ozbiljna veza > kombinacija

da li ste nekada nakon raskida ostali u kombinaciji sa (bivsom) voljenom osobom (odmah nakon raskida)?! koliko je potrajalo i da li je bar s jedne strane bila zelja da se vrati na staro (tj u ozb vezu)?

da... trenutno sam u tako nekoj kombinaciji (sto meni odgovara) jer neke stvari funkcionisu... ali moj bivsi je ubedjen da cemo nastaviti po starom, tj biti "ozbiljno zajedno", vencati se i imati gomilu sitne dece i sl

ne treba to toliko mesati...jer to nikada ne traje nesto dugo... ili ste kombinacija ili dvoje odraslih ljudi koji su sposobni za normalnu vezu...mora se to na vreme razgranicti...
 
ne kapiram ja to.....ako ste raskinuli otisni se u neizvestan svet novih predmeta pozude......i zadovolji svoju zelju za novim....nije bivsi sarma pa da je bolji kad se podgreje.....narocito ako mu je tuki mali kao sarmica....:D
*** nije mali :rumenko: ni malo nije mali :rumenko:
Proveri da ne buši kurtone pre keksa.....
i da busi tu su tabletice :D cuvam se i sama :D
Nisam... Glupo mi je to...

Tebi odgovara tako, on zeli da se vrati cak i na staro... Zasto ste onda raskidali...
raskinuli jer je pocela da me gusi njegova ljubomora, i on je bio u fazonu, ako nisi srecna sa mnom tako onda si potpuno slobodna da radis sta hoces s kim hoces, ja necu biti ljubomoran i sl.......
Oduvek sam mislio da su ribe koje se krešu sa bivšima najniži oblici života koji gmižu po ovoj planeti.
a likovi koji se kresu s bivsim ribama?! msm j.b.g svako ima pravo na misljenje, ali dok mi odgovara ostace ovako ma koliko bila "najnizi oblik zivota koji gmize po ovoj planeti"

temu sam otvorila samo da vidim da li je neko imao slicna iskustva i kako se to otprilike zavrsilo ili nastavilo..... tnx na odgovorima
 
da li ste nekada nakon raskida ostali u kombinaciji sa (bivsom) voljenom osobom (odmah nakon raskida)?! koliko je potrajalo i da li je bar s jedne strane bila zelja da se vrati na staro (tj u ozb vezu)?

da... trenutno sam u tako nekoj kombinaciji (sto meni odgovara) jer neke stvari funkcionisu... ali moj bivsi je ubedjen da cemo nastaviti po starom, tj biti "ozbiljno zajedno", vencati se i imati gomilu sitne dece i sl

........obichno sam ostajao po mesec dva ,dok se ta iluzija o vracanju na staro ne istopi ili dok ne nadje neko nekog novog ..............
 
da li ste nekada nakon raskida ostali u kombinaciji sa (bivsom) voljenom osobom (odmah nakon raskida)?! koliko je potrajalo i da li je bar s jedne strane bila zelja da se vrati na staro (tj u ozb vezu)?

da... trenutno sam u tako nekoj kombinaciji (sto meni odgovara) jer neke stvari funkcionisu... ali moj bivsi je ubedjen da cemo nastaviti po starom, tj biti "ozbiljno zajedno", vencati se i imati gomilu sitne dece i sl

Jesam, ali to nije mogla ostati samo kombinacija, nekako nisam htela da kvarim ono sto smo nekad imali..
 

Back
Top