Zasluzuje li novu sansu?
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Zasluzuje li novu sansu?

Ističe se joGooOOD (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2004.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano Zasluzuje li novu sansu?

imala sam 2 mnogo jake drugarice iz odeljenja,kad se jedna nesto zezne,odem kod 2. i ona mi objasni u cemu je stvar...jedna mi je bila kao sestra ,druga mi je bila jaka i crvtsta a bogme i pouzdana...Pocetkom ove god sam se smuvala sa deckom i one su od tada....promenile su se!Jaka me je ogovarala da sam laka riba i da me decko vara(s njom sam zavrsila),a kao-seja je postala hladnija,Nekada smo bile sve ok.,medjutim sada sam ja centar ismejavanja. Da li nase drugarstvo zasluzuje opstanak?

Aktivan član
    Učlanjen
    29.02.2004.
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

To je ocit primer da ti te tvoje drugarice u stvari nisu dobre drugarice.Postale su ljubomorne(mogu samo da zamislim kakav je taj decko u koga si se zaljubila cim su se te na zovi drugarice tako okrenule protiv tebe).U svakom slucaju ako su ti te drugarice tako zajedljive onda ih slobodno otpisi.Takve ti ne trebaju koje ce da budu ljubomorne svaki put kad se zaljubis. :wink:

Iskusan DJ_MaRe (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

pa i nisu ti neke drugarice... cim se tako ponasaju... to je po meni lazno prijateljstvo...

Ističe se Alexandra9 (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

sad but true...

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Dal' je moguce?
    Posle svega toga sto prodje sa njima ti pitas da li da pokusas da odrzis to prijateljstvo....
    Ako to i uradis ti nisi normalna.
    Meni su uvek i uvek ce i biti prijatelji iznad tih teen veza koje se uglavnom zavrsavaju posle par meseci (mada nije obavezno).
    Za neke ozbiljnije veze opet se moze naci kompromis, naravno ljude koji su mi u zivotu znacili nikada ne zaboravljam.
    Ali to sto su ti drugarice priredile je neoprostivo.
    Rado bih ti sad ispricao jednu moju skorasnju situaciju, ali me zaista mrzi da kuckam umorih se ceo dan.

Obećava mima2 (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

i to su ti neke drugarice. ja imam simpatiju u odeljenju.on mi salje neke sms-ove a to moja drugarica pokaze celom odeljenju. ops: sta mislis kakva je to drugarica :x :x :x

Veoma poznat Shinoda (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2004.
    Pol
    muški
    Pancevo, centar juznog Banata, prestonica piva i brojnih zanata :lol:
    Reputaciona moć
    175

Podrazumevano

hmmm...u tom periodu (tu negde 8 razred,1,2 god srednje) se sve iskristalise sto se tice drustva...
    Bar se meni tako cini...Tad se vidi ko je kakav ,ko ce gde s kim,kako i zasto...tako je bar slucaj u mom okruzenju ops:

Ističe se joGooOOD (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2004.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

To i ja mislim...ali ne skontajte me pogresno!!!Nisam ja neka jadnica koja nema s kim pa da spasim...nije to slucaj :wink: prosto...ne znam ni sama,ipak smo bile jake...popricacu s njom,iako znam da nece biti kao nekad(100 % poverenja) :? :x

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Citat Original postavio joGooOOD
    To i ja mislim...ali ne skontajte me pogresno!!!Nisam ja neka jadnica koja nema s kim pa da spasim...nije to slucaj :wink: prosto...ne znam ni sama,ipak smo bile jake...popricacu s njom,iako znam da nece biti kao nekad(100 % poverenja) :? :x
    Nisi jadnica, to razumem, ali da li ti razumes da je mnogo tesko steci pravog prijatelja? Takvi se preko noci ne nalaze.
    Imam i ja drustva na izvoz, ali the best friend je the best friend, a te 'drugarice' ti to definitivno nisu.
    Vi mozete ostati drugarice, ali kao sto rece vise nece biti kao nekad, a i postepeno cete se sve manje i manje vidjati...

Domaćin mortishaaa (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

Citat Original postavio Shinoda
    hmmm...u tom periodu (tu negde 8 razred,1,2 god srednje) se sve iskristalise sto se tice drustva...
    Bar se meni tako cini...Tad se vidi ko je kakav ,ko ce gde s kim,kako i zasto...tako je bar slucaj u mom okruzenju ops:
    pa tada se ljudi menjaju.. deca.. doduse danas gledam to se i ranije desava.. mislim pocinju devojcice da imaju decka pa su druge ljubomorne i tako u krug.. ma.. ja najvise volim ekskurzije tamo se vidi ko je kakav.. ili da sa drustvom odem negde, kao napr na more or something.. tad se najbolje vidi ko je kakav.. no to nije tema ops:
    Citat Original postavio Shinoda
    pa tada se ljudi menjaju.. deca.. doduse danas gledam to se i ranije desava.. mislim pocinju devojcice da imaju decka pa su druge ljubomorne i tako u krug.. ma.. ja najvise volim ekskurzije tamo se vidi ko je kakav.. ili da sa drustvom odem negde, kao napr na more or something.. tad se najbolje vidi ko je kakav.. no to nije tema ops:

Slične teme

1. koju sam sansu imao?
    Autor 2pac_ u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.09.2008., 00:45
  2. Imate sansu da ekskulzivno popricate samnom
    Autor Bg8333 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 09.10.2006., 12:39
  3. Da li radikalima treba dati sansu?
    Autor Jerry Ropero u forumu Politika
    Odgovora: 12