Different friday night (part 2)
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Different friday night (part 2)

Veoma poznat Butterfly effect (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    191

Podrazumevano Different friday night (part 2)

Obican petak popodne.
    "I, sto si dosao na 2h, mislim bolje odmah idi ako neces da prespavas iz hira, a znam da imas vremena !?! "
    Tako je pocelo..
    Eto, htela sam da histerisem. Doslo mi. Ne razmisljajuci da li ces izaci iz stana, da li ces se naljutiti.. Prosto sam morala da to popodne imam nastup koji toliko mrzis. Mrzim i ja kad odlazis. Ostao si.. i..
    "Ti JOS neces da legnes? " Dobro!"
    Otisle smo ja i sexy spavacica same da spavamo.. Moji goli Venerini bregovi koji zele tvoju ruku.. taj vazdusasti dodir ..
    Pomirila sam se da to vece ti nisam interesantna iako sam to tako neopisivo zelela... ali da ti prva pridjem posle onolike vike. A ne, pre bih umrla..
    I zaspala sam..
    Kad..
    Osecam meskoljenje u krevetu.. Pocinjem da se smejem zbog same cinjenice da si u mojoj blizini.. Osecam tvoju ruku tamo gde joj je i mesto , na mojoj guzi.. Vec u toj sekundi te zelim, ne znam zasto.. Dal mi je tvoj miris suvise privlacan te veceri bio, ili sam eto tek tako potpuno ogoljena pred tobom pocela da drhtim od tvoje blizine.. ili je tvoj dodir ucinio da pozelim momentalno da budes deo mene.. ne znam. Znam samo da lezim tu na par cm od tebe tako tvoja, tako izgubljena i tako savrseno glumim ravnodusnost u toj hladnoj noci u kojoj mi dises za vratom.. Osecam tvoj dah, tvoju levu ruku na mojim bokovima i podrhtavam.. Od zelje i strasti. Toliko toga bih ti rekla u tom za mene intimnom trenutku ali ne osecam nista. Tupi osecaj u stomaku zbog svadje i zelju.. Ogromnu ko bes pre samo par sati.
    Smejes se i ti , 'osecam' taj vreo pogled na sebi.. Prepoznajes pokrete nervoze i umires od smeha..
    Ruka krece da ti luta mojim telom.. Moje bradavice kao cvetovi zeljni tvojih prstiju i jezika.. osecam jezik duz svoje kicme i tvoj dah koji me greje. Cini mi se da umirem u tom trenutku vecnosti gde tvoji prsti se igraju svud oko mojih venerinih bregova i moje vrele ruzicaste vlaznosti koja ceka da se stopi sa tobom.. Unutrasnjim delom butina preko kukova crtas, pises nesto, ispitujes po hiljaditi put poznatu ti teritoriju..
    U onom momentu kad secanje krece da se topi ko ja u tvojim rukama, cinis da pocinjem da jecim od zadovoljstva. I ruka koja se ne pomera iako te molim da ne mogu vise , da moram ODMAH da te osetm u sebi. Blokiras me svojim telom, ne dozvoljavas da te bilo gde dodirnem, ruke su mi ispod jastuka , a ja se uvijam tu pred tobom, lomim se i vruce mi je i nepodnosljivo mi je .. Igra traje satima ali se ne predajem..
    Osecam koliko je malo potrebno meni kao zeni da mogu da kazem da sam tvoja i da me posedujes.. I tu tom momentu gorim, mekano kao sveca..
    Odjednom te osecam u sebi. Silovito prodires u mene, ali ja sam toliko vlazna da mi to neizmerno prija. Pulsiras i siris se u meni i ja se smejem.. Uzivam u tom osecaju zadovoljstva pomesanog sa neznatnom kolicinom bola.. Prodires u mene centimetar po centimetar bez zadrske , siguran da je u tom trenutku moje telo tvoje .. i da ti pripadam...
    Kada sam konacno ispunjena tobom , cini m i se da to traje i traje .. Krecemo se u ritmu koji odredjuju tvoje ruke na mojim kukovima.. Njisemo se u toj noci , a ja se samo smejem i uzivam..
    Samo osecam nesto toplo u sebi i ote mi se krik zadovoljstva..
    Potpuno ogoljena u zadovoljena kasnije konacno smirena spavam u tvom zagrljaju..
    Do nekog drugog petka i neke nove histerije, pisem ti pricu.. Nasmejana i zadovoljena..

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Veoma poznat
    Učlanjen
    14.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Different friday night (part 2)

Хехехе... Кул...

Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    191

hvala

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

naravno nisam pročito, al na osnovu dosadašnje delatnosti, ne sumnjam da lepo barataš jezikom...

Ističe se Tiranosurus-Žex (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Jel su se uzeli na kraju?
    Neću usranu deda mraz kapicu!!!!

Elita kojote (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1125

Meni je najdrazi ovaj deo: "Njisemo se u toj noci, a ja se samo smejem i uzivam".

I ja se smejem sa tobom.
    Ponekad žena oprosti onome ko zloupotrebi priliku, ali nikad ne oprosti onome ko je propustio.

Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    191

Citat Original postavio kojote Pogledaj poruku
    Meni je najdrazi ovaj deo: "Njisemo se u toj noci, a ja se samo smejem i uzivam".

I ja se smejem sa tobom.
    Ako nista drugo makar sam nekog nasmejala

Slične teme

1. Friday night
    Autor Butterfly effect u forumu Erotske priče
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 07.01.2009., 16:10
  2. Too different
    Autor Butterfly effect u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 25.12.2008., 21:45
  3. Friday night...
    Autor anakin u forumu Žene
    Odgovora: 78