Ko je ovde glup?

Ko je ovde glup?

  • Glup je postavljač topika D o (Disappearing one)!

    glasova: 8 25,8%
  • Glup je TZRZ VV (Vojislav Vukčević)!

    glasova: 4 12,9%
  • Glup sam što uopšte učestvujem u ovoj glupoj anketi!

    glasova: 6 19,4%
  • Svi su glupi!

    glasova: 2 6,5%
  • Ništa mi nije jasno!

    glasova: 6 19,4%
  • D o se pravi glup!

    glasova: 1 3,2%
  • TZRZ VV se pravi glup!

    glasova: 4 12,9%

  • Ukupno glasova
    31
  • Anketa je zatvorena .

Disappearing one

Zainteresovan član
Poruka
420
Vukčević - Mladić nije u dometu?
Moram da priznam da ponekad ne kapiram u čemu je smislenost pojedinih izjava nekih naših državnih funkcionera i zvaničnika, tako da mi se neodoljivo nameće zaključak da ovde neko mora da je glup. Ili sam glup ja ili su glupi oni.;) Ili se, pak, neko pravi glup? ;) Tužilac za ratne zločine Vladimir Vukčević je jedan od takvih likova, jedan od onih koji su za mene prava enigma. ;) Induktivno-deduktivni kapacitet njegovog logičkog rasudjivanja prevazilazi moje intelektualne sposobnosti.
Vladimir-Vukcevic--2.jpg

Stavljati mene, sirotog anonimusa, u isti koš sa čovekom koji suludom hrabrošću, bezmerno požrtvovano i sizifovski istrajno rizikujući svoj život i svoj ugled godinama već jurca za najvećim ratnim zločincem još od WWII možda nije primereno, ali eto rizikujem da me proglasitie glupim. Pa, neka. ;)

Elem, TZRZ (Tužilac za ratne zločine) Vlad Vukčević u intervjuu za Radio Slobodna Evropa (prenosi Press) izjavljuje:
1) "...da je glavni Haški tužilac Serž Bramerc, u najnovijem izveštaju za Savet bezbednosti Ujedinjenih nacija (UN), naveo da haški begunac i optuženik Ratko Mladić nije u dometu snaga bezbednosti Srbije." :eek:
2) Na pitanje da li je Mladić uopšte u Srbiji, Vukčević je odgovorio da "niko ne može da kaže da li je on u Srbiji ili nije".; :eek:
3) "Niko Bramercu nije rekao da Mladić nije u Srbiji, "jer, taj ko bi rekao da nije u Srbiji, on bi morao, otprilike, da zna i gde je"," objašnjava on; :eek:
4) "Ja sam davao neke moje procene, dakle lično moje procene na osnovu činjenica koje sam imao u vidu, da smatram da je u Srbiji", dodao je Vukčević; :eek:
5) Zaključujući, upitan otkud to da je Bramerc izbegao da kaže lokaciju gde bi se Mladić mogao kretati, Vukčević je odgovorio da "on (Bramerc) nije uopšte govorio o lokaciji"; :eek:
6) Na samom kraju VV tvrdi da: "On (Bramerc) je samo rekao da on nije u dometu snaga bezbednosti Srbije, što je očigledno. Da je u dometu, on bi već, najverovatnije, bio i lociran i uhapšen" :eek: :eek: :eek:
 
.Ako oni misle da je on kod mene a ja im nisam reko a,on nije kod mene i ja sam im rekao da nije,onda ce oni da pomisle da on i nije kod mene jer sam im prethodno javio da je bio ali sada vise nije....tako nesto.
 
Pa logicno . Bramerc kaze , ajde Srbi odmorite malo od Haga i od te jurnjave ,, a ovaj Vukcevic , u strahu da ne postane potpuno nebitan , u stvari vapi . Ma tu je on negde ... cekajte . pustite sad hrvate . J..bite nas . Srbi su tu najvise krivi ... tu se negde krije .... a Bramerc lepo dobio naradjenje da nas malo ostavi da disemo , da predahnemo ... da se opasuljimo .

Politika i. I Bramerc i veleumni Vukcevic .
 
.Ako oni misle da je on kod mene a ja im nisam reko a,on nije kod mene i ja sam im rekao da nije,onda ce oni da pomisle da on i nije kod mene jer sam im prethodno javio da je bio ali sada vise nije....tako nesto.

Kod mene nije sigurno jer da je kod mene moji ukućani bi to morali da primete, mada se predsednik kućnog ne izjašnjava da li je kod mene u stanu ili kod njega mada sumnja pošto plaćam vodu za dva člana a trošim za tri. :confused:
 
Pa logicno . Bramerc kaze , ajde Srbi odmorite malo od Haga i od te jurnjave ,, a ovaj Vukcevic , u strahu da ne postane potpuno nebitan , u stvari vapi . Ma tu je on negde ... cekajte . pustite sad hrvate . J..bite nas . Srbi su tu najvise krivi ... tu se negde krije .... a Bramerc lepo dobio naradjenje da nas malo ostavi da disemo , da predahnemo ... da se opasuljimo .

Politika i. I Bramerc i veleumni Vukcevic .

Bojim se malo za VV. Ukoliko ne uhvate Deda Mraza do Nove Godine ostaće bez snažne podrške. Ljajić je najavio ostavku na mesto BZVZRS. ;)
 
I ne stojim baš najbolje u anketi. Pokušaću da svoju poziciju u predizbornoj trci popravim narušavajući integritet i kredibilitet protivničke stran(k)e. :)

24.12.2005 BIA i policija znaju ko su jataci Mladića
...Tužilac Vukčević kazao je da sa preciznim informacijama ko su pomagači Radovana Karadžića i Ratka Mladića, osim njega, raspolažu i BIA i MUP Srbije. On kaže da je za sada identifikovano više od pet osoba prema kojima će biti primenjen zakon: 'Ja po prirodi svog posla imam podatke o osobama koje imaju komunikaciju sa haškim beguncima. Ima MUP, odnosno BIA i ja. Ove osobe koje su identifikovane uradile su to što su uradile i prema njima će biti eventualno pokrenuti postupci.:p Moja se izjava odnosila na lica koja još nisu u komunikaciji sa njima, a potencijalno bi mogla da dođu. :eek: Ja sam ih upozorio da bez obzira na njihova zvanja biće krivično gonjeni ukoliko i oni počnu da daju logističku podršku haškim beguncima'...:eek:

Razmišljam jutros od šest ;) i čini mi se da sam skapirao da, imavši u vidu izjavu TZRT VV da "...lica koja još nisu u komunikaciji sa njima...biće krivično gonjeni ukoliko i oni počnu da daju logističku podršku..." i ovu jučerašnju u kojoj VV kaže "...lično moje procene na osnovu činjenica koje sam imao u vidu, da smatram da je u Srbiji..." i nastavlja "...haški begunac i optuženik Ratko Mladić nije u dometu snaga bezbednosti Srbije." Mladić verovatno sam samcijat u nekoj šumi u Srbiji lovi lisice i zečeve (što je moguće jer se inače u šumi oseća kao u svojoj kući, a nijedan od jataka od 2005_te nije krivično gonjen) ili je pak, pre će biti, na KOSOVU jer tamo "nije u dometu snaga bezbednosti Srbije". IPAK NAJPRE ĆE BITI DA JE NA KOSOVU U NEKOJ ŠUMI. pogotovu zato što bi u tom slučaju (na Kosovu i u šumi) zaista važi dilema DA LI JE U SRBIJI ILI NIJE U SRBIJI.
 
Poslednja izmena:
Vukčević - Mladić nije u dometu?
Moram da priznam da ponekad ne kapiram u čemu je smislenost pojedinih izjava nekih naših državnih funkcionera i zvaničnika, tako da mi se neodoljivo nameće zaključak da ovde neko mora da je glup. Ili sam glup ja ili su glupi oni.;) Ili se, pak, neko pravi glup? ;) Tužilac za ratne zločine Vladimir Vukčević je jedan od takvih likova, jedan od onih koji su za mene prava enigma. ;) Induktivno-deduktivni kapacitet njegovog logičkog rasudjivanja prevazilazi moje intelektualne sposobnosti.
Vladimir-Vukcevic--2.jpg

Stavljati mene, sirotog anonimusa, u isti koš sa čovekom koji suludom hrabrošću, bezmerno požrtvovano i sizifovski istrajno rizikujući svoj život i svoj ugled godinama već jurca za najvećim ratnim zločincem još od WWII možda nije primereno, ali eto rizikujem da me proglasitie glupim. Pa, neka. ;)

Elem, TZRZ (Tužilac za ratne zločine) Vlad Vukčević u intervjuu za Radio Slobodna Evropa (prenosi Press) izjavljuje:
1) "...da je glavni Haški tužilac Serž Bramerc, u najnovijem izveštaju za Savet bezbednosti Ujedinjenih nacija (UN), naveo da haški begunac i optuženik Ratko Mladić nije u dometu snaga bezbednosti Srbije." :eek:
2) Na pitanje da li je Mladić uopšte u Srbiji, Vukčević je odgovorio da "niko ne može da kaže da li je on u Srbiji ili nije".; :eek:
3) "Niko Bramercu nije rekao da Mladić nije u Srbiji, "jer, taj ko bi rekao da nije u Srbiji, on bi morao, otprilike, da zna i gde je"," objašnjava on; :eek:
4) "Ja sam davao neke moje procene, dakle lično moje procene na osnovu činjenica koje sam imao u vidu, da smatram da je u Srbiji", dodao je Vukčević; :eek:
5) Zaključujući, upitan otkud to da je Bramerc izbegao da kaže lokaciju gde bi se Mladić mogao kretati, Vukčević je odgovorio da "on (Bramerc) nije uopšte govorio o lokaciji"; :eek:
6) Na samom kraju VV tvrdi da: "On (Bramerc) je samo rekao da on nije u dometu snaga bezbednosti Srbije, što je očigledno. Da je u dometu, on bi već, najverovatnije, bio i lociran i uhapšen" :eek: :eek: :eek:

Ako pretpostavimo da niko nije glup, već da se samo pravi (tako sam i glasao), jedino objašnjenje ovakvog fenomena bi bilo - Mladić je na Kosmetu.
 
Auuuuuuu! Prešo sam u vodjstvo! Ne znam da li treba da se radujem ili treba da se brinem?! ;)
Moram opet malo da dezavuišem konkurenciju! ;)

Devet meseci posle izjave da po prirodi svog posla ima podatke o osobama koje imaju komunikaciju sa haškim beguncima TZRZ saopštava:
18.09.2006 Karla del Ponte dolazi u Beograd
"...Srbija može da reši pitanje Ratka Mladića, rekao je Vladimir Vukčević i naglasio da su presudne unutrašnje prepreke, politička volja i otklanjanje svih mogućih oblika opstrukcije..."

Može Srbija da pošalje i raketu na Mesec, ali da li zaista postoji politička volja, može li se postići preko potreban konsenzus izmedju svih srpskih proizvodjača svemirskih mašina, i ne predstavlja li isuviše redak vazduh u gornjim slojevima troposfere nepremostivu prepreku za naš nedovoljno ispitani bolid , sigurno na glas razmišlja Rasim Ljajić, predsednik NSZSHS (Nacionalni savet za saradnju s Hagom), ako je kojim slučajem toliko glup da ovo čita.
Mada, ko zna, ne bi me začudilo da čak i ovde traže informacije koje bi im mogle ukazati gde se kriju pobegulje.
 
Vukčević - Mladić nije u dometu?
Moram da priznam da ponekad ne kapiram u čemu je smislenost pojedinih izjava nekih naših državnih funkcionera i zvaničnika, tako da mi se neodoljivo nameće zaključak da ovde neko mora da je glup. Ili sam glup ja ili su glupi oni.;) Ili se, pak, neko pravi glup? ;) Tužilac za ratne zločine Vladimir Vukčević je jedan od takvih likova, jedan od onih koji su za mene prava enigma. ;) Induktivno-deduktivni kapacitet njegovog logičkog rasudjivanja prevazilazi moje intelektualne sposobnosti.
Vladimir-Vukcevic--2.jpg

Stavljati mene, sirotog anonimusa, u isti koš sa čovekom koji suludom hrabrošću, bezmerno požrtvovano i sizifovski istrajno rizikujući svoj život i svoj ugled godinama već jurca za najvećim ratnim zločincem još od WWII možda nije primereno, ali eto rizikujem da me proglasitie glupim. Pa, neka. ;)


Elem, TZRZ (Tužilac za ratne zločine) Vlad Vukčević u intervjuu za Radio Slobodna Evropa (prenosi Press) izjavljuje:
1) "...da je glavni Haški tužilac Serž Bramerc, u najnovijem izveštaju za Savet bezbednosti Ujedinjenih nacija (UN), naveo da haški begunac i optuženik Ratko Mladić nije u dometu snaga bezbednosti Srbije." :eek:
2) Na pitanje da li je Mladić uopšte u Srbiji, Vukčević je odgovorio da "niko ne može da kaže da li je on u Srbiji ili nije".; :eek:
3) "Niko Bramercu nije rekao da Mladić nije u Srbiji, "jer, taj ko bi rekao da nije u Srbiji, on bi morao, otprilike, da zna i gde je"," objašnjava on; :eek:
4) "Ja sam davao neke moje procene, dakle lično moje procene na osnovu činjenica koje sam imao u vidu, da smatram da je u Srbiji", dodao je Vukčević; :eek:
5) Zaključujući, upitan otkud to da je Bramerc izbegao da kaže lokaciju gde bi se Mladić mogao kretati, Vukčević je odgovorio da "on (Bramerc) nije uopšte govorio o lokaciji"; :eek:
6) Na samom kraju VV tvrdi da: "On (Bramerc) je samo rekao da on nije u dometu snaga bezbednosti Srbije, što je očigledno. Da je u dometu, on bi već, najverovatnije, bio i lociran i uhapšen" :eek: :eek: :eek:

Urnebesno! :lol: :hahaha: :rotf:
 

Back
Top