Tinejdžeri, a UMETNICI i NAUČNICI !!!

Scatterbrain

Aktivan član
Poruka
1.039
Dragi moji tinejdžeri,kao što vidite ovaj Petar Pan u meni mi ne da da odrastem i najviše vremena na forumu "provodim" sa vama omladincima i budućnosti ove zemlje i planete!
Interesuje me, da li se bavite nekim vidom umetnosti ili naučne kreacije, stvaralaštva i da li svoju kreativnu misao često sprovodite u delo ili se vaš život ipak svodi samo na destrukciji, samodestrukciji,statičnosti ili pak na kreaciji!?

Inače, mene umetnost očarava i mami! Veoma sam zainteresovan za razne vidove umetnosti, pa tako obožavam književnost, volim slikarstvo, vajarstvo, drvodeljstvo, skulpturu, muziku i glumu, ali se bavim samo književnošću... Tačnije, pišem poeziju i prozu, i zaista dosta čitam... Što se tiče nauke i naučnih otkrića, tu sam-priznajem zaista slab i učesnik i poznavalac... Ali svaku kreaciju, znam da cenim i izrazito poštujem svakog kreatora, autora i tvorca nekog dela...

Znači, pitanje je jasno: Bavite li se nekim vidom umetnosti, ili naučnim radom, i ako se bavite, kojim? Pričajmo o kreativnom stvaralaštvu! :ok:
 
Dragi moji tinejdžeri,kao što vidite ovaj Petar Pan u meni mi ne da da odrastem i najviše vremena na forumu "provodim" sa vama omladincima i budućnosti ove zemlje i planete!
Interesuje me, da li se bavite nekim vidom umetnosti ili naučne kreacije, stvaralaštva i da li svoju kreativnu misao često sprovodite u delo ili se vaš život ipak svodi samo na destrukciji, samodestrukciji,statičnosti ili pak na kreaciji!?

Inače, mene umetnost očarava i mami! Veoma sam zainteresovan za razne vidove umetnosti, pa tako obožavam književnost, volim slikarstvo, vajarstvo, drvodeljstvo, skulpturu, muziku i glumu, ali se bavim samo književnošću... Tačnije, pišem poeziju i prozu, i zaista dosta čitam... Što se tiče nauke i naučnih otkrića, tu sam-priznajem zaista slab i učesnik i poznavalac... Ali svaku kreaciju, znam da cenim i izrazito poštujem svakog kreatora, autora i tvorca nekog dela...

Znači, pitanje je jasno: Bavite li se nekim vidom umetnosti, ili naučnim radom, i ako se bavite, kojim? Pričajmo o kreativnom stvaralaštvu! :ok:

ta ti dobra:zcepanje:
 
Bavio sam se pisanjem kako poezije, tako i ozbiljnijih komada ( citaj romana ) kad sam bio mladji. Sad kad to pogledam izgleda mi uzasno detinjasto.

Inace, ima vec godinu dana kako nista nisam napisao.

Bro, zaista ne znam kako pišeš, ali pisanje ti je mukotrpan posao... Moraš stalno da se usavršavaš i neprekidno da pišeš... Ako to voliš, uzmi pa te tekstove prepravljaj... kroj ih kao da ih ponovo pišeš, i uvek prati onu svetu izreku: rečima tesno, a mislima široko! Tako ti neće izgledati detinjasto, šta više- mnogo ćeš napredovati... Znam da za to treba dosta vremena, ja evo pišem neprekidno već pet godina, i sam sam napisao jedan roman, ali ne valja... dobra je samo ideja, i zato ga ne objavljujem još uvek, ali ne znači da neću u budućnosti, jer svakim danom i svakim sledećim delom, primećujem svoj napredak... Znam da od pisanja ne može da se živi, posebno ne na Balkanu, ali ako voliš da pišeš, živi od nečega drugog, a piši čisto zbog ljubavi... :)
 
Knjizevnost je moja zavisnost.I pisanje.Imam tu neku mastu i kreativnost koju pokusavama da prenesem na papir.Upravo pokusavam da napisem neku knjigu, neki moj virtuelni svet, ... A poloako pocinjem i da se bavim rep muzikom...

E sad, da ne bi nastalo AAAAA, buuuuuuuum, fejkeru, etc., :mrgreen: da kazem o cemu se ovde radi.

Pokusavam da se vratim korenima repa, to odrastanje u kraju i geto glamur i te stvari+lirika.Opisao bih to kao neki East Coast underground.Znaci ne lozim se na to da zvucim nadrkano i da furam taj West Coast G beat.Ne pretim u prazno kroz svoje pesme, vec pokusavam da kroz svoje pesme prenesem neku poruku.Takodje ne lozim se na to BMW X6, tone koke, vile i skupe cice kao sto radi 80% scene...Pokusavam da pokazem pravo lice rap muzike...
 
Knjizevnost je moja zavisnost.I pisanje.Imam tu neku mastu i kreativnost koju pokusavama da prenesem na papir.Upravo pokusavam da napisem neku knjigu, neki moj virtuelni svet, ... A poloako pocinjem i da se bavim rep muzikom...

E sad, da ne bi nastalo AAAAA, buuuuuuuum, fejkeru, etc., :mrgreen: da kazem o cemu se ovde radi.

Pokusavam da se vratim korenima repa, to odrastanje u kraju i geto glamur i te stvari+lirika.Opisao bih to kao neki East Coast underground.Znaci ne lozim se na to da zvucim nadrkano i da furam taj West Coast G beat.Ne pretim u prazno kroz svoje pesme, vec pokusavam da kroz svoje pesme prenesem neku poruku.Takodje ne lozim se na to BMW X6, tone koke, vile i skupe cice kao sto radi 80% scene...Pokusavam da pokazem pravo lice rap muzike...

A ti si odrastao u getou? :think:
 
Pa ja sam zavrsila muzicku skolu,sviram klavir i znam i harmoniku,i idem na solo pevanje....znaci,muzika je moja ljubav.....ali pored toga i treniram ples (sto opet ima veze sa muzikom)......tako da sam ja veoma muzikalna,i taj talenat sam otkrila i pre vremena - sa 7 godina..... :lol:
 
Dragi moji tinejdžeri,kao što vidite ovaj Petar Pan u meni mi ne da da odrastem i najviše vremena na forumu "provodim" sa vama omladincima i budućnosti ove zemlje i planete!
Interesuje me, da li se bavite nekim vidom umetnosti ili naučne kreacije, stvaralaštva i da li svoju kreativnu misao često sprovodite u delo ili se vaš život ipak svodi samo na destrukciji, samodestrukciji,statičnosti ili pak na kreaciji!?

Inače, mene umetnost očarava i mami! Veoma sam zainteresovan za razne vidove umetnosti, pa tako obožavam književnost, volim slikarstvo, vajarstvo, drvodeljstvo, skulpturu, muziku i glumu, ali se bavim samo književnošću... Tačnije, pišem poeziju i prozu, i zaista dosta čitam... Što se tiče nauke i naučnih otkrića, tu sam-priznajem zaista slab i učesnik i poznavalac... Ali svaku kreaciju, znam da cenim i izrazito poštujem svakog kreatora, autora i tvorca nekog dela...

Znači, pitanje je jasno: Bavite li se nekim vidom umetnosti, ili naučnim radom, i ako se bavite, kojim? Pričajmo o kreativnom stvaralaštvu! :ok:
E, to ti je za svaku pohvalu. Volim kad neko piše poeziju i prozu. : )
U slobodno vreme volim da crtam i slikam, to me nekako ispunjava.
Takođe volim mnogo da čitam (bibliotekarke su već navikle na mene :mrgreen:) i da slušam muziku, iako sam antitalenat za istu.

A ima li među vama pesnika?
Jest' glupo što pitam, al' znate da svaka ptica svome jatu leti, pa bih voleo da upoznam i pesničke 'tičice sa ovog pf-a! :)
Ranije sam pisala pesme, ali više zato što me nastavnica terala, nego što sam ja htela.
A sve je počelo tako što sam napisala jednu pesmu u pismenom zadatku, jer nisam znala šta više da napišem. :D I onda se ispostavilo da imam talenta, ljudima su se sviđale moje pesme, a neke su i objavljivane u novinama. Mene je bilo užasno sramota da ih čitam pred svima. Zašto, ja ne znam... Više ne pišem, ali volim da ih čitam.
 

Back
Top