Detinjstvo je gotovo=Ujedno i nasi zivoti su manje vise gotovi
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 30

Tema: Detinjstvo je gotovo=Ujedno i nasi zivoti su manje vise gotovi

Poznat
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Detinjstvo je gotovo=Ujedno i nasi zivoti su manje vise gotovi

Nema nista vise posle teen doba. necu da vas lazem teen detzo. te godine u kojima ste vi su najbolje, za sex,za veze, ma apsolutno za sve. Sve posle toga sto dolazi uopste nije ni blizu slatko kao to doba. Sve posle toga je samo bedna imitacija.
    Dakle deco budite uvereni da zavrsetkom vaseg detinjstva manje vise mozete da racunate i na kraj vasih zivota

Iskusan Übermensch (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano Re: Detinjstvo je gotovo=Ujedno i nasi zivoti su manje vise gotovi

Citat Original postavio Bratislav90 Pogledaj poruku
    Nema nista vise posle teen doba. necu da vas lazem teen detzo. te godine u kojima ste vi su najbolje, za sex,za veze, ma apsolutno za sve. Sve posle toga sto dolazi uopste nije ni blizu slatko kao to doba. Sve posle toga je samo bedna imitacija.
    Dakle deco budite uvereni da zavrsetkom vaseg detinjstva manje vise mozete da racunate i na kraj vasih zivota
    Braco...ortak si mi...al sad se preser.avas...

Aktivan član
    Učlanjen
    12.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Re: Detinjstvo je gotovo=Ujedno i nasi zivoti su manje vise gotovi

hvala shto si nas uteshio... xD
    ko je pametan znatje da zhivi i posle... i iz svakog doba da izvuche najbolje.. a ne da kuka po forumu.

Veoma poznat
    Učlanjen
    11.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

otkud ti znas?
    zato sto ne mozes da kresnes nesto u bg-u,realno ne znaci da niko drugi nece moci........
    svi stariji sa kojima sam imala priliku da pricam,kazu da su im najlepse godine zivota bile posle cetrdesete..........iako je to meni nezamislivo

Poznat
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio <hator> Pogledaj poruku
    otkud ti znas?
    zato sto ne mozes da kresnes nesto u bg-u,realno ne znaci da niko drugi nece moci........
    svi stariji sa kojima sam imala priliku da pricam,kazu da su im najlepse godine zivota bile posle cetrdesete..........iako je to meni nezamislivo
    Nije tacno, yebo sam i u beogradu.
    Ali nije vise isto, oscam u sebi draga hator. Remember imam 19 godina
    Nista vise nije onako lepo
    Osecam da ova moja sada devojka je nesto najsladje sto ce biti, bas zatos to je tako mlada i slatka sva. Posle toga vise nece biti isto. Sto sam vise stariji to mi sve vise odlazi zlatno doba od 15-18 godina
    A ti ljudi seru samo, pokusavaju da te utese

Primećen član >Debbie< (avatar)
    Učlanjen
    25.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    36

Hvala ti što si nas prosvetlio.
    Elem, ja mislim da svako treba da sačuva dete u sebi, ne u smislu da se ponaša detinjasto, nego da zna da se nasmeje od srca i pronalazi sreću u malim stvarima.
    Imam 16 godina i svi mi govore da su ovo najlepše godine, ali ja ću se truditi da mi i 20-te i 30-te budu najlepše... Ne treba kukati, nego sam stvarati svoju sreću i ponositi se svojim godinama. Nije bitno koliko godina imaš, nego šta si uradio za te godine.
    Your pretty face is going to hell...

Veoma poznat
    Učlanjen
    11.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Nije tacno, yebo sam i u beogradu.
    Ali nije vise isto, oscam u sebi draga hator. Remember imam 19 godina
    Nista vise nije onako lepo
    Osecam da ova moja sada devojka je nesto najsladje sto ce biti, bas zatos to je tako mlada i slatka sva. Posle toga vise nece biti isto. Sto sam vise stariji to mi sve vise odlazi zlatno doba od 15-18 godina
    A ti ljudi seru samo, pokusavaju da te utese
    malo si se udeprimirao i to je to.ne *****j
    sto bi oni mene tesili?

Poznat
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio >Debbie< Pogledaj poruku
    Hvala ti što si nas prosvetlio.
    Elem, ja mislim da svako treba da sačuva dete u sebi, ne u smislu da se ponaša detinjasto, nego da zna da se nasmeje od srca i pronalazi sreću u malim stvarima.
    Imam 16 godina i svi mi govore da su ovo najlepše godine, ali ja ću se truditi da mi i 20-te i 30-te budu najlepše... Ne treba kukati, nego sam stvarati svoju sreću i ponositi se svojim godinama. Nije bitno koliko godina imaš, nego šta si uradio za te godine.
    Pa sta mozes da uradis?
    Sta msm ne razumem, sta god uradio manje vise je isto. Jedino ako ne uradis neki legendary feet, tipa okrtijes struju or something .
    I u pravu si ti sto ti kazu da je sada naj doba.
    I videces kasnije kada budes bila zena, nikada vise neces biti tako zeljena kao sto si sada kao klinka od 16 godina. Sada si slatka nekako, sada imas neku radost u sebi. Kasnije ces samo postati obican spawn u moru.
    Sada te je lepo imati, sada je zanimljivo to, a iskustvom ce to postati besmisleno
    A niko je dugo ziveo u svetu i upoznao zakone istoga ne moze sacuvati osmeh iskren. To je besmisleno. Svako ko je naucio da ubija vise se ne smeje isto. ( slicna paralela je i sa zivljenjem)

Poznat bezibre! (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    0

i ima i nema smisla... u načelu slažem se nikad nije kasno ni za šta... al neke stvari su baš za to neko teen doba... malo je smešno-žalosno kad neko neke stavri pokušava da nadoknadi kasnije... mada živi ljudi... e ono glavno: najsmesnije mi je kad ljudi zivot postamraju tako parcijalno, e dotle ovako odatle onako... mislim sve ima svoje al sve to tece sinteticki neprestano dok tece... a i ko zna kad ce doci nekome vrhunac...

Učlanjen
    25.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    36

Pa sta mozes da uradis?
    Sta msm ne razumem, sta god uradio manje vise je isto. Jedino ako ne uradis neki legendary feet, tipa okrtijes struju or something .
    I u pravu si ti sto ti kazu da je sada naj doba.
    I videces kasnije kada budes bila zena, nikada vise neces biti tako zeljena kao sto si sada kao klinka od 16 godina. Sada si slatka nekako, sada imas neku radost u sebi. Kasnije ces samo postati obican spawn u moru.
    Sada te je lepo imati, sada je zanimljivo to, a iskustvom ce to postati besmisleno
    A niko je dugo ziveo u svetu i upoznao zakone istoga ne moze sacuvati osmeh iskren. To je besmisleno. Svako ko je naucio da ubija vise se ne smeje isto. ( slicna paralela je i sa zivljenjem)
    Struja je već otkrivena.
    E, što volim kad se ljudi prave vidoviti...
    Vidiš, ja baš kažem suprotno. Smatram da ću biti željenija za par godina, jer ću se usavršiti u mnogim stvarima. Sve polazi iz glave i svako može da sačuva "osmeh iskren", a ti ne možeš da me ubediš da nije tako.

Poznat
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio >Debbie< Pogledaj poruku
    Struja je već otkrivena.
    E, što volim kad se ljudi prave vidoviti...
    Vidiš, ja baš kažem suprotno. Smatram da ću biti željenija za par godina, jer ću se usavršiti u mnogim stvarima. Sve polazi iz glave i svako može da sačuva "osmeh iskren", a ti ne možeš da me ubediš da nije tako.
    Mozda i mozes jer si devojka. Ko zna.
    Ali u svakom slucaju sada ti je trenutak najvece moci koju ces ikada imati kao zena. I sada ti je days of your life

Veoma poznat Mil00rad (avatar)
    Učlanjen
    27.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    177

Ne znam...Ni silna filozofija me ne može ubediti u istinitost naslova teme.
    "Biti tolerantan prema zlu isto je što i činiti ga".
    "Your country's not worth your tears!"

Buduća legenda
    Učlanjen
    21.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

braca je bolji od silne filozofije

Učlanjen
    25.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    36

Citat Original postavio kreptosucks Pogledaj poruku
    braca je bolji od silne filozofije
    ahaha
    Mudro zboriš. : )
    Mozda i mozes jer si devojka. Ko zna.
    Ali u svakom slucaju sada ti je trenutak najvece moci koju ces ikada imati kao zena. I sada ti je days of your life
    Jaoj, ćuti.
    Ti znaš kad je trenutak moje najveće moći...?
    Stvarno nema smisla.

Buduća legenda
    Učlanjen
    21.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio TheOddly Pogledaj poruku
    haha, ako si pao u depresiju ili sl, nemorash da je prenosish na nas mladje !
    pokazi malo razumevanja i humanosti :/

Domaćin
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Stoga,kao ja uzmete najbolje za sebe vec sada mislim najvise sto se devojke tice
    The Gods envy us

Poznat bojana_rock_queen (avatar)
    Učlanjen
    09.08.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    41
    Reputaciona moć
    106

u slucaju da je tako, mi imamo jos par godina do toga
    za razliku od tebe
    I got my head checked by a jumbo jet
    It wasn't easy, but nothin' is no
    .

Ističe se Peppers (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Aj ne lupaj molim te... "kraj vasih zivota", msm, koja izjava... Cuti kad ostade ziv.
    http://www.youtube.com/watch?v=QE29kgnfhuM

Veoma poznat Limunovo_Drvo (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    176

Au, ovaj lik neki filozof?
    al' mnogo nebulozi...
    Ispuni oči suzama, nada se rađa iz beznađa...
    Kad se ruke moje vezane razdvoje.

Poznat G.H.O.S.T. (avatar)
    Učlanjen
    26.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    109

Sto bre kraj zivota?Sad me podsecas na oni likovi iz Ujka Vanju, sto su nacisto razjebali svaku dodirnu tacku sa zivotom.Svako doba je lepo ako umes da ga iskoristis na pravi nacin.

Bem li ga sto, ali jedva cekam da izadjem iz teen doba...
    Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Aktivan član Suspiria (avatar)
    Učlanjen
    22.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Koliko ću morati puta da pritiskam crveni trougao da bi neko uslišio moje molitve?
    ‎''Sometimes'', said Pooh, ''the smallest things take up the most room in your heart.''

Buduća legenda
    Učlanjen
    21.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ja sam onda, kad su banovali fanija, kliknula na njegov trougao tri puta.
    Tek nakon treceg su mu zatarabili ban.

Aktivan član Suspiria (avatar)
    Učlanjen
    22.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

xD
    Aham, tri puta na trougao i u ponoć pred ogledalom "Kazniti Bratislava" i tako 10 puta.
    ‎''Sometimes'', said Pooh, ''the smallest things take up the most room in your heart.''

Domaćin AlanViBritannia (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Samo jedno pitanje... Ti si ( po nicku zakljuceno ) 90 godiste, zar ne?

Sa 19- 20 ( zavisi od meseca u kom si rodjen ) mi pricas kako nema nista posle Teen doba ( Teen doba traje do 19. godine) ?

Zar ne treba da prozivis jos par godinica pa da onda govoris o tome?
    Life is too short to be little. | 私は新世界の神

Buduća legenda
    Učlanjen
    21.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Suspiria Pogledaj poruku
    xD
    Aham, tri puta na trougao i u ponoć pred ogledalom "Kazniti Bratislava" i tako 10 puta.
    a, pa dobro za bratislava ces morati vise da se potrudis, znas
    on ovde izigrava belog medveda, svako vidi da je zasticen i da ga nisu castili jednim dvadesetogodisnjim banom ni pored onolkih usranih tema.
    Ne bi me cudilo ni da jednog dana osvane vest da se Braca budi u adminovom krevetu

Slične teme

1. Mnogobrojni naši životi...
    Autor Sokolica_M u forumu Filozofija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.08.2007., 15:22
  2. centimetar manje - komplex više?
    Autor dive u forumu Žene
    Odgovora: 92
    Poslednja poruka: 16.04.2007., 18:14
  3. Beogradjani,vise volite manje ili vece grudi???
    Autor Laetitia u forumu Beograd
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 11.04.2006., 11:27
  4. VIse teorije - manje prakse
    Autor VesticaBG u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 23.04.2005., 15:23

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku