Detinjstvo je gotovo=Ujedno i nasi zivoti su manje vise gotovi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Nema nista vise posle teen doba. necu da vas lazem teen detzo. te godine u kojima ste vi su najbolje, za sex,za veze, ma apsolutno za sve. Sve posle toga sto dolazi uopste nije ni blizu slatko kao to doba. Sve posle toga je samo bedna imitacija.
Dakle deco budite uvereni da zavrsetkom vaseg detinjstva manje vise mozete da racunate i na kraj vasih zivota z:(
 
Nema nista vise posle teen doba. necu da vas lazem teen detzo. te godine u kojima ste vi su najbolje, za sex,za veze, ma apsolutno za sve. Sve posle toga sto dolazi uopste nije ni blizu slatko kao to doba. Sve posle toga je samo bedna imitacija.
Dakle deco budite uvereni da zavrsetkom vaseg detinjstva manje vise mozete da racunate i na kraj vasih zivota z:(

Braco...ortak si mi...al sad se preser.avas...
 
Nema nista vise posle teen doba. necu da vas lazem teen detzo. te godine u kojima ste vi su najbolje, za sex,za veze, ma apsolutno za sve. Sve posle toga sto dolazi uopste nije ni blizu slatko kao to doba. Sve posle toga je samo bedna imitacija.
Dakle deco budite uvereni da zavrsetkom vaseg detinjstva manje vise mozete da racunate i na kraj vasih zivota z:(

otkud ti znas?
zato sto ne mozes da kresnes nesto u bg-u,realno ne znaci da niko drugi nece moci........
svi stariji sa kojima sam imala priliku da pricam,kazu da su im najlepse godine zivota bile posle cetrdesete..........iako je to meni nezamislivo:confused:
 
otkud ti znas?
zato sto ne mozes da kresnes nesto u bg-u,realno ne znaci da niko drugi nece moci........
svi stariji sa kojima sam imala priliku da pricam,kazu da su im najlepse godine zivota bile posle cetrdesete..........iako je to meni nezamislivo:confused:

Nije tacno, yebo sam i u beogradu.
Ali nije vise isto, oscam u sebi draga hator. Remember imam 19 godina
Nista vise nije onako lepo
Osecam da ova moja sada devojka je nesto najsladje sto ce biti, bas zatos to je tako mlada i slatka sva. Posle toga vise nece biti isto. Sto sam vise stariji to mi sve vise odlazi zlatno doba od 15-18 godina
A ti ljudi seru samo, pokusavaju da te utese
 
Hvala ti što si nas prosvetlio. :D
Elem, ja mislim da svako treba da sačuva dete u sebi, ne u smislu da se ponaša detinjasto, nego da zna da se nasmeje od srca i pronalazi sreću u malim stvarima.
Imam 16 godina i svi mi govore da su ovo najlepše godine, ali ja ću se truditi da mi i 20-te i 30-te budu najlepše... Ne treba kukati, nego sam stvarati svoju sreću i ponositi se svojim godinama. Nije bitno koliko godina imaš, nego šta si uradio za te godine. :)
 
Nije tacno, yebo sam i u beogradu.
Ali nije vise isto, oscam u sebi draga hator. Remember imam 19 godina
Nista vise nije onako lepo
Osecam da ova moja sada devojka je nesto najsladje sto ce biti, bas zatos to je tako mlada i slatka sva. Posle toga vise nece biti isto. Sto sam vise stariji to mi sve vise odlazi zlatno doba od 15-18 godina
A ti ljudi seru samo, pokusavaju da te utese
malo si se udeprimirao i to je to.ne *****j:mrgreen:
sto bi oni mene tesili?
 
Hvala ti što si nas prosvetlio. :D
Elem, ja mislim da svako treba da sačuva dete u sebi, ne u smislu da se ponaša detinjasto, nego da zna da se nasmeje od srca i pronalazi sreću u malim stvarima.
Imam 16 godina i svi mi govore da su ovo najlepše godine, ali ja ću se truditi da mi i 20-te i 30-te budu najlepše... Ne treba kukati, nego sam stvarati svoju sreću i ponositi se svojim godinama. Nije bitno koliko godina imaš, nego šta si uradio za te godine. :)
Pa sta mozes da uradis? z:D
Sta msm ne razumem, sta god uradio manje vise je isto. Jedino ako ne uradis neki legendary feet, tipa okrtijes struju or something :D.
I u pravu si ti sto ti kazu da je sada naj doba.
I videces kasnije kada budes bila zena, nikada vise neces biti tako zeljena kao sto si sada kao klinka od 16 godina. Sada si slatka nekako, sada imas neku radost u sebi. Kasnije ces samo postati obican spawn u moru.
Sada te je lepo imati, sada je zanimljivo to, a iskustvom ce to postati besmisleno
A niko je dugo ziveo u svetu i upoznao zakone istoga ne moze sacuvati osmeh iskren. To je besmisleno. Svako ko je naucio da ubija vise se ne smeje isto. ( slicna paralela je i sa zivljenjem)
 
i ima i nema smisla... u načelu slažem se nikad nije kasno ni za šta... al neke stvari su baš za to neko teen doba... malo je smešno-žalosno kad neko neke stavri pokušava da nadoknadi kasnije... mada živi ljudi... e ono glavno: najsmesnije mi je kad ljudi zivot postamraju tako parcijalno, e dotle ovako odatle onako... mislim sve ima svoje al sve to tece sinteticki neprestano dok tece... a i ko zna kad ce doci nekome vrhunac...
 
Pa sta mozes da uradis? z:D
Sta msm ne razumem, sta god uradio manje vise je isto. Jedino ako ne uradis neki legendary feet, tipa okrtijes struju or something :D.
I u pravu si ti sto ti kazu da je sada naj doba.
I videces kasnije kada budes bila zena, nikada vise neces biti tako zeljena kao sto si sada kao klinka od 16 godina. Sada si slatka nekako, sada imas neku radost u sebi. Kasnije ces samo postati obican spawn u moru.
Sada te je lepo imati, sada je zanimljivo to, a iskustvom ce to postati besmisleno
A niko je dugo ziveo u svetu i upoznao zakone istoga ne moze sacuvati osmeh iskren. To je besmisleno. Svako ko je naucio da ubija vise se ne smeje isto. ( slicna paralela je i sa zivljenjem)

Struja je već otkrivena. :mrgreen:
E, što volim kad se ljudi prave vidoviti...
Vidiš, ja baš kažem suprotno. Smatram da ću biti željenija za par godina, jer ću se usavršiti u mnogim stvarima. Sve polazi iz glave i svako može da sačuva "osmeh iskren", a ti ne možeš da me ubediš da nije tako.
 
Struja je već otkrivena. :mrgreen:
E, što volim kad se ljudi prave vidoviti...
Vidiš, ja baš kažem suprotno. Smatram da ću biti željenija za par godina, jer ću se usavršiti u mnogim stvarima. Sve polazi iz glave i svako može da sačuva "osmeh iskren", a ti ne možeš da me ubediš da nije tako.

Mozda i mozes jer si devojka. Ko zna.
Ali u svakom slucaju sada ti je trenutak najvece moci koju ces ikada imati kao zena. I sada ti je days of your life
 
braca je bolji od silne filozofije
ahaha
Mudro zboriš. : )
Mozda i mozes jer si devojka. Ko zna.
Ali u svakom slucaju sada ti je trenutak najvece moci koju ces ikada imati kao zena. I sada ti je days of your life
Jaoj, ćuti.
Ti znaš kad je trenutak moje najveće moći...?
Stvarno nema smisla.
 
Nema nista vise posle teen doba. necu da vas lazem teen detzo. te godine u kojima ste vi su najbolje, za sex,za veze, ma apsolutno za sve. Sve posle toga sto dolazi uopste nije ni blizu slatko kao to doba. Sve posle toga je samo bedna imitacija.
Dakle deco budite uvereni da zavrsetkom vaseg detinjstva manje vise mozete da racunate i na kraj vasih zivota z:(

Aj ne lupaj molim te... "kraj vasih zivota":eek:, msm, koja izjava... Cuti kad ostade ziv.
 
Nema nista vise posle teen doba. necu da vas lazem teen detzo. te godine u kojima ste vi su najbolje, za sex,za veze, ma apsolutno za sve. Sve posle toga sto dolazi uopste nije ni blizu slatko kao to doba. Sve posle toga je samo bedna imitacija.
Dakle deco budite uvereni da zavrsetkom vaseg detinjstva manje vise mozete da racunate i na kraj vasih zivota z:(



Sto bre kraj zivota?Sad me podsecas na oni likovi iz Ujka Vanju, sto su nacisto razjebali svaku dodirnu tacku sa zivotom.Svako doba je lepo ako umes da ga iskoristis na pravi nacin.

Bem li ga sto, ali jedva cekam da izadjem iz teen doba...
 
xD
Aham, tri puta na trougao i u ponoć pred ogledalom "Kazniti Bratislava" i tako 10 puta.
a, pa dobro za bratislava ces morati vise da se potrudis, znas
on ovde izigrava belog medveda, svako vidi da je zasticen i da ga nisu castili jednim dvadesetogodisnjim banom ni pored onolkih usranih tema.
Ne bi me cudilo ni da jednog dana osvane vest da se Braca budi u adminovom krevetu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top