savet

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

popkeeee

Aktivan član
Poruka
1.697
imao sam riba i svega ne vidi im se kraj...i sad shvatam da sam propustio nesto najvrednije...jarane i drustvo...sta mi znaci sto sam uvalio ovoj ili onoj...sta mi znaci???
sada bih samo vratio vreme i bio sa drugarima...pio cugao vozao se do jutra od diskoteke do diskoteke....
i sada...imam curu 16 meseci....i mnogi se zale kako ih riba gusi...a to je jedina stvar koju bih hteo...znam da bi ubila za mene...al meni to nista ne znaci kad ne pokazuje...ne osecam...ne vidim...jos malo idem u armiju...posle toga fax...pa posao...i sta sam imao od tih riba?samo par reci hvale i neki qurac u drustvu...gde su mi pravi jarani?imam jednog koji ce mi jedog dana biti qum...i to je to..svi ostali su tu kad namirisu da se ima love i fuxica za mojim separeom...i dodju ko lesinari...glume drugarstvo placaju pice...a sutra?
zato vam kazem...okanite se neta...okanite se fufica...ribe nedajte **** tako lako....mozda imam 18 godina al imam sto se tice toga iskustva vise nego...90 posto vas...zato ne gresite gde ja gresim...nadjite jarane provodite se....jer jednom ce ovo otici u quurac...
zato zahebite ribe....a cure zahebite momke...provodite se...ima vremena za ljubav...zivot je 1 momaka je 10000001...samo savet...ne zamerite....pozz svima
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top