Romi vikali - "pobićemo sve Madjare i ubij Madjara"

Titus.

Ističe se
Banovan
Poruka
2.276
Novi neredi u Madjarskoj i sukob izmedju cigana i Madjara.U malom madjarskom mestu preko hiljadu cigana uzvikivalo "pobicemo sve Madjare" i "ubij Madjara".Intervenisale specijalne jedinice policije.Ljudi su se zatvorili u kuce i ne odlaze ni na posao u strahu od cigana.

http://www.eutimes.net/2009/11/1000...town-by-tomorrow-we-will-kill-all-hungarians/

http://kuruc.info/r/35/50374/

Ја реко то цигани код нас решили да се обрачунају са мађарима, кад неће наши. Што се тиче мађарске, мађари хоће себе да представе као невинашца, од усташа нису били бољи у Српској Војводини у другом светском рату, а данас славе тај варваризам.
 
ko poznaje cigane zna da u takvim situacijama ima dosta galame

ponekad bude i po neka motka, pa i noz, ali na kraju bude manja steta nego reklama

cigani i nacionalizam...smesno, pa oni su ljudi operisani od toga. jedino ako su se stvarno pomadjarili, usli u kuce i stanove, lova kablovaska, centralno, i sl. na nasem slucaju je dokazano da standard kvari ljude
 
Апелујем на наше власти да помогну угарској браћи у хитном гушењу циганске буне. Ако се побуна прошири на наше крајеве не видим ко може стати на пут ромској држави од Ниша преко Гуче до Пеште. После ће да крену у ослобођење вековних картон насеља у БЈРМ и тако све до Бангладеша.
 
Апелујем на наше власти да помогну угарској браћи у хитном гушењу циганске буне. Ако се побуна прошири на наше крајеве не видим ко може стати на пут ромској држави од Ниша преко Гуче до Пеште. После ће да крену у ослобођење вековних картон насеља у БЈРМ и тако све до Бангладеша.
Predlažem da zamole prijatelje Hrvate da pošalju svoje policiajce i vojnike i prenesu svoja bogata istorijska iskustva Mađarima.
 
Апелујем на наше власти да помогну угарској браћи у хитном гушењу циганске буне. Ако се побуна прошири на наше крајеве не видим ко може стати на пут ромској држави од Ниша преко Гуче до Пеште. После ће да крену у ослобођење вековних картон насеља у БЈРМ и тако све до Бангладеша.

Ajte molim vas kolega, mislim da je dalekovidnija strategija ona po kojoj saljemo hitnu vojno-humanitarnu pomoc romskim kolegama i potpomazemo njihove napore za uspostavljanje republike na podrucju juzne madjarske.

Prvo, bolje u Madjarskoj nego u Nishu
Drugo, Madjari nam stalno nesto mantraju, a ovako cemo se graniciti sa Ciganima, ne sa njima
Trece, svaka napredna, liberalna i progresivna drzava treba da podrzi ugrozene Cigane, a ne njihove fasisticke protivnike
Cetvrto, Madjari su prodavali oruzje ustasama i trenirali ih na pusti
Peto, nas i Cigana preko milijardu (ako ukljucimo Induse)
 
Ajte molim vas kolega, mislim da je dalekovidnija strategija ona po kojoj saljemo hitnu vojno-humanitarnu pomoc romskim kolegama i potpomazemo njihove napore za uspostavljanje republike na podrucju juzne madjarske.

Prvo, bolje u Madjarskoj nego u Nishu
Drugo, Madjari nam stalno nesto mantraju, a ovako cemo se graniciti sa Ciganima, ne sa njima
Trece, svaka napredna, liberalna i progresivna drzava treba da podrzi ugrozene Cigane, a ne njihove fasisticke protivnike
Cetvrto, Madjari su prodavali oruzje ustasama i trenirali ih na pusti
Peto, nas i Cigana preko milijardu (ako ukljucimo Induse)

Ви сте колега познати као либералан мислилац и борац за права угрожених и тлачених. Ја сам био исто такав док нисам чекао два сата зато што је десет цигана закрчило највећу улицу на НБГу, а ја нисам могао да их прегазим због полиције која их не склања са пута. Од тада ми се свет окренуо за 180 степени и постао сам клерофашиста и убица света либераланог, левог, прљавог и настраног.
 
Ја реко то цигани код нас решили да се обрачунају са мађарима, кад неће наши. Што се тиче мађарске, мађари хоће себе да представе као невинашца, од усташа нису били бољи у Српској Војводини у другом светском рату, а данас славе тај варваризам.

Напротив. Мађари су се у Војводини врло часно понели. првенствено нису хтели да стану на страну Мађарских окупатора, а сами Мађари су тражили да се пронађу и казне извршиоци Новосадског масакра.
Мађарски парламент је 1943 спровео истрагу око масакра (наравно нико није кажњен) али се у Мађарском парламенту жестоко раправљало око масакра. Посебно улога Бајчи Жилинског у борби за истину о масакру.

жДакле причаш о стварима о којима не знаш и подгревађ мржњу.
 
Novi neredi u Madjarskoj i sukob izmedju cigana i Madjara.U malom madjarskom mestu preko hiljadu cigana uzvikivalo "pobicemo sve Madjare" i "ubij Madjara".Intervenisale specijalne jedinice policije.Ljudi su se zatvorili u kuce i ne odlaze ni na posao u strahu od cigana.

http://www.eutimes.net/2009/11/1000...town-by-tomorrow-we-will-kill-all-hungarians/

http://kuruc.info/r/35/50374/

sajobabony41.JPG

1000 Цигана?!?!?!?!?!?!
 
Напротив. Мађари су се у Војводини врло часно понели. првенствено нису хтели да стану на страну Мађарских окупатора, а сами Мађари су тражили да се пронађу и казне извршиоци Новосадског масакра.
Мађарски парламент је 1943 спровео истрагу око масакра (наравно нико није кажњен) али се у Мађарском парламенту жестоко раправљало око масакра. Посебно улога Бајчи Жилинског у борби за истину о масакру.

жДакле причаш о стварима о којима не знаш и подгревађ мржњу.
Zaboravio si da dodas da je Madjarska bila poslednje fasisticko uporiste u evropi,
tj.kad su se svi vec predali,oni su se i dalje borili za firera
 
Zaboravio si da dodas da je Madjarska bila poslednje fasisticko uporiste u evropi,
tj.kad su se svi vec predali,oni su se i dalje borili za firera

Потпуно погрешно.
Мађарска је иначе покушала да се преда Југославији. Када је Црвена Армија пришла Мађарској, Хорти је почео преговоре да Југословенска војска окупира Мађарску. послао је сина на преговоре са Титом, али немци су да отели и сменили Хортија.

Након пада Мађарске, сви учесници новосадског масакра су прво осуђени у Мађарској ан смрта онда су испоручени Југославији. Овде су обешени или стрељани укључујући и начелника мађарског генералђтаба маршала Ференц Сомбатељи.
 
Novi neredi u Madjarskoj i sukob izmedju cigana i Madjara.U malom madjarskom mestu preko hiljadu cigana uzvikivalo "pobicemo sve Madjare" i "ubij Madjara".Intervenisale specijalne jedinice policije.Ljudi su se zatvorili u kuce i ne odlaze ni na posao u strahu od cigana.

http://www.eutimes.net/2009/11/1000...town-by-tomorrow-we-will-kill-all-hungarians/

http://kuruc.info/r/35/50374/

:hahaha:

После им крив ђаво....када добију по носу...говоре како су мађари расисти..

:hahaha:
 

Back
Top