Vakcinacija - da ili ne?

Da li ćete se vakcinisati ?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
На сајту једних новина писало је да је пољска министарка здравља против вакцинације, да је лак није одобрила њихову набавку, на једном видеу youtube-аамерички стручњак за инфективне болести је изјавио да не би препоручио поготово деци за децу и одрасле код којих су присутне одређене болести и стања и да ризик од штетних последица није занемарљив. Можда неко има сувисло објашњење зашто се треба вакцинисати, али ово што сам сазнао и медијска хистерија која није у сразмери са стварном опасношћу наводе ме на помисао да ипак не треба. Можда је једино оправдана код старијих особа
 
Necu se vakcinisati ni ja ni cela moja familija,Miskovicu od nas se neces ovajditi,

Ni ja se necu vakcinisati. Sve je tu sumnjivo, bas sam gledao na Studiu B bio gost ministar zdravlja, i voditeljka na kraju emisije je rekla, bukvalno htela da ispere mozak ljudima:"Dragi gledaoci nemojte da verujete ni u kakve teorije zavere slusajte strucna lica." Hahha kako da ne. Prvo Studio B je pod kontrolom DS-a a zna se da njih finansira Miskovic. Drugo ta strucna lica s kojima sam slucajno u privatnom razgovoru cuo je da ni doktori iz domova zdravlja nisu jadni sigurni, samo izvrsavaju naredjenja da ne bi ostali bez posla. Naravno ni ovi nasi po dogovoru samo prihvataju bez pitanja ono sto izdeklamuje Svetska Zdravstvena Organizacija koju kontrolise bog te pita ko.
 
...pa zar nisi rekla da se svake godine vakcinises i da ga opet zakacis... probaj da se ne vakcinises, mozda te zaobidje :)

...da, svake godine se vakcinišem sezonskom vakcinom-od 2000.od kada sam "zakačila grip"...Takav mi je posao...Od tada grip "nikad ne zakačim"...Zakačim respiratorne infekcije Adenovurusima,Rhinovirusima (ono što naš narod kaže:slinavica ili kijavica, sa sekrecijom iz nosa zbog moje hronične upale sinusa, bez temarature)...To je mnoooogo drugačije od Virusa Influenze...veruj!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top