Slicice :D

<hator>

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.262
evo,razmisljam za koji sport da se opredelim,pa msm da mi vi mozete pomoci......
Kacite slicice vasih atletskih telasca,pa da procenim sta mi se najvise isplati:mrgreen:
rado bih okacila svoju,ali nisam nesto gradjena tako da nista ne propustate........:lol:
pa izvolite..........:mrgreen:
muski imaju prednost:mrgreen:
 
Au znas ko ce da ti okaci sliku ovde????Niko
A pogotovo nece ovi sto treniraju vestine tj vise filozofiraju nego sto se biju jer su smesno-jadno gradjeni........Zato kimono i sluzi - da im prekrije smesno telo a kad bi ga videla golog pomislila bi da trenira sah ili u najjextremnijem slucaju bagminton......

Sta ti je vecina ljudi koji treniraju neke tradicionalne vestine smesno izgleda,u teretanu nikad nije usao i ima prezir prema njoj,ima izvitopereno misljenje da ako udje u teretanu ima da se prenabilduje pa da ce to ga ga uspori.......Jos ovde se neki osmele pa kace klipove i slike sa treninga - a u odeci smesno izgleda a kamoli da se skine go.....

Samo se uz pomoc teretane moze napraviti lepo snazno muzevno telo...Od huj haj hoj tehnika se ne izgradjuje takvo telo tako da.............

Ja bi poslao moju sliku ali neda mi devojka kaze da ces posle da me ukrades


p.s.video sam u profilu da si neka rokerka,darkerka mozda emo ili metalka....u svakom slucaju manje pivo da pijes i bices bolje gradjena......
 
Au znas ko ce da ti okaci sliku ovde????Niko
A pogotovo nece ovi sto treniraju vestine tj vise filozofiraju nego sto se biju jer su smesno-jadno gradjeni........Zato kimono i sluzi - da im prekrije smesno telo a kad bi ga videla golog pomislila bi da trenira sah ili u najjextremnijem slucaju bagminton......

Sta ti je vecina ljudi koji treniraju neke tradicionalne vestine smesno izgleda,u teretanu nikad nije usao i ima prezir prema njoj,ima izvitopereno misljenje da ako udje u teretanu ima da se prenabilduje pa da ce to ga ga uspori.......Jos ovde se neki osmele pa kace klipove i slike sa treninga - a u odeci smesno izgleda a kamoli da se skine go.....

Samo se uz pomoc teretane moze napraviti lepo snazno muzevno telo...Od huj haj hoj tehnika se ne izgradjuje takvo telo tako da.............

Ja bi poslao moju sliku ali neda mi devojka kaze da ces posle da me ukrades


p.s.video sam u profilu da si neka rokerka,darkerka mozda emo ili metalka....u svakom slucaju manje pivo da pijes i bices bolje gradjena......
u kojoj si ti zabludi-recimo za trbusnjake su ajvaznij aktivnosti tipa trcanje itd,pa zatim sledi ishrana i trbusnjaci su tek na trecem mestu.........
realno,nisam ni mislila da ce neko da okaci slike,postoji nesto sto se zove sprdnja.....
jos jedna zabluda-nisam nijedno od navedenog,a pivo ne mogu organski da svarim.......
tako da........wrong and epic fail.
 
evo,razmisljam za koji sport da se opredelim,pa msm da mi vi mozete pomoci......
Kacite slicice vasih atletskih telasca,pa da procenim sta mi se najvise isplati:mrgreen:
rado bih okacila svoju,ali nisam nesto gradjena tako da nista ne propustate........:lol:
pa izvolite..........:mrgreen:
muski imaju prednost:mrgreen:
sport kao sport po meni najbolji za zene fizicki i psihicki da se izvajaju jeste karate jer od treninga za karate ti ojaca cijelo tijelo (ne postanes medjed kao dzudista mada je to fin sport ali nije po meni za zene) kick box je isto fin sport ali karate je po meni bolji za tako da kazem unutrasnji mir jer ako postanes profesionalac znaces sta mislim (taj "mir" moze da se postigne uz pomoc kata). Meni je bio ovo veoma zanimljivi edukativan sport (naucio sam puno o ljudskom tijelu msm na misicni dio) jes da sam presto trenirati ima po dosta vremena al to je bilo iz licnih razloga, al da nije bilo toga nebih presto. Djevojke koje su trenirale sa mnom bile su dosta pouzdanije (i nisu se dale zajebavati XD mada je sve to do karaktera osobe al sport kao sport pomaze dosta u tome).
 
sport kao sport po meni najbolji za zene fizicki i psihicki da se izvajaju jeste karate jer od treninga za karate ti ojaca cijelo tijelo (ne postanes medjed kao dzudista mada je to fin sport ali nije po meni za zene) kick box je isto fin sport ali karate je po meni bolji za tako da kazem unutrasnji mir jer ako postanes profesionalac znaces sta mislim (taj "mir" moze da se postigne uz pomoc kata). Meni je bio ovo veoma zanimljivi edukativan sport (naucio sam puno o ljudskom tijelu msm na misicni dio) jes da sam presto trenirati ima po dosta vremena al to je bilo iz licnih razloga, al da nije bilo toga nebih presto. Djevojke koje su trenirale sa mnom bile su dosta pouzdanije (i nisu se dale zajebavati XD mada je sve to do karaktera osobe al sport kao sport pomaze dosta u tome).

Gluposti.....

Te stvari ne zavise toliko od treninga KOLIKO DA LI JEDES HRANU SMECE TJ DZANK FOOD ili proteinsku ishranu sa malom koncentracijom ugljenih hidrata i zasicenih masti....

Znaci za telo i nije toliko bitno sta se trenira bitno je da se jacaju misici svi i da se radi kardio trening koji topi masne naslage.Najbitnija je ishrana.Tacka i amin.
 
pa zavisi zasto zelis da treniras..
ako je do izgleda samo, idi na neki fitnes ili nesto slicno...
a i slike muskaraca ti ne pomazu mnogo jer se muskarci i zene ne razvijaju na isti nacin kroz treniranje :D

i nikako ne moze ishrana da bude bitnija od samog treninga...
 
pa zavisi zasto zelis da treniras..
ako je do izgleda samo, idi na neki fitnes ili nesto slicno...
a i slike muskaraca ti ne pomazu mnogo jer se muskarci i zene ne razvijaju na isti nacin kroz treniranje :D

i nikako ne moze ishrana da bude bitnija od samog treninga...

Moze i te kako....U smislu linije i vajanja tela a to je i htela da sazna....

Dzabe da treniras bilo sta ako jedes burek picu masne pljeskavice sa rafinisanim uljem,belo brasno beli secer,cips smoki i ostali dzank fud....pijes koka kolu i ostale slatke sokove ubice

Kad bi imao imalo znanja o nutricionizmu ne bi lupao gluposti....

Dzabe neko da trenira nesto ako je uneo preveliki broj kalorija.On bi po teoriji morao da trenira dnevno 40 sati da bi izgoreo tolike kalorije a to je nemoguce.
Plus sto ljudi jedu samo 2put ili 3 put dnevno ali kao stoka pa sami sebi uspore metabolizam pa sve sto pojedes telo ti deponuje u rezerve - salo,i onda trosi misice kao gorivo a salo cuva.

Znaci to je nauka i tacka.A ti mozes da treniras koliko hoces - mozes samo da se pretreniras,razbolis,narusis imunitet.Sve zavisi od ishrane i ako je ishrana losa (citaj "normalna" tj klasicna ono jedes 3 put kao stoka) dzabe je trenirati,nema efekta....A naravno mozes i da dobijes anorexiju pa da kazes eto vidis ovaj trenira i fit je ali to je bolest tela i psihe......

Znaci poenta je istrositi vise nego sto ste uneli i eto definicije i lepo gradjenog tela
Za jednu bananu treba trcati 45 minuta bez prestanka da bi se izgorela a koka kola od 2 litra ima toliko secera da moras da trcis 2 dana bez prestanka da ti nebi otisla na salo.A ti ako sve to krkas svakog dana ni nebeski trening ti nece pomoci.

Ishrana je 70 posto uspeha u treningu jer ne mozes u sebe da sipas g o v n a i da dobro treniras kao sto ne mozes ni u auto da se i s p i s a s pa da vozis nego moras da sipas benzin.A mozes da imas mnooogo dobar auto!:D
 
pa, mozda nisam strucan kao ti sto se tice nutricionizma, ali iskustva sto se tice vezbanja i zdrave pameti imam, tako da, ako oblikujes telo ishranom svaka tebi cast ali to onda nije treniranje i bavljenje sportom ili vestinom..
 
moze u smislu bodybuildinga...posto je ishrana i suplementi najvaznija stvar u bb...vezbe manje vise

sve zavisi sta hoces...ako hoces cistu definiciju...onda stroga ishrana, teretanica, hemija pa ces da budes isecen...ako hoces snagu...pravilni treninzi i dobra ishrana

uzmi fedora za primer...covek jede 3x dnevno...i to krka pomfrit ko lud
 

Back
Top