Ko ce pre nonaj svet

Jes da je malo ozbiljnija tema mozda da se prebaci na taj deo kad se ovi neozbiljni ispucaju:lol:sad zamislite da nadjete partnera kakvog oduvek zelite ili sticajem okolnosti provedete vek zajedno jel..da li bi vam bilo lakse da pre on/a ode na onaj svet ili vi..ili vam je iz ove perspektive svejedno?

Kao Munova sekta... polijemo se benzinom i zapalimo, da ne bude posle ja hteo a ti prva ode :lol:
 
To sto je tema ozbiljnija ne znaci da je morbidna..ja i rekoh da se neozbiljni ispucaju pored zilion debilnih tema reko mozda ce jedna proci s normalnim odgovorima al tesko da se ukljuci mozak;)

Ti je shvatas kao ozbiljnu a za moj ukus je previse morbidno razmisljati i "birati"sta bi bilo kad bi bilo,on ili ja ili zajedno.O tome ipak ne odlucujemo mi:)
 
Ti je shvatas kao ozbiljnu a za moj ukus je previse morbidno razmisljati i "birati"sta bi bilo kad bi bilo,on ili ja ili zajedno.O tome ipak ne odlucujemo mi:)

Niko ne pomislja da mi odlucujemo..ni da biramo..kao sto me ta tema odlaska na onaj svet ich ne zanima..vec je ovo vise stvar ljubavi i romantike..naravno kad se zajedno pominje to zvuci morbidno samoubilacki..ja to ni pod razno nisam stavio
 

Back
Top