jos uvek sama a lepa

jelena1977

Zainteresovan član
Poruka
326
imam ogroman problem.imam 27 godina i nevina sam,tacnije nikada nisam imala decka,jer sam bila zaljubljena 12 godine u istu osobu.posto od toga nema nista,resila sam sto pre da budem sa nekim.imam dobrog druga koji zna sve o meni,samo ne zna da sam nevina.dogovorili smo se da spavamo ali ja se plasim sto sam ga slagala,sta ce covek da misli o meni kad nisam bila ni sa kim.inace sam lepa.zanima me musko misljenje.
 
jelena1977:
imam ogroman problem.imam 27 godina i nevina sam,tacnije nikada nisam imala decka,jer sam bila zaljubljena 12 godine u istu osobu.posto od toga nema nista,resila sam sto pre da budem sa nekim.imam dobrog druga koji zna sve o meni,samo ne zna da sam nevina.dogovorili smo se da spavamo ali ja se plasim sto sam ga slagala,sta ce covek da misli o meni kad nisam bila ni sa kim.inace sam lepa.zanima me musko misljenje.

Kako, bre, sestro nevina! Pre ću da ti poverujem ono da si još lepa. Pa, ptst, neka ti uvali prst u "usta", pa ćemu biti jasnije. Čuj zna sve o njoj, ne zna za nevinost, drug je i hoće da joj učini da spava sa njom. Super! Što ja volim taj sex !... :D :D :D
 
OK Mozda je neko bio iskren, mozda nije...
Ali, postoje i takve osobe uprkos "filmovima", ovakvu ste trazili, pa se sad chudite..

Fantazirate da budete PRVI, a to znachi mushkarcu - PRVI a zeni znachi - NAJBOLJI pa se vi cheshite...
 
jelena1977:
imam ogroman problem.imam 27 godina i nevina sam,tacnije nikada nisam imala decka,jer sam bila zaljubljena 12 godine u istu osobu.posto od toga nema nista,resila sam sto pre da budem sa nekim.imam dobrog druga koji zna sve o meni,samo ne zna da sam nevina.dogovorili smo se da spavamo ali ja se plasim sto sam ga slagala,sta ce covek da misli o meni kad nisam bila ni sa kim.inace sam lepa.zanima me musko misljenje.
mojne se ljutis... ali ti nesto bas ne verujem da si lepa kada si sa 27 god nevina... slagala si nas opasno u vezi necega...
 
aman ljudi ne napadajte me vise.bas vam hvala,velika ste podrska nema sta.Lepa sam,sta mi fali,ne volim zene nisam nastrana.Kako vi ne shvatate da postoje osobe koje mogu i ceo zivot da cekaju nekoga.Ne pitate se da li sam mozda patila.Ja sam stvarno volela dugo nekog.nisam zbog toga imala nikog i zbog takvih razmisljanja kao sto vi imate.A sto se tice mog druga,zna sve o meni,moju tuznu ljubav je pratio od pocetka,i lepo mi covek govorio da se ne zaludjujem.Nemojte vise da me vredjate.Pa ako svi muskarci tako misle,ja cu onda da ostanem sama.
 
Jelo, ja sam uz tebe, do poslednjeg daha !!! Ne dozvoli da te mentalno gaze, samo kaži, i šaljem ti svu logistiku, oružje, municiju, pasulj i cigare, pa do poslednjeg daha !!! Jelena se " saginjati neće ", da se zbog nesrećne ljubavi, grebe za snošaj sa drugovima, pa još da to objavljuje na Internetu, gde je, zna se, međunarodna zavera sexi - lobista !!!
Istraj, Jelo !!!
 
znala sam jednu Marinu...lepa lepa...al ljudi ne da joj smrdelo iz ustiju...fuuuj ...i ona ima 27 ...MARINAAA jel si to ti :?: pa nismo se videle bar deset godina, pa sta radis, bog te od kad te nisam cula ,pisi mi na private
 
nisam Marina,ne smrdi mi iz ustiju.Nisam ni Jelena.Moj drug je ok kao drug,za drugo jos neznam.On se ponasa previse zastitnicki prema meni i to mi se svidja. Uvek me je slusao kad kukam,ostavljao je i grad i devojku da bih dosao kod mene.Ja njemu ponekad kuvam rucak i tako,jer zivi sam.Njega sam spremna da branim svim silama i od svakoga,i ne dozvoljavam da se nijedna ruzna rec cuje o njemu.Ovo sam napisala jer on nikako ne moze da sazna da sam svoj problem iznela na internetu,jer covek nezna ni da ukljuci kompjuter,a i ja sama se slabo razumem.Zasto sam sama,objasnila sam,+ dok sam bila klinka bila sam malo uobrazena,roditelji mi nisu dozvoljavali da imam decka,a ja nikog ne mogu za to da lazem.Sad mi niko ne brani,malo sam se ocitavila od nesrecne ljubavi,nema vise plakanja,al sada nemam neku priliku.izlazila sam sa jednim deckom,nista nije bilo izmedju nas,samo muvanje.Onda sam mu ja kao guska rekla da nikada nisam imala decka i on me od tada vise i ne zove.Znaci misli da sam glupa i smotana 100 posto.Znaci muskarci razmisljaju kad je nije hteo niko necu je ni ja.
 
jelena1977:
Sad mi niko ne brani,malo sam se ocitavila od nesrecne ljubavi,nema vise plakanja,al sada nemam neku priliku.izlazila sam sa jednim deckom,nista nije bilo izmedju nas,samo muvanje.Onda sam mu ja kao guska rekla da nikada nisam imala decka i on me od tada vise i ne zove.Znaci misli da sam glupa i smotana 100 posto.Znaci muskarci razmisljaju kad je nije hteo niko necu je ni ja.

Prijatelj crnac mi zhivi dole u Ni$u. Javi se da ti dam njegovu adresu 8)
 
jelena1977:
nisam Marina,ne smrdi mi iz ustiju.Nisam ni Jelena.Moj drug je ok kao drug,za drugo jos neznam.On se ponasa previse zastitnicki prema meni i to mi se svidja. Uvek me je slusao kad kukam,ostavljao je i grad i devojku da bih dosao kod mene.Ja njemu ponekad kuvam rucak i tako,jer zivi sam.Njega sam spremna da branim svim silama i od svakoga,i ne dozvoljavam da se nijedna ruzna rec cuje o njemu.Ovo sam napisala jer on nikako ne moze da sazna da sam svoj problem iznela na internetu,jer covek nezna ni da ukljuci kompjuter,a i ja sama se slabo razumem.Zasto sam sama,objasnila sam,+ dok sam bila klinka bila sam malo uobrazena,roditelji mi nisu dozvoljavali da imam decka,a ja nikog ne mogu za to da lazem.Sad mi niko ne brani,malo sam se ocitavila od nesrecne ljubavi,nema vise plakanja,al sada nemam neku priliku.izlazila sam sa jednim deckom,nista nije bilo izmedju nas,samo muvanje.Onda sam mu ja kao guska rekla da nikada nisam imala decka i on me od tada vise i ne zove.Znaci misli da sam glupa i smotana 100 posto.Znaci muskarci razmisljaju kad je nije hteo niko necu je ni ja.

ma drug se pali na tebe od kad te zna.
kuvas za njega,on cini sve za tebe, a kad te provali da nisi povaljena ova drugarska prica pada u vodu.
smrc,smrc,
DEVOJKO, KAKO TO DA NEMAS DRUGARICU KOJOJ SE NISI POVERILA?
DAL' JE MOGUCE DA U ONOLIKOM NISU NISI DO SADA NASLA ODGOVARAJUCEG DECKA?
OVO JE "SKRIVENA KAMERA" JEL' TAKO?
DA NISI IZ SICEVA MOZDA?

trazis savet za sex sa 27(dvadesetsedamgodina)
S T R A S N O :!:
 
Dlakava_Strvina:
OK Mozda je neko bio iskren, mozda nije...
Ali, postoje i takve osobe uprkos "filmovima", ovakvu ste trazili, pa se sad chudite..

Fantazirate da budete PRVI, a to znachi mushkarcu - PRVI a zeni znachi - NAJBOLJI pa se vi *...

Izvini, ali si se opasno prevario.
PRVI je samo PRVI.
A NAJBOLJI je onaj koji bude izabran za POSLEDNJEG
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
poslao sam ti svoje misljenje kao privatnu poruku, na sivoj traci u vrhu ekrana imas linkove "sadrzaj", pa "pretraga", a na trecem verovatno pise "imate 1 (ili vise) privatnih poruka", klikni tu i otvori, a ako zelis mozes da posaljes odgovor.

kao sto se i dalo ocekivati, javila ti se gomila
nezrelih i zaludnih degenerika (i muskih i zenskih) koji su tvoju muku doziveli kao topovsko meso. bas zato i nisam hteo nista da pisem na forum.
 
orbital.:
poslao sam ti svoje misljenje kao privatnu poruku, na sivoj traci u vrhu ekrana imas linkove "sadrzaj", pa "pretraga", a na trecem verovatno pise "imate 1 (ili vise) privatnih poruka", klikni tu i otvori, a ako zelis mozes da posaljes odgovor.

kao sto se i dalo ocekivati, javila ti se gomila
nezrelih i zaludnih degenerika (i muskih i zenskih) koji su tvoju muku doziveli kao topovsko meso. bas zato i nisam hteo nista da pisem na forum.

1. nismo degenerici!
2. devojka ima problem za koji joj treba strucna lekarska pomoc jer 27 god a sama "neotpakovana" pa ko je bre ovde degen?
3. samo je ti muvaj na foru "mi smo vaki mi smo naki"
ti si najbolji.
:P TO SMEKERU :P
4. a slucajno ti se nije ucinilo da je sve ovo malo PALJEVINA ?!
5. POZDRAVLJAM TE "ZRELI GENIJE"
 
jelena1977:
imam ogroman problem.imam 27 godina i nevina sam,tacnije nikada nisam imala decka,jer sam bila zaljubljena 12 godine u istu osobu.posto od toga nema nista,resila sam sto pre da budem sa nekim.imam dobrog druga koji zna sve o meni,samo ne zna da sam nevina.dogovorili smo se da spavamo ali ja se plasim sto sam ga slagala,sta ce covek da misli o meni kad nisam bila ni sa kim.inace sam lepa.zanima me musko misljenje.
Draga Jelena, kada si čekala do sada zašto bi to sada radila "što pre"? To se ne radi sa najboljim drugom. Što se tiče ovih gadnih postova na tvoj račun sama si kriva.
 
Paljevina moze biti bilo koja tema na forumu...ne znam zasto bas ova nekima najvise lici na to...kad postoji gomila drugih koje vise odgovaraju tom opisu... :? Ne ulazim u to da li djevojka stvarno trazi savjet ili ne,samo je zanimljivo da nevinost izaziva toliko iscudjavanje pojedinih,dok su u perverzije raznih vrsta svi spremni odmah da povjeruju... :roll:
 
1. nismo degenerici!

Moguce, ali dobar deo odgovora sugerise takvo duhovno stanje. Zacudo, ti si se osetio prozvan i javio za repliku. Ne uzivam da nepoznatima saljem pogrdne reci preko neta, ali bas ste se neljudski poneli.

2. devojka ima problem za koji joj treba strucna lekarska pomoc jer 27 god a sama "neotpakovana" pa ko je bre ovde degen?

Moguce da joj treba pomoc, ali ne lekara (psihijatra) nego strucnog savetnika (tj. psihologa). Psihijatar leci teze slucajeve, one koji pocinju da gube dodir sa realnoscu, i to lekovima i bolnicki, a psiholog savetuje normalne ljude koji imaju probleme sa adaptacijom na okolinu. Ali nije se javila psihologu, nego obicnim ljudima na internet forumu, ocekujuci da tu ima nekoga ko zeli i moze da pomogne, obicnim, nestrucnim recima. Mozda i trazi decka na taj nacin, ali zar nema pravo na to?


3. samo je ti muvaj na foru "mi smo vaki mi smo naki"
ti si najbolji.
:P TO SMEKERU :P

No comment.

4. a slucajno ti se nije ucinilo da je sve ovo malo PALJEVINA ?!

Mozda. Ali dok se ne dokaze suprotno, za mene je u pitanju ljudsko bice koje ima problem, i najmanje sto mogu je da kazem par ljudskih i koliko-toliko korisnih reci. Ako je "paljevina" ja nisam izgubio nista osim malo vremena. A ako nije, a ja sam je popljuvao i pokopao, onda sam stoka. Meni deluje iskreno.

5. POZDRAVLJAM TE "ZRELI GENIJE"[/quote]

I ja tebe. Razmisljaj ubuduce pre nego sto ukljucis pljuvacki mehanizam.
 
skidam kapu!!!
mrzi me da dajem opsirne odgovore praktikujem "tet a tet" razgovore.
POZDRAV za tebe i pomazi joj i dalje ja sam nesto bez ideja za "budi mi rame za plakanje"

ali meni je zalosno sto se izgleda niko ne savetuje sa prijateljima nego na forumu trazi pomoc.
pa zar smo toliko usamljeni i nemamo kome blizem da se pozalimo?
filozof u dusi **bi ga.

ok?
 
Nisi u pravu Jelena 1977.Ima ko te hoće sem one tvoje zamlate od druga.Imaš ovde Nikolu ubi se tražeči takvu kao ti. Već sam ga uputila na tebe pa računam nije zgore da i tebe obavestim onako usput. Ti "nevina" on "iskustven", biće tu nešto.
 

Back
Top