vokal

Mrvetina

Primećen član
Banovan
Poruka
605
onaj malo dublji zenski glas nekako mi se najvise svidja. cvilav ne podnosim uopste. :/ ovaj nekako deluje sigurno i privlacno. i onaj dubok smeh, ne znam, ali privlacno je.
 
onaj malo dublji zenski glas nekako mi se najvise svidja. cvilav ne podnosim uopste. :/ ovaj nekako deluje sigurno i privlacno. i onaj dubok smeh, ne znam, ali privlacno je.
ja volim kada devojka ima deciji glas, onako sladak sav. A onda kada krenemo dad pricamo npr o sexu ili tako nesto, bude onako onaj polu deciji a polu onako kao, msm ne znam kako da objasnim, ali me to jako lozi :D. Tako kada se devojka onako ne da, i kao sva je nevina i tako to :D
 
pa, iskreno ne volim suviše visoke, a ni suviše duboke glasove... Doduše, muškarci sa dosta dubljim glasovima deluju dosta ozbiljnije, a devojke sa visokim vokalitetom deluju mi dosta ženstvenije... Ali, naravno- sve u granicama normale... Ne volim kada devojke krešte kao vrane, niti kada pričam sa nekim muškarcem, pa on ječi kao da priča iz bunara, a ne iz grla! Nije da ne volim, nego ne mogu dugo da slušam takve... obaraju mi koncentraciju svojim glasovima. :)
 
onaj malo dublji zenski glas nekako mi se najvise svidja. cvilav ne podnosim uopste. :/ ovaj nekako deluje sigurno i privlacno. i onaj dubok smeh, ne znam, ali privlacno je.

Volim zreo muski glas,u principu mi to nije ni bitno ali eto svidja mi se dubok ozbiljan muski glas..ne volim piskave devojke!
 

Back
Top