Politicki forumi u funkciji politicke promocije politicara i partija u Srbiji !?

Pogledaj rezultate ankete: Najaktivnija politicka stranka na politickim forumima je :

Glasova
23. Ne možete glasati na ovu anketu
  • DS

15 65,22%
  • SRS

5 21,74%
  • SNS

7 30,43%
  • DSS

3 13,04%
  • SPS

2 8,70%
  • G 17

3 13,04%
  • LDP

13 56,52%
  • NS

3 13,04%
  • JS

0 0%
  • LSDV

6 26,09%
Anketa sa više izbora.
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Politicki forumi u funkciji politicke promocije politicara i partija u Srbiji !?

Iskusan MuskoSamBre (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    86

Podrazumevano Politicki forumi u funkciji politicke promocije politicara i partija u Srbiji !?

U Srbiji je kao i svuda u svetu,sve veci broj korisnika racunara i naravno interneta ! Samim tim povecava se i broj posetioca na raznoraznim sajtovima pa i na onim koji u svom sadrzaju imaju politicke forume !

Politicki marketing je jedna od najvaznijih karika za promociju svake stranke,a inetrnet je daleko najjeftinije i najbrze sredstvo za to !

Sta mislite u kolikoj meri i koja najvise od srpskih politickih stranaka koristi internet i politicke forume za svoju promociju,velicanje svojih stavova,napadanje i pljuvanje po politickim protivnicima,vrbovanje novih clanova itd.,itd. ... !?

Da li partijski aktivisti dobijaju odredjene zadatke po pitanju delovanja na forumima ili nastupaju samoinicijativno ?

I mozda najzanimljivije pitanje...Da li neko iz partijskog vrha pa i sam predsednik partije u slobodnom vremenu ponekad svrati na neki od politickih foruma da bi procitao sta se na njima pise i ne samo to...da li mozda neko od njih uzima cak i ucesce u diskusijama,registrovan pod nekim levim nikom kao na primer...MuskoSamBre...i sl.

Na kraju,krajeva i oni su ljudi od krvi i mesa,internet i politicke forume sigurno posecuje vecina njihovih supruga i jos vise njihova deca pa i oni verovatno pomalo politicare u prilog glave porodice !

Znaci,ko je po vama najaktivniji i najuspesniji po tim pitanjima !?
    SEKA mozda i nije, ali B@TA se ukakio...uzmite Perfeks, lakse se brise...Perfeks, podvuceno zutim!

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Politicki forumi u funkciji politicke promocije politicara i partija u Srbiji !?

Pa ovde imaš malih poslušnika koliko hoćeš.Malo malo pa ti neko skače u oči uprkos činjenicama i dedukciji.

Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    86

Podrazumevano Re: Politicki forumi u funkciji politicke promocije politicara i partija u Srbiji !?

Citat Original postavio misoni Pogledaj poruku
    Pa ovde imaš malih poslušnika koliko hoćeš.Malo malo pa ti neko skače u oči uprkos činjenicama i dedukciji.
    Jes bre Misoni...to kao da im je mozak ispran i kao da su izprogramirani...kakve crne cinjenice,ne priznaju oni nista,slepo slede partijsku liniju i trude se da izvrse domaci zadatak !

Ja sam stekao utisak da su najagilniji i najposlusniji ovi iz LDP i LSDV mada za njima ni malo ne zaostaju ovi iz DS a SNS se trudi da ih prati u korak ...sta ti mislis ?
    SEKA mozda i nije, ali B@TA se ukakio...uzmite Perfeks, lakse se brise...Perfeks, podvuceno zutim!

Poznat
    Učlanjen
    12.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ima ih tu iz svih redova,nekad ne mogu vjerovati sta se pise i kakvi se komentari daju,Boze ti sacuvaj.

Moderator Platin (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2276

Ima ih sigurno... clanova, aktivista, simpatizera... Placenih i besplatnih

A ko je najaktivniji? Ko to zna...

Mozda je udeo aktivnih u clanstvu najjaci kod LDP, jer imaju najmladje biracko telo... A svakako na najaktivnije ukupno pretenduju najbrojnije stranke... DS, DSS, SNS, SRS... SPS je mozda najmanje aktivan - najstarije i vrlo malo internetsko biracko telo.

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio MuskoSamBre Pogledaj poruku
    Jes bre Misoni...to kao da im je mozak ispran i kao da su izprogramirani...kakve crne cinjenice,ne priznaju oni nista,slepo slede partijsku liniju i trude se da izvrse domaci zadatak !

Ja sam stekao utisak da su najagilniji i najposlusniji ovi iz LDP i LSDV mada za njima ni malo ne zaostaju ovi iz DS a SNS se trudi da ih prati u korak ...sta ti mislis ?
    Dobro se primetio.Ponašaju se kao slučajevi za hospitalizaciju,ništa ne pomažu činjenice i zaključci koji slede iz njih.

Poznat lav8 (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Pa s obzirom da tatko od Boris ima poprilicno slobodnog vremena ne bi me cudilo da i on mulja po forumima
    E njegov tatko muljao to na ''staromodan'' nacin 50-tih godina!

Fino ode po selima,sedne s ljudima,komsijama na po jednu rakijicu,i ljudi otvore dusu!

Sutradan mu samo zakucaju na vrata oni u koznim mantilima!
    Vec su mnoge pale vlasti,pa ces i ti Bota pasti!

Učlanjen
    16.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2276

Ah, pa nemojmo SRS da zaboravimo... tamo je lik i delo Seselja nedodirljiv pojam
    Oni na prvo mesto, pa ostali kako se snadju

Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio Platin Pogledaj poruku
    Ima ih sigurno... clanova, aktivista, simpatizera... Placenih i besplatnih

A ko je najaktivniji? Ko to zna...

Mozda je udeo aktivnih u clanstvu najjaci kod LDP, jer imaju najmladje biracko telo... A svakako na najaktivnije ukupno pretenduju najbrojnije stranke... DS, DSS, SNS, SRS... SPS je mozda najmanje aktivan - najstarije i vrlo malo internetsko biracko telo.
    Pa i ja sam stekao isti utisak za LDP-ovce ali sam stekao i utisak da su oni daleko najslabiji sa cinjenicama,da jako malo znaju i da su najvise izmanipulisani od partijske vrhuske !

A sto se tice SPS,mislim da polako shvataju znacaj interneta i politickih foruma pa ce u buducnosti sigurno biti agilniji ! Ima kod njih dosta penzionera i to sa velikim iskustvom i sasvim solidnim znanjem i poznavanjem istorijskih cinjenica a uz to imaju i slobodnog vremena na pretek ! Poklonice nekolicini njih Ivica racunar i obezbedice im dobru konekciju pa kad navale ima sve da prsti od njihovog pisanja

Učlanjen
    16.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2276

Pa i ja sam stekao isti utisak za LDP-ovce ali sam stekao i utisak da su oni daleko najslabiji sa cinjenicama,da jako malo znaju i da su najvise izmanipulisani od partijske vrhuske !

A sto se tice SPS,mislim da polako shvataju znacaj interneta i politickih foruma pa ce u buducnosti sigurno biti agilniji ! Ima kod njih dosta penzionera i to sa velikim iskustvom i sasvim solidnim znanjem i poznavanjem istorijskih cinjenica a uz to imaju i slobodnog vremena na pretek ! Poklonice nekolicini njih Ivica racunar i obezbedice im dobru konekciju pa kad navale ima sve da prsti od njihovog pisanja
    Mada, ima previse onih koji ce da ulete "klizecim startom sa obe noge", pre nego sto razumeju sta onaj drugi govori...

Poznat lav8 (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Kad pomenu LDP,danas videh na setalistu kod sportskog centra ''Milan Gale Muskatirovic'',Cedicu!!!

Sinko,petorica u pratnji,toj dzukeli narkomanskoj otvaraju vrata one gorile sto ga obezbedjuju,izlazi Ceda prasak iz Audija A8,sav nalickan,i dzip pride u pratnji!!!

******,ovakve propale drzave,nema na svetu,pih!!!
    Vec su mnoge pale vlasti,pa ces i ti Bota pasti!

Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio Platin Pogledaj poruku
    Ah, pa nemojmo SRS da zaboravimo... tamo je lik i delo Seselja nedodirljiv pojam
    Oni na prvo mesto, pa ostali kako se snadju
    Ma nisu oni (bar po meni) bas toliko aktivni na forumima...mozda Pop-Lazicka i Jovanovicka s vremena na vreme raspale po nekom iz SNS,mada moram da priznam da imaju potencijal i da su im ono dvoje pilica poprilicno elokventni i dobri govornici a imaju i solidno znanje !

Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio lav8 Pogledaj poruku
    Kad pomenu LDP,danas videh na setalistu kod sportskog centra ''Milan Gale Muskatirovic'',Cedicu!!!

Sinko,petorica u pratnji,toj dzukeli narkomanskoj otvaraju vrata one gorile sto ga obezbedjuju,izlazi Ceda prasak iz Audija A8,sav nalickan,i dzip pride u pratnji!!!

******,ovakve propale drzave,nema na svetu,pih!!!
    Ali to klincima iz LDP imponuje i sanjaju da i oni jednog dana postanu Ceda ! Aj sad deca ko deca ali kako da razumem one starije od recimo 30-35 godina koji su u LDP pronasli sebe !

Aktivan član
    Učlanjen
    16.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ЛДП, НВО а потом ЛСВ и остале телетабистичке форме партиских војника
    тек тада долазе ових пар "великих" ДС .СРС,СНС,ДСС СПС
    али у мно мање агресивној форми
    Њихово легитимно право ако верују у то што пишу међутим мишљења сам да сем оних горе испраномозгих ви доле баш и не верују у то што пишу

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Ne verujem da u bilo kojoj stranci neko nekome daje zadatak da čita forum ili piše na njemu, to bi bilo neozbiljno i nadam se da takvih slučajeva nema. Međutim, znam da mnogi prilično politički angažovani likovi čitaju kako Krstaricu tako i neke druge forume i naročito Fejs ... i ne pričam samo o ljudima iz moje stranke

Slične teme

1. Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 22.12.2010., 16:19
  2. Srbiji je potrebna prava socijaldemokratska partija
    Autor Hygieia u forumu Politika
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 07.09.2008., 18:57
  3. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 25.05.2008., 03:38
  4. registrovana partija crnogoraca u srbiji
    Autor old-mne u forumu Politika
    Odgovora: 25