Pomoc ?

Lexx

Početnik
Poruka
27
E ovako imam mali problem u zadnje vreme .... Nabavio sam plocu Asus A8V sa procesorom AMD Athlon 3200+ i imam grafiku HD 2400 pro [AGP] ... e sad .. nasao sam drajvere za te spravice... mislim da valjaju .. za maticnu sam skidao sa sajta Asusa a za grafiku nisam mogao da nadjem pa sam instalirao Omega driver ...inace radi savrseno sve dok ne nastane problem -->Moj problem je sledeci .. desava mi se da se kompjuter ugasi i izbaci plavi ekran sa nekim greskama ..najcesce kad pokrecem nesto u flash na stranicama na netu .... mnogo redje kad igram nesto ...

ako neko zna resenje za ovaj problem zamolio bi da mi kaze kako .... bio bi MNOGO zahvalan :) hvala unapred
 
tesk oda moze da uslika to obicno stoji sekund i onda restart..
To se ide desnim klikom na my computer pa properties, pa onda na advanced system setings, pa na advanced, pa startup&recovery pa se pod system failure skloni kvakica sa
automaticaly restart. Sledeći put pri izbacivanju BSOD moraće sam resetovati komp a imaće dovoljno cajta da ga fotografiše. U najgorem slučaju može prepisati olovkom na papir i sa papira opet prepisati ovdje na forum.
 
Poslednja izmena:
isključi da adobe flash koristi opciju hardverskog ubrzanja prilikom prikaza flash sadržaja :bye: zato puca i bluscrinuje
(na desni klik na youtube video ? ili sa onim programom tamo negde je na adobeovom sajtu... )
 

Back
Top