. Otkrivena je u britanskoj rijaliti emisiji "X faktor", a ujedno je bila i pobednik tog šoua 2006. godine. Mega popularnost je u Britaniji stekla samim učešćem u emisiji i svojim nastupima, koji su zaista bili neverovatni. Pogotovo kada bismo to uporedili sa našim Idolom ili Operacijom trijumf. Da priložim: I Will Always Love You (Whitney Houston), All By Myself (Celine Dion), Without You (Mariah Carey) itd.

Pobedom u X faktoru, dobila je ugovor za snimanje albuma i iste večeri je u proizvodnju pušten singl koji dobija pobednik. Radilo se o pesmi A Moment Like This, koju u originalu peva Keli Klarkson. Singl je, čim je izbačen, došao na vrh top lista u Velikoj Britaniji.

Nakon toga kreće rad na albumu "Spirit", koji je bio objavljen krajem 2007. godine i prodat u preko 6,5 miliona primeraka. Uvodni singl tog albuma je pesma Bleeding love, koja je napravila ogroman internacionalni uspeh. Pored toga, album "Spirit" je došao na vrh lista i u Britaniji, ali i u SAD, baš kao i singl Bleeding Love. Nakon ovog singla, usledili su singlovi Better in Time, Footprints in the Sand, Run, Forgive Me, I Will Be.

Ovih dana izlazi drugi studijski album pod nazivom "Echo". Uvodni singl tog albuma je singl za pesmu Happy.

Sad vi, pa ću i ja da se ubacim

Aktivan član Frank1e (avatar)
    Učlanjen
    21.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: Leona Lewis

Niko nije pisao na temi.
    Jos jedan dokaz kakva se muzika slusa u srbiji.
    Kako god,fantasticna pevacica.... Neverovatan glas.
    Omiljena pesma ''Run''.
    Inace, ovaj klinac iz nemackog ''ja imam talenat'' me odusevio kako je otpevao.
    Cak se crnac iz zirija na kraju rasplakao.

https://www.youtube.com/watch?v=ILBWPS3xcGw
    ''The only people for me are the mad ones, the ones who are mad to live, mad to talk, mad to be saved, desirous of everything at the same time, the ones who never yawn or say a commonplace thing''

Elita Neozbiljni pesimista (avatar)
    Učlanjen
    18.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    311

Nisam neki fan,ali cesto naletim na nju na VH1.Zaista ima fantastican glas bez sumnje
    Ne budi pesak koji gaze, već budi kamen u cipeli...

Veoma poznat M-heart-J (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    152

Svaki put me sve više i više oduševi. Neverovatan glas!

If you just believe there's no way we can fall ! - We Are The World - by MJ and Friends

Slične teme

1. Leona Lewis u Beogradu!
    Autor Hilary*** u forumu Muzika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 19.11.2009., 00:38
  2. Leona Lewis
    Autor Lucky girl u forumu Muzika
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 19.08.2009., 21:54

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor