Nike Air Max Skyline i Nike Air Max 90 UTT

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:zcepanje::zcepanje:
sad bih ti rekla nesto,ali suzdrzacu se.
verovatno zna i sam.

hahaaaa.ja sam i bez njih....salu na strnu.....
ima svakavih maxeva.i boljih sam vidjao po bgu.....nece te niko u centru ili ovako po tvom kraju dirati zbog njih...al msm uvek postoji sansa da ti ih neko skine,....al..msm tako je i sa satom mobilnim..suskavcem...da je do toga niko nista nebi nosio...msm glupo razmisljanje..
 
hahaaaa.ja sam i bez njih....salu na strnu.....
ima svakavih maxeva.i boljih sam vidjao po bgu.....nece te niko u centru ili ovako po tvom kraju dirati zbog njih...al msm uvek postoji sansa da ti ih neko skine,....al..msm tako je i sa satom mobilnim..suskavcem...da je do toga niko nista nebi nosio...msm glupo razmisljanje..

ae ti lepo procitaj sta sam napislala bratimiru,pa ae opet.
 
imas i makserica u kojima ne izgledas kao da si dosao sa paradiranja.ali avaj..............

J b g ja sam za to da trebas da kupis one koje ti se svidjaju.
Obicno ako su ti prve onda ces gledati neki paradni model ono jednostavno kada nosis air max to je drugaciji osecaj :D.
Ali ce se vremenom ukus srediti ^_^
Mada znas jednom air max, zauvek air max xD
 
Ocigledno nisi videla kakvih sve maxseva ima.po beogradu......posto ako je ovo tebi gay...ti nemas oci...
samo se ti tesi:mazi:
J b g ja sam za to da trebas da kupis one koje ti se svidjaju.
Obicno ako su ti prve onda ces gledati neki paradni model ono jednostavno kada nosis air max to je drugaciji osecaj :D.
Ali ce se vremenom ukus srediti ^_^
Mada znas jednom air max, zauvek air max xD
ti i dalje nisi skapirao koja je parada u pitanju,ali 'ajde......
mada,sta se ja cudim,s' obzirom na one heklane?
Usput znam likove koji nose svetlo plavi ili cak pink max...bez ikakve frke...

a verovatno nose i koje kilo misica usput.......i aplauz za njih.....rekoh,neki mogu.retki.
 
samo se ti tesi:mazi:

ti i dalje nisi skapirao koja je parada u pitanju,ali 'ajde......
mada,sta se ja cudim,s' obzirom na one heklane?


a verovatno nose i koje kilo misica usput.......i aplauz za njih.....rekoh,neki mogu.retki.

Ne tek sam sada skapirao xD
nekako mi je air max sa pederima nepoveziv xD
MSm da gey ppl nose one lacosta, one bele skroz onako. Nikako air max. msm ne znam xD. TAko je neko moje vidjenje
A ono ako obuces roze maxerice, to ti je vise onako izdrkavanje, kao kada vidis crnca u getou sto ih nosi roze, i ima onu kapicu dedamraza :D
To su ti oni fool likovi :D
 
Ne tek sam sada skapirao xD
nekako mi je air max sa pederima nepoveziv xD
MSm da gey ppl nose one lacosta, one bele skroz onako. Nikako air max. msm ne znam xD. TAko je neko moje vidjenje
A ono ako obuces roze maxerice, to ti je vise onako izdrkavanje, kao kada vidis crnca u getou sto ih nosi roze, i ima onu kapicu dedamraza :D
To su ti oni fool likovi :D
dobro je.vec sam pocela da gubim nadu:mrgreen:
bold-:zcepanje::zcepanje:
monomax?:zcepanje:
mozemo mi da prepostavljamo koliko hocemo,ali da ja gajim hejt prema geyevima,i da sam onako masivan balkanac,ubila bih od batina krzljavog klinca u roze patikicama..........ti?
 
dobro je.vec sam pocela da gubim nadu:mrgreen:
bold-:zcepanje::zcepanje:
monomax?:zcepanje:
mozemo mi da prepostavljamo koliko hocemo,ali da ja gajim hejt prema geyevima,i da sam onako masivan balkanac,ubila bih od batina krzljavog klinca u roze patikicama..........ti?

realno ne...sto bi...usput...fizicka velicina slabo znaci...znacajna su m.uda...jer se vise niko nekurci na snagu nego na noz utoku i ekipu...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top