Preporučite mi mesto za proslavu Nove godine!

BettyBlue

Aktivan član
Poruka
1.482
Dakle, pomagajte. Problem (sladak!). Dolazi mi prijateljica iz USA. Ima ćerku od 15 godina. plus moja deca. Tu su negde. Plusa još jedan bračni par i sin od 16 god. plus bračni par bez dece. Koji restoran u Bgd predlažete a da se svi lepo provedemo? Čak i ne mora baš za Novu godinu, ali recimo 30. dec? Little Bay? Reka? Ima li nekog veselog mesta koje biste preporučili. Unapred zahvalna.
 
da sam ja na vasem mestu,ko sto nisam,rado bih organizovala neki mini vikend,svi dzumle.nema nista lepse,nego kad par porodica krene na neko krace putovanje.nije vazno gde,tu negde blizu,ali neki hotel sa sadrzajem i za decu i za tate,bilijar,kuglana,pikado,stoni tenis ,bazen,a mame mogu da setaju i pricaju.onda je svejedno gde je vecera,vazno da je neka tamburica,ili trubica,a deca ima samo da prevcu ocima...
 

Opet ja :)
Mislim da LB zanimljiv ... u oba slucaja - ako ti je drugarica iz BG a zivi u Americi, bice joj zanimljiv LB - ako nije bila - jer nije tipicna beogradska kafana... a ako su stranci, klincima moze da bude zabavno, pogotovo ako rezervises sto na galeriji... a mozete i samo da se ozderavate u Klubu knjizevnika (jeste da nisam bila sto godina, ali verujem da klopa i dalje valja...) oba mesta su super jer su u centru, pa tinejdzeri mogu da se prosetaju ako im nije zanimljivo da sede celo vece sa vama, mnogo kafica u tom kraju i slicno...
 
Dakle, pomagajte. Problem (sladak!). Dolazi mi prijateljica iz USA. Ima ćerku od 15 godina. plus moja deca. Tu su negde. Plusa još jedan bračni par i sin od 16 god. plus bračni par bez dece. Koji restoran u Bgd predlažete a da se svi lepo provedemo? Čak i ne mora baš za Novu godinu, ali recimo 30. dec? Little Bay? Reka? Ima li nekog veselog mesta koje biste preporučili. Unapred zahvalna.

Raspitaj se sta je u "Loli" ove godine,oni imaju vise varijanti.
 
jao,bruka,ja tu preporucujem tamburicu i trubace,a tek vidim sta je u tom little bay,opera sve u sesnaest...sta ces kad mi iz vojvodine nismo upuceni u gradska desavanja...

:) pa pitala je žena za različita mesta, što bruka, ni u Reci nije opera, a spomenula je i to mesto (a inače nije baš 'opera sve u šesnaest' to zvuči strašno :lol: ) nego je zanimljiv enetrijer - bar meni - izgleda teatralno, kao neka starinska gostionica (ili kičasta varijanta starinske gostionice) iz romana... zapravo, kao da sediš u kulisama neke opere :) Trip.
 
: ) predložiću za drugi put!
E hvala svima, problem je u tome što ne možemo van Beograda jer joj je mama bolesna. da ne tupim sa okolnostima. Neko pomenu "Lolu". To je...?

To ti je u Resavskoj,prostorije "KUD Lola" velika lepa,stara zgrada,malo je uvucena.
Oni imaju u dve sale razlicite varijante,ne znam sta je ove godine ali mogu da se raspitam.
Ima i u Sava Centru,mislim da isti ljudi rade.
 
Docek Nove Godine ,,Sumice 2010``
zurka 2500 ljudi
3 stejdza
1.ibiza (besplatni kokteli , profi barmeni,koktel majstori, tema prostora i zurke Ibiza , pocev od dekoracije,hostesa,muzike)
2.mexican(besplatna tekila cele veceri i neogranicene kolicine,sombrero fazoni,hostese obucene kao meksikanke)
3.serbian(naravno rakia besplatna, prostor sredjen kao krcma , domaci bend svira,jako dobar,hostese obucene kao krcmarice :)))
na IBIZA i MEXICAN stejdzu house muzika, na serbian domaca....
domaca pica su besplatna na sva 3 stejdza, strana pica po promo cenama....
CENA KARTE ~~~20e~~~ rezervacija stola~~~30e i minimalno 5 osoba (po 6e)~~~moguca rezervacija separea, i vip separea...
PRODAJA KARATA,REZERVACIJE I INFORMACIJE NA:
064|249~71~52 STEFAN i https://www.facebook.com/group.php?gid=201451589713
 
Hvala (još se stidim zbog onog obruavanja na tebe na onoj tamo drugoj temi.):heart:

ma šta ti je, dese se nesporazumi (tako sam se ja ovde par puta izdrala na pogrešne ljude :lol: )

Nego, ko prvi ode u Little Bay, da piše iscrpan izveštaj :)
(ne znam da li ste snimili na njihovom sajtu - ponedeljkom akcija 'plati koliko misliš da vredi')

Jao nadam se da će neko od personala da primeti koliko im reklamiram restoran... možda neka večerinka za korisnika muvalo? ali da puste samo osobu koja ukuca tačnu šifru...
 
ma šta ti je, dese se nesporazumi (tako sam se ja ovde par puta izdrala na pogrešne ljude :lol: )

Nego, ko prvi ode u Little Bay, da piše iscrpan izveštaj :)
(ne znam da li ste snimili na njihovom sajtu - ponedeljkom akcija 'plati koliko misliš da vredi')

Jao nadam se da će neko od personala da primeti koliko im reklamiram restoran... možda neka večerinka za korisnika muvalo? ali da puste samo osobu koja ukuca tačnu šifru...

Da, to je ona akcija HOD-a (Humanitarna Organizacija Divac) kada dođu tog nekog ponedeljka (ili svakog?) poznati i/ili bogati i/ili humani i plate taj ručak koliko žele i onda prikupljena sredstav idu u HOD za zbrinjavanje izbeglica. Doduše, HOD je imao do sada mnoooogo akcija, naskuplja se priloga, ali ja ne znam da su se na taj način zbrinule izbeglice. Sad, da ne grešim dušu, možda je HOD skromna organizacija, izreklamira akciju, a onda skromno zida kuće za izbeglice bez da se o tome zna ili piše.
Slažem se da dobijemo neki popust u LITTLE BAY-u- Valjda će primetiti velika slova i sve što činimo : )
 

Back
Top