Ispod i iznad žita

marenda*

Elita
Poruka
17.663
Šta vam je bolje: da vam partner(ka) bude neko finih manira i naoko uglađenog ponašanja, a u stvari je neki ološ, ili da bude neko, u suštini dobar, ali povremeno bezopasno prek i impulsivan?
Nemojte samo da trućate o nekim idealnim primerima, namerno navodim ova dva, uslovno rečeno, ekstrema. Koje su, dakle, radnje bitnije: ispod žita i iznad žita?
S kim bi se radije valjali u žitu?
 
Šta vam je bolje: da vam partner(ka) bude neko finih manira i naoko uglađenog ponašanja, a u stvari je neki ološ, ili da bude neko, u suštini dobar, ali povremeno bezopasno prek i impulsivan?
Nemojte samo da trućate o nekim idealnim primerima, namerno navodim ova dva, uslovno rečeno, ekstrema. Koje su, dakle, radnje bitnije: ispod žita i iznad žita?
S kim bi se radije valjali u žitu?

lose ljude zaobilazim.
maniri jesu potrebni ali ne i presudni.
a impulsivne osobe volim jer sam i sama takva. smeta mi flegmaticnost i inertnost.
 
Poslednja izmena:
zar ne vidiš da ne zaokružuju svi isto
to niko izistinski ne misli, jer to nikome osim psihopatama ne prija,
to pišu radi i fore i gradjenja nekog sinnke imidža.

ja ne znam koji odgovor treba da zaokruzim:lol:
ja ne delim ljude u ove dve navedene kategorije.
al postavljač teme deli, pa je to od nas zahtevao da se odlučimo
a konstrukcija je uglavnom: nešto normalno, što svakome prija i nešto abnormalno što prija samo povremeno i što će zaokružiti samo neko ko se zeza/pokušava da glumi ludilo :)
 
to niko izistinski ne misli, jer to nikome osim psihopatama ne prija,
to pišu radi i fore i gradjenja nekog sinnke imidža.


al postavljač teme deli, pa je to od nas zahtevao da se odlučimo
a konstrukcija je uglavnom: nešto normalno, što svakome prija i nešto abnormalno što prija samo povremeno i što će zaokružiti samo neko ko se zeza/pokušava da glumi ludilo :)

znas sta, ova tema je zlato u odnosu na onu njegovu drugu:lol::lol:
 
to niko izistinski ne misli, jer to nikome osim psihopatama ne prija,
to pišu radi i fore i gradjenja nekog sinnke imidža.


al postavljač teme deli, pa je to od nas zahtevao da se odlučimo
a konstrukcija je uglavnom: nešto normalno, što svakome prija i nešto abnormalno što prija samo povremeno i što će zaokružiti samo neko ko se zeza/pokušava da glumi ludilo :)

nisam ništa podelio, samo sam naveo dva primera, od kojih nijedan nije idealan. je l ti čitaš šta sam napisao, ili i ti pošto-poto gradiš imidž pametnice
 

Back
Top