SMS I WEBCAM SEKS! :))

PinaColada:)

Zainteresovan član
Poruka
172
georgejune me je inspirisao da postavim ovu temu

Je l' "uprazhnjavate" to? Ja i moj dechko to redovno radimo,nekad po ceo dan shaljemo poruke sa kojekakvih fantazijama,propala bih u zemlju od srama kada bi neko prochitao to kakvih sve prostota ima! I Web kamerice obavezno koristimo kada se ne vidimo po nekoliko dana,palimo MSN i "gledamo se"! :lol:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ja lezim na plazi a ona u plicaku gledajuci u mene namesta dugu kosu..prsticem pomera gacice..sevne obrijana ribica..nesto belja od preplanulog tela..a drugom rukom me zove kaziprstom i oblizuje se..jao i meni se zgadilo

Da pojasnim,ovo je njegov post(georgejune-ov)! :zcepanje:
 
Je l' "uprazhnjavate" to? Ja i moj dechko to redovno radimo,nekad po ceo dan shaljemo poruke sa kojekakvih fantazijama,propala bih u zemlju od srama kada bi neko prochitao to kakvih sve prostota ima! I Web kamerice obavezno koristimo kada se ne vidimo po nekoliko dana,palimo MSN i "gledamo se"! :lol:

video razgovor je ok ali dahtanje na slushalicu i skidanje na kameru je shi.t
 
Pa nego shta smo. Ipak se mi zalazhemo za seksom do zdravlja. :lol:
Kako ne vidish poentu? Probaj pa cesh videti. Kad si na nekom formalnom mestu i ne smesh ni da se nasmejesh onako pohotno a stizhe ti poruka sa bezobraznim sadrzhjem. Posle ceo dan razmishljash o tome,bash rasplamsava strasti veruj mi....;)
 
Je l' "uprazhnjavate" to? Ja i moj dechko to redovno radimo,nekad po ceo dan shaljemo poruke sa kojekakvih fantazijama,propala bih u zemlju od srama kada bi neko prochitao to kakvih sve prostota ima! I Web kamerice obavezno koristimo kada se ne vidimo po nekoliko dana,palimo MSN i "gledamo se"! :lol:

Ti i tvoj decko, zar nije "Moj decko i ja"

Bas se vidi da si egoista koji se drzi na prvom mestu a on je potlacen. Zato si onda onako i pizdila na mene, jer sam te srondo.:hahaha:
 
Je l' "uprazhnjavate" to? Ja i moj dechko to redovno radimo,nekad po ceo dan shaljemo poruke sa kojekakvih fantazijama,propala bih u zemlju od srama kada bi neko prochitao to kakvih sve prostota ima! I Web kamerice obavezno koristimo kada se ne vidimo po nekoliko dana,palimo MSN i "gledamo se"! :lol:

Zdravo dragi, jutros sam bila na krstarici. Znaš, to ti je jedan zabavno - edukovni internet sajt.
Evo, samo sam danas naučila šta je dobro torbanje :
" Tucaćemo se u kupatilu; ti ćeš mi nabiti glavu u wc šolju, na ledja ćeš mi staviti punu gajbu piva i guzićeš me ko' konj ".
To je torbanje :)
Kiss,pusa,pusa....


ps. Sinnketizam je nezaboravno iskustvo, prenosivo putem SMS-a
 
Poslednja izmena:
Zdravo dragi, jutros sam bila na kstarici. Znaš, to ti je jedan zabavno - edukovan internet sajt.
Evo, samo sam danas naučila šta je dobro torbanje :
" Tucaćemo se u kupatilu; ti ćeš mi nabiti glavu u wc šolju, na ledja ćeš mi staviti punu gajbu piva i guzićeš me ko' konj ".
To je torbanje :)
Kiss,pusa,pusa....


ps. Sinnketizam je nezaboravno iskustvo, prenosivo putem SMS-a
:rotf::rotf::rotf::rotf:
 
ja stavim veb kameru u vagince i ondak moj decko ima pravi dojam da je u meni. i tako to praktikujemo. el kad ocu da mu pusim ja stavim kameru u usta, nekad uspem da je gurnem duboko u grlo ali jednom samo sto se nisam zadavila.
Prvo da uradiš rasvetu u Lamanšu, kako bi obezbedila bezbednost i vidljivost u saobraćaju :mrgreen:
Pa šta bi? Kakva je sadržina želudca? :think:
'Oće da se povraća od gastroskopije... kažuu :(
 
georgejune me je inspirisao da postavim ovu temu

Je l' "uprazhnjavate" to? Ja i moj dechko to redovno radimo,nekad po ceo dan shaljemo poruke sa kojekakvih fantazijama,propala bih u zemlju od srama kada bi neko prochitao to kakvih sve prostota ima! I Web kamerice obavezno koristimo kada se ne vidimo po nekoliko dana,palimo MSN i "gledamo se"! :lol:

iskreno sumnjam u to da si ti zensko.....:mrgreen:
 

Back
Top