Treba li homoseksualcima dozvoliti da služe vojsku?

Treba li homoseksualcima dozvoliti da služe vojsku?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Po zakonu ne možeš da služiš vojsku ako si homoseksualac. Kako to ustanovljavaju ja ne znam. Valjda se to vidi kad je neko feminiziran pa nema snage ni vojničke čizme da nosi na primer.

Koji zakon i koji član? Ako ne znaš tačno reci barem približno pa ću potražiti.
Nisam pravnik ali mi ovo, u obliku u kom ga ti prezentuješ, ne zvuči normalno.
 
Po zakonu ne možeš da služiš vojsku ako si homoseksualac. Kako to ustanovljavaju ja ne znam. Valjda se to vidi kad je neko feminiziran pa nema snage ni vojničke čizme da nosi na primer.

haha koja glupost , prvo imas pedera koji se furaju na teretanu i taj fazon i verovatno su fizicki jaci od velikog broja strejtera , drugo primaju i nezalecene narkomane , alkose , ljude od metar i zilet ,mrsave , kratkovide,nepismene ... i tako dalje , tako da ne verujem da ce se fegeti narocito isticati , osim ako ne budu bas napadni
 
U Srbiji je još aktuelan socijalistički zakon, po kome ako si homoseksualac ne možeš da služiš vojsku ili budeš profesionalni vojnik ili oficir...

То је као питње да ли исламске самоубице треба пуштати по тржним центрима.

Да је држава слободна,хомосексуалцима би била понуђена сва неопходна услуга лечења да би се излечила та тешка и смртоносна болест.У случају да одбију - или изолација,или уклањање из друштва.

Каква црна војска...Војску могу да служе само физички и ментално(духовно) здрави људи.
 
Poslednja izmena:
То је као да питаш треба ли исламске самоубице пуштати по тржним центрима.

Да је држава слободна,хомосексуалцима би била понуђена сва неопходна услуга лечења да би се излечила та тешка и смртоносна болест.У случају да одбију - или изолација,или уклањање из друштва.

Каква црна војска...Војску могу да служе само физички и ментално(духовно) здрави људи.

:rotf::rotf::rotf::rotf::super:
 

Back
Top